Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum11.10.2020
Názevčds cup
RozhodčíŠpička Zdeněk
Počet hráčů19
Typ turnajeČDS Cup Olomouc IV.
MístoZenit Pivnice, Olomouc
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Dostál Jaromír [CZE021065]
Huličný Svatopluk [CZE004924]
Kopp Radek [CZE046553]
Kovář Jakub [CZE067358]
Králík Martin [CZE053579]
Krestýn Roman [CZE067003]
Lietavec Pavel [CZE004984]
Mačák Zdeněk [CZE020024]
Polidor Lukáš [CZE049975]
Ráža Josef [CZE031975]
Rážová Zuzana [CZE050312]
Rozehnal Jaroslav [CZE066919]
Sobotková Eva [CZE035591]
Soušek Petr [CZE037031]
Špička Zdeněk [CZE000017]
Tomík Marek [CZE060482]
Tůmová Nikol [CZE052017]
Tůmová Petra [CZE034926]
Uherko Rostislav [CZE031324]
1čds cup
Žádné utkání
2čds cup
Žádné utkání
  •  Huličný Svatopluk0
  • Králík Martin0
    Huličný Svatopluk1
  •  
  • Králík Martin1
    Dostál Jaromír0
  •  
  • Králík Martin1
    Soušek Petr0
  •  
  • Dostál Jaromír1
    Tůmová Petra0
  •  
  • Králík Martin1
    Mačák Zdeněk0
  •  
  • Dostál Jaromír1
    Lietavec Pavel0
  •  
  • Králík Martin1
    Tomík Marek0
  •  
  • Mačák Zdeněk1
    Krestýn Roman0
  •  
  • Dostál Jaromír1
    Polidor Lukáš0
  •  
  • Lietavec Pavel1
    Kopp Radek0
  •  
  • Králík Martin1
    Kovář Jakub0
  •  
  • Tůmová Nikol0
    Mačák Zdeněk1
  •  
  • Ráža Josef0
    Dostál Jaromír1
  •  
  • Lietavec Pavel1
    Sobotková Eva0
  •  
  • Uherko Rostislav0
    Králík Martin1
  •  
  • Volný_los0
    Kovář Jakub1
  •  
  • Volný_los0
    Tůmová Nikol1
  •  
  • Volný_los0
    Mačák Zdeněk1
  •  
  • Rážová Zuzana0
    Ráža Josef1
  •  
  • Volný_los0
    Dostál Jaromír1
  •  
  • Volný_los0
    Lietavec Pavel1
  •  
  • Sobotková Eva1
    Rozehnal Jaroslav0
  •  
  • Volný_los0
    Uherko Rostislav1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Rážová Zuzana1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Sobotková Eva1
    Volný_los0
  •  
  • Rozehnal Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Uherko Rostislav0
    Tůmová Petra1
  •  
  • Krestýn Roman1
    Volný_los0
  •  
  • Lietavec Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Dostál Jaromír1
    Volný_los0
  •  
  • Špička Zdeněk1
    Volný_los0
  •  
  • Tomík Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Ráža Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Mačák Zdeněk1
    Volný_los0
  •  
  • Rážová Zuzana0
    Kopp Radek1
  •  
  • Tůmová Nikol1
    Volný_los0
  •  
  • Huličný Svatopluk1
    Volný_los0
  •  
  • Polidor Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Kovář Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Sobotková Eva0
    Králík Martin1
  •  
  • Soušek Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Rozehnal Jaroslav0
    Tůmová Petra1
  •  
  • Krestýn Roman1
    Lietavec Pavel0
  •  
  • Dostál Jaromír0
    Špička Zdeněk1
  •  
  • Tomík Marek1
    Ráža Josef0
  •  
  • Mačák Zdeněk0
    Kopp Radek1
  •  
  • Tůmová Nikol0
    Huličný Svatopluk1
  •  
  • Polidor Lukáš1
    Kovář Jakub0
  •  
  • Králík Martin0
    Soušek Petr1
  •  
  • Tůmová Petra1
    Krestýn Roman0
  •  
  • Špička Zdeněk1
    Tomík Marek0
  •  
  • Kopp Radek0
    Huličný Svatopluk1
  •  
  • Polidor Lukáš0
    Soušek Petr1
  •  
  • Tůmová Petra0
    Špička Zdeněk1
  •  
  • Huličný Svatopluk1
    Soušek Petr0
  •  
  • Špička Zdeněk1
    Huličný Svatopluk0
  •  
  • Špička Zdeněk1
    Huličný Svatopluk0
  •  
  •  Špička Zdeněk0
#Hráč nebo pár
1.Špička Zdeněk [CZE000017]
2.Huličný Svatopluk [CZE004924]
3.Králík Martin [CZE053579]
4.Dostál Jaromír [CZE021065]
5.Soušek Petr [CZE037031]
5.Tůmová Petra [CZE034926]
7.Mačák Zdeněk [CZE020024]
7.Lietavec Pavel [CZE004984]
9.Kopp Radek [CZE046553]
9.Polidor Lukáš [CZE049975]
9.Krestýn Roman [CZE067003]
9.Tomík Marek [CZE060482]
13.Sobotková Eva [CZE035591]
13.Ráža Josef [CZE031975]
13.Tůmová Nikol [CZE052017]
13.Kovář Jakub [CZE067358]
17.Rozehnal Jaroslav [CZE066919]
17.Rážová Zuzana [CZE050312]
17.Uherko Rostislav [CZE031324]
#Hráč nebo pár
1.Špička Zdeněk [CZE000017]
2.Huličný Svatopluk [CZE004924]
3.Králík Martin [CZE053579]
4.Dostál Jaromír [CZE021065]
5.Soušek Petr [CZE037031]
5.Tůmová Petra [CZE034926]
7.Mačák Zdeněk [CZE020024]
7.Lietavec Pavel [CZE004984]
9.Kopp Radek [CZE046553]
9.Polidor Lukáš [CZE049975]
9.Krestýn Roman [CZE067003]
9.Tomík Marek [CZE060482]
13.Sobotková Eva [CZE035591]
13.Ráža Josef [CZE031975]
13.Tůmová Nikol [CZE052017]
13.Kovář Jakub [CZE067358]
17.Rozehnal Jaroslav [CZE066919]
17.Rážová Zuzana [CZE050312]
17.Uherko Rostislav [CZE031324]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz