Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum10.10.2020
Názevjednotlivci
RozhodčíHlavatá Zdena
Počet hráčů19
Typ turnajeJC Žatec Tulipán
MístoTulipán, Žatec
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bulla Marek [CZE004146]
Csorosz Arpád [CZE064364]
Čížek František [CZE047354]
Dostál Petr [CZE052889]
Gallik Petr [CZE064704]
Hlaváček Petr [CZE010663]
Hlavatá Zdena [CZE000734]
Holub Martin [CZE009329]
CHarvátová Renáta [CZE066136]
Kepková Julie [CZE062312]
Kočí Jakub [CZE045874]
Papežík Karel [CZE024621]
Pelcová Marie [CZE058560]
Slusarčík Miroslav [CZE000223]
Souček Viktor [CZE063264]
Srp Josef [CZE051059]
Takácsová Danuše [CZE052915]
Tomov Ladislav [CZE029061]
Vecko Ondřej [CZE054543]
1jednotlivci
Žádné utkání
2jednotlivci
Žádné utkání
  •  Tomov Ladislav0
  • Tomov Ladislav2
    Hlaváček Petr0
  •  
  • Tomov Ladislav2
    Vecko Ondřej1
  •  
  • Tomov Ladislav2
    Dostál Petr0
  •  
  • Kočí Jakub0
    Vecko Ondřej2
  •  
  • Srp Josef0
    Tomov Ladislav2
  •  
  • Kočí Jakub2
    Bulla Marek1
  •  
  • Srp Josef2
    Takácsová Danuše0
  •  
  • Tomov Ladislav2
    Holub Martin0
  •  
  • Kočí Jakub2
    Hlavatá Zdena0
  •  
  • Bulla Marek2
    Csorosz Arpád0
  •  
  • Srp Josef2
    CHarvátová Renáta0
  •  
  • Pelcová Marie0
    Tomov Ladislav2
  •  
  • Kočí Jakub2
    Čížek František1
  •  
  • Slusarčík Miroslav1
    Bulla Marek2
  •  
  • Srp Josef2
    Kepková Julie0
  •  
  • Volný_los0
    CHarvátová Renáta1
  •  
  • Volný_los0
    Pelcová Marie1
  •  
  • Volný_los0
    Tomov Ladislav1
  •  
  • Kočí Jakub2
    Souček Viktor0
  •  
  • Volný_los0
    Čížek František1
  •  
  • Volný_los0
    Slusarčík Miroslav1
  •  
  • Gallik Petr0
    Bulla Marek2
  •  
  • Volný_los0
    Srp Josef1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Kočí Jakub1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Gallik Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Bulla Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Holub Martin2
    Srp Josef0
  •  
  • Papežík Karel1
    Volný_los0
  •  
  • Slusarčík Miroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Čížek František1
    Volný_los0
  •  
  • Takácsová Danuše1
    Volný_los0
  •  
  • Souček Viktor1
    Volný_los0
  •  
  • Vecko Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Csorosz Arpád1
    Volný_los0
  •  
  • Kočí Jakub1
    Tomov Ladislav2
  •  
  • Dostál Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Pelcová Marie1
    Volný_los0
  •  
  • Hlaváček Petr1
    Volný_los0
  •  
  • CHarvátová Renáta1
    Volný_los0
  •  
  • Gallik Petr0
    Kepková Julie2
  •  
  • Hlavatá Zdena1
    Volný_los0
  •  
  • Bulla Marek0
    Holub Martin2
  •  
  • Papežík Karel2
    Slusarčík Miroslav0
  •  
  • Čížek František1
    Takácsová Danuše2
  •  
  • Souček Viktor0
    Vecko Ondřej2
  •  
  • Csorosz Arpád1
    Tomov Ladislav0
  •  
  • Dostál Petr2
    Pelcová Marie0
  •  
  • Hlaváček Petr2
    CHarvátová Renáta0
  •  
  • Kepková Julie0
    Hlavatá Zdena2
  •  
  • Holub Martin1
    Papežík Karel2
  •  
  • Takácsová Danuše0
    Vecko Ondřej2
  •  
  • Csorosz Arpád0
    Dostál Petr2
  •  
  • Hlaváček Petr2
    Hlavatá Zdena0
  •  
  • Papežík Karel2
    Vecko Ondřej0
  •  
  • Dostál Petr1
    Hlaváček Petr2
  •  
  • Papežík Karel2
    Hlaváček Petr0
  •  
  • Papežík Karel2
    Tomov Ladislav0
  •  
  •  Papežík Karel0
#Hráč nebo pár
1.Papežík Karel [CZE024621]
2.Tomov Ladislav [CZE029061]
3.Hlaváček Petr [CZE010663]
4.Vecko Ondřej [CZE054543]
5.Dostál Petr [CZE052889]
5.Kočí Jakub [CZE045874]
7.Srp Josef [CZE051059]
7.Bulla Marek [CZE004146]
9.Csorosz Arpád [CZE064364]
9.Hlavatá Zdena [CZE000734]
9.Holub Martin [CZE009329]
9.Takácsová Danuše [CZE052915]
13.Slusarčík Miroslav [CZE000223]
13.Čížek František [CZE047354]
13.Pelcová Marie [CZE058560]
13.CHarvátová Renáta [CZE066136]
17.Gallik Petr [CZE064704]
17.Souček Viktor [CZE063264]
17.Kepková Julie [CZE062312]
#Hráč nebo pár
1.Papežík Karel [CZE024621]
2.Tomov Ladislav [CZE029061]
3.Hlaváček Petr [CZE010663]
4.Vecko Ondřej [CZE054543]
5.Dostál Petr [CZE052889]
5.Kočí Jakub [CZE045874]
7.Srp Josef [CZE051059]
7.Bulla Marek [CZE004146]
9.Csorosz Arpád [CZE064364]
9.Hlavatá Zdena [CZE000734]
9.Holub Martin [CZE009329]
9.Takácsová Danuše [CZE052915]
13.Slusarčík Miroslav [CZE000223]
13.Čížek František [CZE047354]
13.Pelcová Marie [CZE058560]
13.CHarvátová Renáta [CZE066136]
17.Gallik Petr [CZE064704]
17.Souček Viktor [CZE063264]
17.Kepková Julie [CZE062312]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz