Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum09.10.2020
NázevJC U Péci
RozhodčíSrnová Barbora
Počet hráčů18
Typ turnajeJC Jablonec n/N U Péci
MístoRestaurace U Péci, Kokonín
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Brandejs Denis [CZE046807]
Host muž XII [HOST_77]
Host žena I [HOST_6]
Kovář Jiří [CZE056265]
Mašek Martin [CZE058394]
Mitrofanová Natálie [CZE065492]
Mlynek Jiří [CZE045608]
Schmidt Pavel [CZE011311]
Schwarz Jiří [CZE048359]
Srna Petr [CZE048360]
Srna Petr [CZE048361]
Srnová Barbora [CZE048463]
Stehlík Libor [CZE051957]
Suchá Kateřina [CZE066320]
Šipoš Dominik [CZE067073]
Tomek Pavel [CZE017315]
Vasko Petr [CZE045408]
Zárybnický Michal [CZE028829]
1JC U Péci
Žádné utkání
2JC U Péci
Žádné utkání
3JC U Péci
Žádné utkání
4JC U Péci
Žádné utkání
  •  Zárybnický Michal0
  • Zárybnický Michal1
    Brandejs Denis0
  •  
  • Zárybnický Michal1
    Mlynek Jiří0
  •  
  • Šipoš Dominik1
    Zárybnický Michal2
  •  
  • Mlynek Jiří2
    Host muž XII0
  •  
  • Srna Petr (048361)0
    Šipoš Dominik2
  •  
  • Stehlík Libor1
    Mlynek Jiří2
  •  
  • Srna Petr (048361)2
    Srnová Barbora0
  •  
  • Šipoš Dominik2
    Tomek Pavel1
  •  
  • Vasko Petr0
    Stehlík Libor1
  •  
  • Mlynek Jiří1
    Srna Petr (048360)0
  •  
  • Srna Petr (048361)2
    Schmidt Pavel1
  •  
  • Šipoš Dominik1
    Host žena I 0
  •  
  • Vasko Petr1
    Kovář Jiří0
  •  
  • Mlynek Jiří2
    Schwarz Jiří1
  •  
  • Suchá Kateřina0
    Srna Petr (048361)1
  •  
  • Volný_los0
    Schmidt Pavel1
  •  
  • Volný_los0
    Šipoš Dominik1
  •  
  • Volný_los0
    Host žena I 1
  •  
  • Volný_los0
    Vasko Petr1
  •  
  • Volný_los0
    Kovář Jiří1
  •  
  • Volný_los0
    Mlynek Jiří1
  •  
  • Schwarz Jiří1
    Mitrofanová Natálie0
  •  
  • Volný_los0
    Suchá Kateřina1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Schwarz Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Mitrofanová Natálie1
    Volný_los0
  •  
  • Tomek Pavel2
    Suchá Kateřina0
  •  
  • Mlynek Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Brandejs Denis1
    Volný_los0
  •  
  • Kovář Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Srnová Barbora1
    Volný_los0
  •  
  • Vasko Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Host muž XII1
    Volný_los0
  •  
  • Srna Petr (048360)1
    Volný_los0
  •  
  • Host žena I 1
    Volný_los0
  •  
  • Mašek Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Šipoš Dominik1
    Volný_los0
  •  
  • Schmidt Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Zárybnický Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Schwarz Jiří1
    Srna Petr (048361)2
  •  
  • Stehlík Libor1
    Volný_los0
  •  
  • Mitrofanová Natálie0
    Tomek Pavel2
  •  
  • Mlynek Jiří0
    Brandejs Denis2
  •  
  • Kovář Jiří0
    Srnová Barbora2
  •  
  • Vasko Petr0
    Host muž XII1
  •  
  • Srna Petr (048360)2
    Host žena I 0
  •  
  • Mašek Martin2
    Šipoš Dominik1
  •  
  • Schmidt Pavel1
    Zárybnický Michal2
  •  
  • Srna Petr (048361)1
    Stehlík Libor2
  •  
  • Tomek Pavel0
    Brandejs Denis2
  •  
  • Srnová Barbora1
    Host muž XII2
  •  
  • Srna Petr (048360)0
    Mašek Martin2
  •  
  • Zárybnický Michal1
    Stehlík Libor0
  •  
  • Brandejs Denis2
    Host muž XII0
  •  
  • Mašek Martin1
    Zárybnický Michal0
  •  
  • Brandejs Denis1
    Mašek Martin2
  •  
  • Mašek Martin1
    Zárybnický Michal0
  •  
  •  Mašek Martin0
#Hráč nebo pár
1.Mašek Martin [CZE058394]
2.Zárybnický Michal [CZE028829]
3.Brandejs Denis [CZE046807]
4.Mlynek Jiří [CZE045608]
5.Šipoš Dominik [CZE067073]
5.Host muž XII [HOST_77]
7.Srna Petr [CZE048361]
7.Stehlík Libor [CZE051957]
9.Srna Petr [CZE048360]
9.Vasko Petr [CZE045408]
9.Tomek Pavel [CZE017315]
9.Srnová Barbora [CZE048463]
13.Schwarz Jiří [CZE048359]
13.Kovář Jiří [CZE056265]
13.Host žena I [HOST_6]
13.Schmidt Pavel [CZE011311]
17.Mitrofanová Natálie [CZE065492]
17.Suchá Kateřina [CZE066320]
#Hráč nebo pár
1.Mašek Martin [CZE058394]
2.Zárybnický Michal [CZE028829]
3.Brandejs Denis [CZE046807]
4.Mlynek Jiří [CZE045608]
5.Šipoš Dominik [CZE067073]
5.Host muž XII [HOST_77]
7.Srna Petr [CZE048361]
7.Stehlík Libor [CZE051957]
9.Srna Petr [CZE048360]
9.Vasko Petr [CZE045408]
9.Tomek Pavel [CZE017315]
9.Srnová Barbora [CZE048463]
13.Schwarz Jiří [CZE048359]
13.Kovář Jiří [CZE056265]
13.Host žena I [HOST_6]
13.Schmidt Pavel [CZE011311]
17.Mitrofanová Natálie [CZE065492]
17.Suchá Kateřina [CZE066320]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz