Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum09.10.2020
Název17.kolo
RozhodčíČechová Ariana
Počet hráčů17
Typ turnajeČDS Cup Počenice
MístoBar Počenice, Počenice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Čechová Ariana [CZE028848]
Foltýn Antonín [CZE059136]
Gröpl Jan [CZE047633]
Kainer Radek [CZE006734]
Klímek Radim [CZE030990]
Králík Jaroslav [CZE050967]
Králíková Šárka [CZE049825]
Kučera Jan [CZE066891]
Kučera Patrik [CZE064044]
Kučírek Ladislav [CZE060535]
Marinov David [CZE042499]
Marinov Michal [CZE000046]
Moudrý Aleš [CZE035828]
Navrátil Lukáš [CZE047885]
Šarközi Jakub [CZE060355]
Vajda Radek [CZE063390]
Zahradník Jakub [CZE065911]
117.kolo
Žádné utkání
2NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
  •  Kainer Radek0
  • Kainer Radek2
    Kučera Patrik0
  •  
  • Kainer Radek2
    Klímek Radim0
  •  
  • Marinov Michal0
    Kainer Radek2
  •  
  • Foltýn Antonín0
    Klímek Radim2
  •  
  • Marinov David0
    Marinov Michal2
  •  
  • Foltýn Antonín2
    Kučírek Ladislav0
  •  
  • Králík Jaroslav0
    Marinov David2
  •  
  • Čechová Ariana0
    Marinov Michal2
  •  
  • Foltýn Antonín2
    Kučera Jan0
  •  
  • Kučírek Ladislav2
    Vajda Radek1
  •  
  • Navrátil Lukáš0
    Králík Jaroslav2
  •  
  • Gröpl Jan1
    Čechová Ariana2
  •  
  • Foltýn Antonín2
    Zahradník Jakub1
  •  
  • Králíková Šárka1
    Kučírek Ladislav2
  •  
  • Moudrý Aleš1
    Navrátil Lukáš2
  •  
  • Volný_los0
    Králík Jaroslav1
  •  
  • Volný_los0
    Gröpl Jan1
  •  
  • Volný_los0
    Čechová Ariana1
  •  
  • Volný_los0
    Foltýn Antonín1
  •  
  • Volný_los0
    Zahradník Jakub1
  •  
  • Volný_los0
    Králíková Šárka1
  •  
  • Volný_los0
    Kučírek Ladislav1
  •  
  • Volný_los0
    Moudrý Aleš1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Kučírek Ladislav1
    Volný_los0
  •  
  • Marinov Michal2
    Moudrý Aleš0
  •  
  • Šarközi Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Králíková Šárka1
    Volný_los0
  •  
  • Zahradník Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Marinov David1
    Volný_los0
  •  
  • Foltýn Antonín1
    Volný_los0
  •  
  • Klímek Radim1
    Volný_los0
  •  
  • Čechová Ariana1
    Volný_los0
  •  
  • Kučera Patrik1
    Volný_los0
  •  
  • Vajda Radek1
    Volný_los0
  •  
  • Gröpl Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Králík Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Kainer Radek1
    Volný_los0
  •  
  • Navrátil Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Kučera Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Kučírek Ladislav0
    Marinov Michal2
  •  
  • Šarközi Jakub2
    Králíková Šárka0
  •  
  • Zahradník Jakub0
    Marinov David2
  •  
  • Foltýn Antonín0
    Klímek Radim2
  •  
  • Čechová Ariana0
    Kučera Patrik2
  •  
  • Vajda Radek2
    Gröpl Jan1
  •  
  • Králík Jaroslav1
    Kainer Radek2
  •  
  • Navrátil Lukáš1
    Kučera Jan2
  •  
  • Marinov Michal0
    Šarközi Jakub2
  •  
  • Marinov David0
    Klímek Radim2
  •  
  • Kučera Patrik2
    Vajda Radek0
  •  
  • Kainer Radek2
    Kučera Jan0
  •  
  • Šarközi Jakub2
    Klímek Radim0
  •  
  • Kučera Patrik2
    Kainer Radek1
  •  
  • Šarközi Jakub2
    Kučera Patrik0
  •  
  • Šarközi Jakub2
    Kainer Radek0
  •  
  •  Šarközi Jakub0
#Hráč nebo pár
1.Šarközi Jakub [CZE060355]
2.Kainer Radek [CZE006734]
3.Kučera Patrik [CZE064044]
4.Klímek Radim [CZE030990]
5.Marinov Michal [CZE000046]
5.Foltýn Antonín [CZE059136]
7.Marinov David [CZE042499]
7.Kučírek Ladislav [CZE060535]
9.Vajda Radek [CZE063390]
9.Kučera Jan [CZE066891]
9.Čechová Ariana [CZE028848]
9.Králík Jaroslav [CZE050967]
13.Králíková Šárka [CZE049825]
13.Zahradník Jakub [CZE065911]
13.Gröpl Jan [CZE047633]
13.Navrátil Lukáš [CZE047885]
17.Moudrý Aleš [CZE035828]
#Hráč nebo pár
1.Šarközi Jakub [CZE060355]
2.Kainer Radek [CZE006734]
3.Kučera Patrik [CZE064044]
4.Klímek Radim [CZE030990]
5.Marinov Michal [CZE000046]
5.Foltýn Antonín [CZE059136]
7.Marinov David [CZE042499]
7.Kučírek Ladislav [CZE060535]
9.Vajda Radek [CZE063390]
9.Kučera Jan [CZE066891]
9.Čechová Ariana [CZE028848]
9.Králík Jaroslav [CZE050967]
13.Králíková Šárka [CZE049825]
13.Zahradník Jakub [CZE065911]
13.Gröpl Jan [CZE047633]
13.Navrátil Lukáš [CZE047885]
17.Moudrý Aleš [CZE035828]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz