Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum09.10.2020
Názevjc 2020/2021
RozhodčíJandoš Jiří
Počet hráčů10
Typ turnajeJC Osek pod Věží
MístoPod Věží, Osek
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bittner Tomáš [CZE026546]
Chludil Petr [CZE061394]
Jandoš Jiří [CZE061897]
Knedlík Radomír [CZE061896]
Pastiryk Viktor [CZE061900]
Paul Jiří [CZE061901]
Paulová Soňa [CZE029054]
Šimonová Anna [CZE062072]
Švehla Vlastislav [CZE059206]
Vondrák Zdeněk [CZE032620]
1jc 2020/2021
Žádné utkání
2jc 2020/2021
Žádné utkání
  •  Paulová Soňa0
  • Paulová Soňa2
    Paul Jiří0
  •  
  • Švehla Vlastislav0
    Paulová Soňa2
  •  
  • Švehla Vlastislav1
    Šimonová Anna0
  •  
  • Vondrák Zdeněk1
    Paulová Soňa2
  •  
  • Švehla Vlastislav2
    Jandoš Jiří1
  •  
  • Vondrák Zdeněk2
    Knedlík Radomír0
  •  
  • Bittner Tomáš0
    Švehla Vlastislav2
  •  
  • Volný_los0
    Jandoš Jiří1
  •  
  • Volný_los0
    Vondrák Zdeněk1
  •  
  • Knedlík Radomír2
    Pastiryk Viktor0
  •  
  • Volný_los0
    Bittner Tomáš1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Knedlík Radomír1
    Volný_los0
  •  
  • Šimonová Anna1
    Volný_los0
  •  
  • Bittner Tomáš0
    Pastiryk Viktor2
  •  
  • Vondrák Zdeněk1
    Volný_los0
  •  
  • Paul Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Jandoš Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Paulová Soňa1
    Volný_los0
  •  
  • Švehla Vlastislav2
    Knedlík Radomír0
  •  
  • Chludil Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Šimonová Anna2
    Pastiryk Viktor1
  •  
  • Vondrák Zdeněk0
    Paul Jiří2
  •  
  • Jandoš Jiří0
    Paulová Soňa2
  •  
  • Švehla Vlastislav0
    Chludil Petr2
  •  
  • Šimonová Anna1
    Paul Jiří2
  •  
  • Paulová Soňa0
    Chludil Petr2
  •  
  • Paul Jiří1
    Chludil Petr2
  •  
  • Chludil Petr1
    Paulová Soňa2
  •  
  •  Paulová Soňa0
#Hráč nebo pár
1.Paulová Soňa [CZE029054]
2.Chludil Petr [CZE061394]
3.Paul Jiří [CZE061901]
4.Švehla Vlastislav [CZE059206]
5.Šimonová Anna [CZE062072]
5.Vondrák Zdeněk [CZE032620]
7.Jandoš Jiří [CZE061897]
7.Knedlík Radomír [CZE061896]
9.Pastiryk Viktor [CZE061900]
9.Bittner Tomáš [CZE026546]
#Hráč nebo pár
1.Paulová Soňa [CZE029054]
2.Chludil Petr [CZE061394]
3.Paul Jiří [CZE061901]
4.Švehla Vlastislav [CZE059206]
5.Šimonová Anna [CZE062072]
5.Vondrák Zdeněk [CZE032620]
7.Jandoš Jiří [CZE061897]
7.Knedlík Radomír [CZE061896]
9.Pastiryk Viktor [CZE061900]
9.Bittner Tomáš [CZE026546]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz