Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 08.10.2020 |
Název | JC Loutkarna |
Rozhodčí | Loos Petr ml. |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | JC Litvínov Loutkárna |
Místo | Loutkárna, Litvínov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Cibulka Ondřej [CZE062658] | |
Čapík Jan [CZE009757] | |
Dočekal David [CZE064812] | |
Dostál Václav [CZE063665] | |
Francírková Alena [CZE062078] | |
Górecki Adam [CZE061215] | |
Loos Petr ml. [CZE053576] | |
Loos Petr st. [CZE052549] | |
Šůla Miloslav [CZE064291] | |
Vymetal Radek [CZE064804] | |
XXXHalenár Vladislav [HOST_6] |
- Čapík Jan0
Čapík Jan 2 Dočekal David 0
Górecki Adam 0 Čapík Jan 2
Górecki Adam 2 Vymetal Radek 0 Čapík Jan 2 Dostál Václav 0
Francírková Alena 0 Górecki Adam 2 Loos Petr st. 0 Čapík Jan 2
Francírková Alena 2 Šůla Miloslav 1 Volný_los 0 Górecki Adam 1 XXXHalenár Vladislav 1 Loos Petr st. 2 Loos Petr ml. 0 Čapík Jan 2
Volný_los 0 Francírková Alena 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 XXXHalenár Vladislav 1 Loos Petr ml. 1 Volný_los 0
Čapík Jan 1 Volný_los 0 Francírková Alena 1 Dočekal David 2 Vymetal Radek 1 Volný_los 0 Loos Petr st. 1 Volný_los 0 Górecki Adam 1 Volný_los 0 XXXHalenár Vladislav 0 Cibulka Ondřej 2 Dostál Václav 2 Loos Petr ml. 0 Šůla Miloslav 1 Volný_los 0
Čapík Jan 1 Dočekal David 2 Vymetal Radek 2 Loos Petr st. 1 Górecki Adam 0 Cibulka Ondřej 2 Dostál Václav 2 Šůla Miloslav 0
Dočekal David 2 Vymetal Radek 0 Cibulka Ondřej 2 Dostál Václav 0
Dočekal David 0 Cibulka Ondřej 2
Cibulka Ondřej 2 Čapík Jan 0
- Cibulka Ondřej0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Cibulka Ondřej [CZE062658] |
2. | Čapík Jan [CZE009757] |
3. | Dočekal David [CZE064812] |
4. | Górecki Adam [CZE061215] |
5. | Vymetal Radek [CZE064804] |
5. | Dostál Václav [CZE063665] |
7. | Francírková Alena [CZE062078] |
7. | Loos Petr st. [CZE052549] |
9. | Šůla Miloslav [CZE064291] |
9. | XXXHalenár Vladislav [HOST_6] |
9. | Loos Petr ml. [CZE053576] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Cibulka Ondřej [CZE062658] |
2. | Čapík Jan [CZE009757] |
3. | Dočekal David [CZE064812] |
4. | Górecki Adam [CZE061215] |
5. | Vymetal Radek [CZE064804] |
5. | Dostál Václav [CZE063665] |
7. | Francírková Alena [CZE062078] |
7. | Loos Petr st. [CZE052549] |
9. | Šůla Miloslav [CZE064291] |
9. | XXXHalenár Vladislav [HOST_6] |
9. | Loos Petr ml. [CZE053576] |
Tento turnaj nemá přihlášky online