Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum15.05.2019
NázevStředa č.20
RozhodčíHilčík Petr
Počet hráčů12
Typ turnajeVítězná středa
MístoSportcentrum, Vítězná
PlánTabulka
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Antonín Patrik [CZE037455]
Bezstarosti Ondřej [CZE057150]
Farská Jana [CZE024452]
Guzan Petr [CZE029109]
Hilčík Petr [CZE034062]
Hofman Jaroslav [CZE000767]
Charvátová Lucie [CZE062208]
Janáček Ondřej [CZE002050]
Joneš Vlastimil [CZE002525]
Lár Jakub [CZE062904]
Šmétka Jan [CZE055152]
Téra Marek [CZE049748]
1Středa č.20
Žádné utkání
2Středa č.20
Žádné utkání
Charvátová LucieHofman JaroslavGuzan PetrLár JakubFarská JanaBezstarosti OndřejTéra MarekHilčík PetrAntonín PatrikJanáček OndřejJoneš VlastimilŠmétka Jan
Charvátová Lucie
0:2
0:2
0:2
1:2
0:2
2:0
1:2
0:2
0:2
1:2
0:2
Hofman Jaroslav
2:0
2:0
2:0
2:1
2:0
2:0
2:1
2:1
2:1
2:1
2:1
Guzan Petr
2:0
0:2
0:2
2:0
1:2
2:1
0:2
2:0
1:2
0:2
2:0
Lár Jakub
2:0
0:2
2:0
0:2
2:1
2:0
2:0
2:0
1:2
2:0
0:2
Farská Jana
2:1
1:2
0:2
2:0
1:2
2:0
2:0
2:1
1:2
1:2
2:1
Bezstarosti Ondřej
2:0
0:2
2:1
1:2
2:1
2:0
0:2
0:2
1:2
1:2
0:2
Téra Marek
0:2
0:2
1:2
0:2
0:2
0:2
0:2
1:2
0:2
0:2
0:2
Hilčík Petr
2:1
1:2
2:0
0:2
0:2
2:0
2:0
1:2
1:2
2:0
0:2
Antonín Patrik
2:0
1:2
0:2
0:2
1:2
2:0
2:1
2:1
2:0
1:2
2:0
Janáček Ondřej
2:0
1:2
2:1
2:1
2:1
2:1
2:0
2:1
0:2
1:2
1:2
Joneš Vlastimil
2:1
1:2
2:0
0:2
2:1
2:1
2:0
0:2
2:1
2:1
2:0
Šmétka Jan
2:0
1:2
0:2
2:0
1:2
2:0
2:0
2:0
0:2
2:1
0:2

#HráčiLegy
1.Hofman Jaroslav [CZE000767]22
2.Joneš Vlastimil [CZE002525]17.1
3.Janáček Ondřej [CZE002050]17
4.Farská Jana [CZE024452]16
5.Lár Jakub [CZE062904]15.1
6.Antonín Patrik [CZE037455]15
7.Šmétka Jan [CZE055152]14
8.Hilčík Petr [CZE034062]13
9.Guzan Petr [CZE029109]12
10.Bezstarosti Ondřej [CZE057150]11
11.Charvátová Lucie [CZE062208]5
12.Téra Marek [CZE049748]2
#HráčiLegy
1.Hofman Jaroslav [CZE000767]22
2.Joneš Vlastimil [CZE002525]17.1
3.Janáček Ondřej [CZE002050]17
4.Farská Jana [CZE024452]16
5.Lár Jakub [CZE062904]15.1
6.Antonín Patrik [CZE037455]15
7.Šmétka Jan [CZE055152]14
8.Hilčík Petr [CZE034062]13
9.Guzan Petr [CZE029109]12
10.Bezstarosti Ondřej [CZE057150]11
11.Charvátová Lucie [CZE062208]5
12.Téra Marek [CZE049748]2
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz