Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 29.09.2020 |
Název | Cricket - Zvýhodněný |
Rozhodčí | Knap Martin |
Počet hráčů | 13 |
Typ turnaje | O Puškvorecký pohár zvýhodněný |
Místo | Na Puškvorci, Velké Svatoňovice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Formanová Monika [CZE056394] | |
Frimlová Pavla [CZE063215] | |
Hloušek Jaroslav [CZE012355] | |
Knap Martin [CZE046848] | |
Kropáček Jaroslav [CZE060330] | |
Macek Petr [CZE001771] | |
Michalička Patrik [CZE034566] | |
Rakus Lukáš [CZE050674] | |
Regner David [CZE056777] | |
Rychetská Formanová Denisa [CZE056395] | |
Semerák Jan [CZE052126] | |
Tišler Matěj [CZE054746] | |
YYYHost muž I [HOST_5] |
- Michalička Patrik0
Rakus Lukáš 0 Michalička Patrik 1
Rakus Lukáš 1 Knap Martin 0
Hloušek Jaroslav 0 Rakus Lukáš 1 Semerák Jan 0 Knap Martin 1
Hloušek Jaroslav 1 Macek Petr 0 Formanová Monika 0 Semerák Jan 1
Hloušek Jaroslav 1 Kropáček Jaroslav 0 Macek Petr 1 YYYHost muž I 0 Frimlová Pavla 0 Formanová Monika 1 Rychetská Formanová Denisa 0 Semerák Jan 1
Volný_los 0 Hloušek Jaroslav 1 Regner David 0 Macek Petr 1 Volný_los 0 Frimlová Pavla 1 Rychetská Formanová Denisa 1 Volný_los 0
Semerák Jan 1 Volný_los 0 Rakus Lukáš 1 Hloušek Jaroslav 0 Formanová Monika 1 Regner David 0 Michalička Patrik 1 Macek Petr 0 YYYHost muž I 1 Volný_los 0 Tišler Matěj 1 Frimlová Pavla 0 Knap Martin 1 Rychetská Formanová Denisa 0 Kropáček Jaroslav 1 Volný_los 0
Semerák Jan 0 Rakus Lukáš 1 Formanová Monika 0 Michalička Patrik 1 YYYHost muž I 0 Tišler Matěj 1 Knap Martin 1 Kropáček Jaroslav 0
Rakus Lukáš 0 Michalička Patrik 1 Tišler Matěj 1 Knap Martin 0
Michalička Patrik 0 Tišler Matěj 1
Tišler Matěj 1 Michalička Patrik 0
- Tišler Matěj0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Tišler Matěj [CZE054746] |
2. | Michalička Patrik [CZE034566] |
3. | Rakus Lukáš [CZE050674] |
4. | Knap Martin [CZE046848] |
5. | Hloušek Jaroslav [CZE012355] |
5. | Semerák Jan [CZE052126] |
7. | Macek Petr [CZE001771] |
7. | Formanová Monika [CZE056394] |
9. | Rychetská Formanová Denisa [CZE056395] |
9. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
9. | YYYHost muž I [HOST_5] |
9. | Kropáček Jaroslav [CZE060330] |
13. | Regner David [CZE056777] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Tišler Matěj [CZE054746] |
2. | Michalička Patrik [CZE034566] |
3. | Rakus Lukáš [CZE050674] |
4. | Knap Martin [CZE046848] |
5. | Hloušek Jaroslav [CZE012355] |
5. | Semerák Jan [CZE052126] |
7. | Macek Petr [CZE001771] |
7. | Formanová Monika [CZE056394] |
9. | Rychetská Formanová Denisa [CZE056395] |
9. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
9. | YYYHost muž I [HOST_5] |
9. | Kropáček Jaroslav [CZE060330] |
13. | Regner David [CZE056777] |
Tento turnaj nemá přihlášky online