Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum11.05.2019
Názevdoplňkový 11.5.2019
RozhodčíHorká Alena
Počet hráčů14
Typ turnajeOpen KHK-S doplňkový jednotlivci
MístoPod Skalkou, Úpice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Forstová Monika [CZE062972]
Goldmann Petr [CZE040773]
Goldmannová Anna [CZE039588]
Horká Alena [CZE053232]
Horká Iva [CZE042800]
Horká Pavlína [CZE060948]
Hořínek Pavel [CZE044297]
Korda Milan [CZE041275]
Kordová Romana [CZE038396]
Mann Josef [CZE038392]
Máslová Iva [CZE052128]
Matýsková Dagmar [CZE063492]
Poláček David [CZE057930]
Semerák Jan [CZE052126]
1doplňkový 11.5.2019
Žádné utkání
2doplňkový 11.5.2019
Žádné utkání
  •  Poláček David0
  • Máslová Iva0
    Poláček David1
  •  
  • Kordová Romana0
    Máslová Iva1
  •  
  • Goldmannová Anna0
    Kordová Romana1
  •  
  • Horká Iva0
    Máslová Iva1
  •  
  • Horká Alena0
    Goldmannová Anna1
  •  
  • Horká Iva1
    Hořínek Pavel0
  •  
  • Forstová Monika0
    Horká Alena1
  •  
  • Goldmannová Anna1
    Semerák Jan0
  •  
  • Goldmann Petr0
    Horká Iva1
  •  
  • Hořínek Pavel1
    Horká Pavlína0
  •  
  • Volný_los0
    Forstová Monika1
  •  
  • Korda Milan0
    Goldmannová Anna1
  •  
  • Matýsková Dagmar0
    Goldmann Petr1
  •  
  • Hořínek Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Horká Pavlína1
    Volný_los0
  •  
  • Mann Josef1
    Forstová Monika0
  •  
  • Korda Milan0
    Kordová Romana1
  •  
  • Horká Iva1
    Goldmannová Anna0
  •  
  • Matýsková Dagmar0
    Semerák Jan1
  •  
  • Poláček David1
    Goldmann Petr0
  •  
  • Máslová Iva1
    Hořínek Pavel0
  •  
  • Horká Alena1
    Volný_los0
  •  
  • Horká Pavlína0
    Mann Josef1
  •  
  • Kordová Romana1
    Horká Iva0
  •  
  • Semerák Jan0
    Poláček David1
  •  
  • Máslová Iva1
    Horká Alena0
  •  
  • Mann Josef1
    Kordová Romana0
  •  
  • Poláček David1
    Máslová Iva0
  •  
  • Mann Josef1
    Poláček David0
  •  
  • Mann Josef1
    Poláček David0
  •  
  •  Mann Josef0
#Hráč nebo pár
1.Mann Josef [CZE038392]
2.Poláček David [CZE057930]
3.Máslová Iva [CZE052128]
4.Kordová Romana [CZE038396]
5.Goldmannová Anna [CZE039588]
5.Horká Iva [CZE042800]
7.Horká Alena [CZE053232]
7.Hořínek Pavel [CZE044297]
9.Horká Pavlína [CZE060948]
9.Goldmann Petr [CZE040773]
9.Semerák Jan [CZE052126]
9.Forstová Monika [CZE062972]
13.Korda Milan [CZE041275]
13.Matýsková Dagmar [CZE063492]
#Hráč nebo pár
1.Mann Josef [CZE038392]
2.Poláček David [CZE057930]
3.Máslová Iva [CZE052128]
4.Kordová Romana [CZE038396]
5.Goldmannová Anna [CZE039588]
5.Horká Iva [CZE042800]
7.Horká Alena [CZE053232]
7.Hořínek Pavel [CZE044297]
9.Horká Pavlína [CZE060948]
9.Goldmann Petr [CZE040773]
9.Semerák Jan [CZE052126]
9.Forstová Monika [CZE062972]
13.Korda Milan [CZE041275]
13.Matýsková Dagmar [CZE063492]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz