Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum10.05.2019
NázevCyrhoza Cup U Péci
RozhodčíSchmidtová Jana
Počet hráčů19
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoU Péci, Kokonín
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Beneš Petr [CZE056264]
Bukáček Petr [CZE054031]
Čermák Vladimír [CZE052246]
Čermáková Iva [CZE056121]
Dobiáš Ladislav [CZE046671]
Hencl Miroslav [CZE024173]
Horáček Lukáš [CZE037767]
Kolník Zdeněk [CZE037740]
Kovář Jiří [CZE056265]
Mlynek Jiří [CZE045608]
Růžičková Petra [CZE059251]
Sekereš Pavel [CZE017420]
Schmidt Pavel [CZE011311]
Schmidtová Jana [CZE011313]
Schwarz Jiří [CZE048359]
Srna Petr [CZE048360]
Srna Petr [CZE048361]
Srnová Barbora [CZE048463]
Tomek Pavel [CZE017315]
1Cyrhoza Cup U Péci
Žádné utkání
2Cyrhoza Cup U Péci
Žádné utkání
  •  Čermák Vladimír0
  • Čermák Vladimír2
    Srna Petr (048360)1
  •  
  • Čermák Vladimír2
    Hencl Miroslav1
  •  
  • Čermák Vladimír2
    Mlynek Jiří0
  •  
  • Hencl Miroslav2
    Schmidtová Jana1
  •  
  • Čermák Vladimír2
    Dobiáš Ladislav0
  •  
  • Hencl Miroslav2
    Kolník Zdeněk1
  •  
  • Čermák Vladimír2
    Horáček Lukáš1
  •  
  • Dobiáš Ladislav2
    Bukáček Petr0
  •  
  • Srnová Barbora0
    Hencl Miroslav2
  •  
  • Kolník Zdeněk2
    Schmidt Pavel1
  •  
  • Čermák Vladimír2
    Sekereš Pavel0
  •  
  • Dobiáš Ladislav2
    Schwarz Jiří0
  •  
  • Srnová Barbora2
    Srna Petr (048361)0
  •  
  • Růžičková Petra0
    Kolník Zdeněk2
  •  
  • Čermák Vladimír2
    Kovář Jiří0
  •  
  • Volný_los0
    Sekereš Pavel1
  •  
  • Volný_los0
    Dobiáš Ladislav1
  •  
  • Volný_los0
    Schwarz Jiří1
  •  
  • Srnová Barbora2
    Čermáková Iva1
  •  
  • Volný_los0
    Srna Petr (048361)1
  •  
  • Volný_los0
    Růžičková Petra1
  •  
  • Beneš Petr1
    Kolník Zdeněk2
  •  
  • Volný_los0
    Čermák Vladimír1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Srnová Barbora1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Beneš Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Bukáček Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Kolník Zdeněk2
    Čermák Vladimír1
  •  
  • Schmidtová Jana1
    Volný_los0
  •  
  • Růžičková Petra1
    Volný_los0
  •  
  • Srna Petr (048361)1
    Volný_los0
  •  
  • Tomek Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Horáček Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Čermáková Iva1
    Volný_los0
  •  
  • Schwarz Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Srnová Barbora1
    Schmidt Pavel2
  •  
  • Dobiáš Ladislav1
    Volný_los0
  •  
  • Srna Petr (048360)1
    Volný_los0
  •  
  • Mlynek Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Sekereš Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Hencl Miroslav2
    Beneš Petr1
  •  
  • Kovář Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Bukáček Petr2
    Kolník Zdeněk0
  •  
  • Schmidtová Jana2
    Růžičková Petra1
  •  
  • Srna Petr (048361)0
    Tomek Pavel2
  •  
  • Horáček Lukáš2
    Čermáková Iva0
  •  
  • Schwarz Jiří1
    Schmidt Pavel2
  •  
  • Dobiáš Ladislav1
    Srna Petr (048360)2
  •  
  • Mlynek Jiří2
    Sekereš Pavel0
  •  
  • Hencl Miroslav2
    Kovář Jiří0
  •  
  • Bukáček Petr1
    Schmidtová Jana2
  •  
  • Tomek Pavel2
    Horáček Lukáš0
  •  
  • Schmidt Pavel1
    Srna Petr (048360)2
  •  
  • Mlynek Jiří2
    Hencl Miroslav1
  •  
  • Schmidtová Jana0
    Tomek Pavel2
  •  
  • Srna Petr (048360)2
    Mlynek Jiří1
  •  
  • Tomek Pavel2
    Srna Petr (048360)0
  •  
  • Tomek Pavel0
    Čermák Vladimír1
  •  
  •  Čermák Vladimír0
#Hráč nebo pár
1.Čermák Vladimír [CZE052246]
2.Tomek Pavel [CZE017315]
3.Srna Petr [CZE048360]
4.Hencl Miroslav [CZE024173]
5.Mlynek Jiří [CZE045608]
5.Schmidtová Jana [CZE011313]
7.Dobiáš Ladislav [CZE046671]
7.Kolník Zdeněk [CZE037740]
9.Schmidt Pavel [CZE011311]
9.Srnová Barbora [CZE048463]
9.Bukáček Petr [CZE054031]
9.Horáček Lukáš [CZE037767]
13.Sekereš Pavel [CZE017420]
13.Schwarz Jiří [CZE048359]
13.Srna Petr [CZE048361]
13.Růžičková Petra [CZE059251]
17.Kovář Jiří [CZE056265]
17.Beneš Petr [CZE056264]
17.Čermáková Iva [CZE056121]
#Hráč nebo pár
1.Čermák Vladimír [CZE052246]
2.Tomek Pavel [CZE017315]
3.Srna Petr [CZE048360]
4.Hencl Miroslav [CZE024173]
5.Mlynek Jiří [CZE045608]
5.Schmidtová Jana [CZE011313]
7.Dobiáš Ladislav [CZE046671]
7.Kolník Zdeněk [CZE037740]
9.Schmidt Pavel [CZE011311]
9.Srnová Barbora [CZE048463]
9.Bukáček Petr [CZE054031]
9.Horáček Lukáš [CZE037767]
13.Sekereš Pavel [CZE017420]
13.Schwarz Jiří [CZE048359]
13.Srna Petr [CZE048361]
13.Růžičková Petra [CZE059251]
17.Kovář Jiří [CZE056265]
17.Beneš Petr [CZE056264]
17.Čermáková Iva [CZE056121]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz