Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum10.05.2019
NázevPáteční DARTS PUB u Matyho
RozhodčíDouda Petr
Počet hráčů18
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoDARTS PUB, Hradec Králové
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Baldyňák Tomáš [CZE038386]
Bolech Filip [CZE053702]
Douda Petr [CZE016524]
Havel Jan [CZE016845]
Holeček Lubomír [CZE054599]
Málek Lubomír [CZE027421]
Nerušil Marek [CZE059026]
Nerušil Martin [CZE059025]
Rafaelová Marcela [CZE054438]
Rousek František [CZE055612]
Sirček Emil [CZE000283]
Smetana Ondřej [CZE058629]
Smrček Břetislav [CZE059309]
Sobotka Lukáš [CZE044188]
Šišková Kateřina [CZE010272]
Vachutka Jaroslav [CZE002421]
Voska Pavel [CZE043866]
Žižka Pavel [CZE036234]
1Páteční DARTS PUB u Matyho
Žádné utkání
2Páteční DARTS PUB u Matyho
Žádné utkání
3Páteční DARTS PUB u Matyho
Žádné utkání
  •  Žižka Pavel0
  • Žižka Pavel1
    Vachutka Jaroslav0
  •  
  • Nerušil Marek0
    Žižka Pavel1
  •  
  • Nerušil Marek1
    Nerušil Martin0
  •  
  • Bolech Filip0
    Žižka Pavel1
  •  
  • Voska Pavel0
    Nerušil Marek1
  •  
  • Šišková Kateřina0
    Bolech Filip1
  •  
  • Smrček Břetislav0
    Voska Pavel1
  •  
  • Nerušil Marek1
    Smetana Ondřej0
  •  
  • Šišková Kateřina1
    Douda Petr0
  •  
  • Sobotka Lukáš0
    Bolech Filip1
  •  
  • Smrček Břetislav1
    Sirček Emil0
  •  
  • Nerušil Marek1
    Málek Lubomír0
  •  
  • Šišková Kateřina1
    Holeček Lubomír0
  •  
  • Rousek František0
    Sobotka Lukáš1
  •  
  • Smrček Břetislav1
    Rafaelová Marcela0
  •  
  • Volný_los0
    Sirček Emil1
  •  
  • Volný_los0
    Nerušil Marek1
  •  
  • Volný_los0
    Málek Lubomír1
  •  
  • Volný_los0
    Šišková Kateřina1
  •  
  • Volný_los0
    Holeček Lubomír1
  •  
  • Volný_los0
    Rousek František1
  •  
  • Sobotka Lukáš1
    Baldyňák Tomáš0
  •  
  • Volný_los0
    Smrček Břetislav1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Sobotka Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Baldyňák Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Havel Jan1
    Smrček Břetislav0
  •  
  • Rousek František1
    Volný_los0
  •  
  • Smetana Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Žižka Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Holeček Lubomír1
    Volný_los0
  •  
  • Šišková Kateřina1
    Volný_los0
  •  
  • Voska Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Bolech Filip1
    Volný_los0
  •  
  • Málek Lubomír1
    Volný_los0
  •  
  • Nerušil Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Vachutka Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Sirček Emil1
    Volný_los0
  •  
  • Nerušil Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Douda Petr1
    Sobotka Lukáš0
  •  
  • Rafaelová Marcela1
    Volný_los0
  •  
  • Baldyňák Tomáš0
    Havel Jan1
  •  
  • Rousek František0
    Smetana Ondřej1
  •  
  • Žižka Pavel1
    Holeček Lubomír0
  •  
  • Šišková Kateřina0
    Voska Pavel1
  •  
  • Bolech Filip1
    Málek Lubomír0
  •  
  • Nerušil Marek0
    Vachutka Jaroslav1
  •  
  • Sirček Emil0
    Nerušil Martin1
  •  
  • Douda Petr1
    Rafaelová Marcela0
  •  
  • Havel Jan1
    Smetana Ondřej0
  •  
  • Žižka Pavel1
    Voska Pavel0
  •  
  • Bolech Filip0
    Vachutka Jaroslav1
  •  
  • Nerušil Martin1
    Douda Petr0
  •  
  • Havel Jan1
    Žižka Pavel0
  •  
  • Vachutka Jaroslav1
    Nerušil Martin0
  •  
  • Havel Jan1
    Vachutka Jaroslav0
  •  
  • Havel Jan1
    Žižka Pavel0
  •  
  •  Havel Jan0
#Hráč nebo pár
1.Havel Jan [CZE016845]
2.Žižka Pavel [CZE036234]
3.Vachutka Jaroslav [CZE002421]
4.Nerušil Marek [CZE059026]
5.Nerušil Martin [CZE059025]
5.Bolech Filip [CZE053702]
7.Voska Pavel [CZE043866]
7.Šišková Kateřina [CZE010272]
9.Sobotka Lukáš [CZE044188]
9.Douda Petr [CZE016524]
9.Smetana Ondřej [CZE058629]
9.Smrček Břetislav [CZE059309]
13.Rousek František [CZE055612]
13.Holeček Lubomír [CZE054599]
13.Málek Lubomír [CZE027421]
13.Sirček Emil [CZE000283]
17.Baldyňák Tomáš [CZE038386]
17.Rafaelová Marcela [CZE054438]
#Hráč nebo pár
1.Havel Jan [CZE016845]
2.Žižka Pavel [CZE036234]
3.Vachutka Jaroslav [CZE002421]
4.Nerušil Marek [CZE059026]
5.Nerušil Martin [CZE059025]
5.Bolech Filip [CZE053702]
7.Voska Pavel [CZE043866]
7.Šišková Kateřina [CZE010272]
9.Sobotka Lukáš [CZE044188]
9.Douda Petr [CZE016524]
9.Smetana Ondřej [CZE058629]
9.Smrček Břetislav [CZE059309]
13.Rousek František [CZE055612]
13.Holeček Lubomír [CZE054599]
13.Málek Lubomír [CZE027421]
13.Sirček Emil [CZE000283]
17.Baldyňák Tomáš [CZE038386]
17.Rafaelová Marcela [CZE054438]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz