Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum11.05.2019
NázevReg.Master Plzeňského kraje - dv. muži
RozhodčíKuneš Karel
Počet hráčů16
Typ turnajeA Pracovní Varan dvojice muži
MístoKulturní Sál, Kvíčovice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Hamrozi Tomáš [CZE023441], Petrželka Miloš [CZE054766]
Jandík Vratislav [CZE055041], Konop Pavel [CZE009982]
Jíša Zdeněk [CZE008153], Hess Petr [CZE007372]
Krejčíř Josef [CZE000877], Šťastný Karel [CZE040619]
Kulišan Jan [CZE046152], Bolek Marcin [CZE056679]
Kutík Jiří [CZE048271], Husťak Milan [CZE015257]
Mošnička Michal [CZE013253], Mašát Petr [CZE051385]
Moudrý Martin [CZE048257], Šiman Karel [CZE048260]
Pokorný David [CZE044298], Kantner Josef [CZE003449]
Průcha Josef [CZE005025], Krtička Luboš [CZE000257]
Šidvic Luděk [CZE013989], Brandejs Tomáš [CZE011846]
Šizling Karel [CZE048262], Šmrha Jan [CZE000448]
Trůbl Marek [CZE051169], Kout Alois [CZE028052]
Vachtl Petr [CZE009643], Tanko Jiří [CZE015284]
Valta Roman [CZE008497], Wacker Pavel [CZE044773]
Veselý Milan [CZE007110], Strádal Milan [CZE021992]
1
Žádné utkání
2VOLNÝ
Žádné utkání
3
Žádné utkání
4VOLNÝ
Žádné utkání
5VOLNÝ
Žádné utkání
6VOLNÝ
Žádné utkání
7VOLNÝ
Žádné utkání
8VOLNÝ
Žádné utkání
  •  Hamrozi, Petrželka0
  • Hamrozi, Petrželka1
    Šidvic, Brandejs0
  •  
  • Hamrozi, Petrželka1
    Valta, Wacker0
  •  
  • Hamrozi, Petrželka1
    Průcha, Krtička0
  •  
  • Valta, Wacker1
    Jíša, Hess0
  •  
  • Hamrozi, Petrželka1
    Trůbl, Kout0
  •  
  • Valta, Wacker1
    Moudrý, Šiman0
  •  
  • Hamrozi, Petrželka1
    Vachtl, Tanko0
  •  
  • Trůbl, Kout1
    Veselý, Strádal0
  •  
  • Šizling, Šmrha0
    Valta, Wacker1
  •  
  • Kulišan, Bolek0
    Moudrý, Šiman1
  •  
  • Krejčíř, Šťastný0
    Hamrozi, Petrželka1
  •  
  • Mošnička, Mašát0
    Trůbl, Kout1
  •  
  • Jandík, Konop0
    Šizling, Šmrha1
  •  
  • Kutík, Husťak0
    Kulišan, Bolek1
  •  
  • Pokorný, Kantner1
    Krejčíř, Šťastný0
  •  
  • Hamrozi, Petrželka0
    Moudrý, Šiman1
  •  
  • Mošnička, Mašát0
    Průcha, Krtička1
  •  
  • Trůbl, Kout0
    Valta, Wacker1
  •  
  • Veselý, Strádal1
    Jandík, Konop0
  •  
  • Jíša, Hess1
    Šizling, Šmrha0
  •  
  • Kutík, Husťak0
    Šidvic, Brandejs1
  •  
  • Kulišan, Bolek0
    Vachtl, Tanko1
  •  
  • Pokorný, Kantner1
    Moudrý, Šiman0
  •  
  • Průcha, Krtička1
    Valta, Wacker0
  •  
  • Veselý, Strádal0
    Jíša, Hess1
  •  
  • Šidvic, Brandejs1
    Vachtl, Tanko0
  •  
  • Pokorný, Kantner1
    Průcha, Krtička0
  •  
  • Jíša, Hess0
    Šidvic, Brandejs1
  •  
  • Pokorný, Kantner1
    Šidvic, Brandejs0
  •  
  • Pokorný, Kantner1
    Hamrozi, Petrželka0
  •  
  •  Pokorný, Kantner0
#Hráč nebo pár
1.Pokorný David [CZE044298], Kantner Josef [CZE003449]
2.Hamrozi Tomáš [CZE023441], Petrželka Miloš [CZE054766]
3.Šidvic Luděk [CZE013989], Brandejs Tomáš [CZE011846]
4.Valta Roman [CZE008497], Wacker Pavel [CZE044773]
5.Průcha Josef [CZE005025], Krtička Luboš [CZE000257]
5.Jíša Zdeněk [CZE008153], Hess Petr [CZE007372]
7.Trůbl Marek [CZE051169], Kout Alois [CZE028052]
7.Moudrý Martin [CZE048257], Šiman Karel [CZE048260]
9.Kulišan Jan [CZE046152], Bolek Marcin [CZE056679]
9.Šizling Karel [CZE048262], Šmrha Jan [CZE000448]
9.Veselý Milan [CZE007110], Strádal Milan [CZE021992]
9.Vachtl Petr [CZE009643], Tanko Jiří [CZE015284]
13.Krejčíř Josef [CZE000877], Šťastný Karel [CZE040619]
13.Mošnička Michal [CZE013253], Mašát Petr [CZE051385]
13.Jandík Vratislav [CZE055041], Konop Pavel [CZE009982]
13.Kutík Jiří [CZE048271], Husťak Milan [CZE015257]
#Hráč nebo pár
1.Pokorný David [CZE044298], Kantner Josef [CZE003449]
2.Hamrozi Tomáš [CZE023441], Petrželka Miloš [CZE054766]
3.Šidvic Luděk [CZE013989], Brandejs Tomáš [CZE011846]
4.Valta Roman [CZE008497], Wacker Pavel [CZE044773]
5.Průcha Josef [CZE005025], Krtička Luboš [CZE000257]
5.Jíša Zdeněk [CZE008153], Hess Petr [CZE007372]
7.Trůbl Marek [CZE051169], Kout Alois [CZE028052]
7.Moudrý Martin [CZE048257], Šiman Karel [CZE048260]
9.Kulišan Jan [CZE046152], Bolek Marcin [CZE056679]
9.Šizling Karel [CZE048262], Šmrha Jan [CZE000448]
9.Veselý Milan [CZE007110], Strádal Milan [CZE021992]
9.Vachtl Petr [CZE009643], Tanko Jiří [CZE015284]
13.Krejčíř Josef [CZE000877], Šťastný Karel [CZE040619]
13.Mošnička Michal [CZE013253], Mašát Petr [CZE051385]
13.Jandík Vratislav [CZE055041], Konop Pavel [CZE009982]
13.Kutík Jiří [CZE048271], Husťak Milan [CZE015257]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz