Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum15.09.2020
Název14.ČDS CUP Komárov
RozhodčíPatka Josef
Počet hráčů16
Typ turnajeČDS Cup Komárov
MístoKomárov Hostinec Na Rychtě, Šternberk
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Anton Jakub [CZE057034]
Beňo Jakub [CZE063269]
Bratina Miroslav [CZE067020]
Fröml Rostislav [CZE067430]
Fujdiak Jan [CZE024200]
Huličný Svatopluk [CZE004924]
Krestýn Roman [CZE067003]
Lietavec Pavel [CZE004984]
Matoušek Karel [CZE051905]
Patka Jiří [CZE035695]
Patka Josef [CZE001118]
Smékal Roman [CZE004471]
Soldán Rostislav ml. [CZE050035]
Steiner Petr [CZE059870]
Telíšek Michal [CZE000968]
Vachutka Marek [CZE063270]
114.ČDS CUP Komárov
Žádné utkání
214.ČDS CUP Komárov
Žádné utkání
  •  Matoušek Karel0
  • Matoušek Karel1
    Huličný Svatopluk0
  •  
  • Bratina Miroslav0
    Matoušek Karel1
  •  
  • Bratina Miroslav1
    Fujdiak Jan0
  •  
  • Matoušek Karel1
    Fröml Rostislav0
  •  
  • Bratina Miroslav1
    Telíšek Michal0
  •  
  • Matoušek Karel1
    Lietavec Pavel0
  •  
  • Bratina Miroslav1
    Anton Jakub0
  •  
  • Smékal Roman0
    Telíšek Michal1
  •  
  • Matoušek Karel1
    Krestýn Roman0
  •  
  • Soldán Rostislav ml.0
    Lietavec Pavel1
  •  
  • Bratina Miroslav1
    Vachutka Marek0
  •  
  • Beňo Jakub0
    Smékal Roman1
  •  
  • Matoušek Karel1
    Patka Josef0
  •  
  • Steiner Petr0
    Soldán Rostislav ml.1
  •  
  • Huličný Svatopluk1
    Bratina Miroslav0
  •  
  • Vachutka Marek0
    Lietavec Pavel1
  •  
  • Beňo Jakub0
    Fujdiak Jan1
  •  
  • Krestýn Roman1
    Smékal Roman0
  •  
  • Telíšek Michal1
    Matoušek Karel0
  •  
  • Patka Josef0
    Fröml Rostislav1
  •  
  • Steiner Petr0
    Anton Jakub1
  •  
  • Patka Jiří1
    Soldán Rostislav ml.0
  •  
  • Huličný Svatopluk1
    Lietavec Pavel0
  •  
  • Fujdiak Jan1
    Krestýn Roman0
  •  
  • Telíšek Michal0
    Fröml Rostislav1
  •  
  • Anton Jakub0
    Patka Jiří1
  •  
  • Huličný Svatopluk1
    Fujdiak Jan0
  •  
  • Fröml Rostislav0
    Patka Jiří1
  •  
  • Huličný Svatopluk0
    Patka Jiří1
  •  
  • Patka Jiří1
    Matoušek Karel0
  •  
  •  Patka Jiří0
#Hráč nebo pár
1.Patka Jiří [CZE035695]
2.Matoušek Karel [CZE051905]
3.Huličný Svatopluk [CZE004924]
4.Bratina Miroslav [CZE067020]
5.Fujdiak Jan [CZE024200]
5.Fröml Rostislav [CZE067430]
7.Telíšek Michal [CZE000968]
7.Lietavec Pavel [CZE004984]
9.Anton Jakub [CZE057034]
9.Smékal Roman [CZE004471]
9.Krestýn Roman [CZE067003]
9.Soldán Rostislav ml. [CZE050035]
13.Vachutka Marek [CZE063270]
13.Beňo Jakub [CZE063269]
13.Patka Josef [CZE001118]
13.Steiner Petr [CZE059870]
#Hráč nebo pár
1.Patka Jiří [CZE035695]
2.Matoušek Karel [CZE051905]
3.Huličný Svatopluk [CZE004924]
4.Bratina Miroslav [CZE067020]
5.Fujdiak Jan [CZE024200]
5.Fröml Rostislav [CZE067430]
7.Telíšek Michal [CZE000968]
7.Lietavec Pavel [CZE004984]
9.Anton Jakub [CZE057034]
9.Smékal Roman [CZE004471]
9.Krestýn Roman [CZE067003]
9.Soldán Rostislav ml. [CZE050035]
13.Vachutka Marek [CZE063270]
13.Beňo Jakub [CZE063269]
13.Patka Josef [CZE001118]
13.Steiner Petr [CZE059870]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz