Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum15.09.2020
Názevpyrat bar dvojice
RozhodčíMichálková Michaela
Počet hráčů8
Typ turnajeStředočeský pohár dvojice
MístoPyrát Bar, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Balogh Viktor [CZE020814], Rathuský Jiří [CZE013614]
Dědková Jana [CZE059976], Bičiště Lukáš [CZE067953]
Dlouhý Josef [CZE067294], Zeman Lubomír [CZE066986]
Klumpar František [CZE060129], Klán Jan [CZE001618]
Nová Tereza [CZE000770], Homola Jiří [CZE002309]
Novák Václav [CZE040727], Vosmík Michal [CZE062428]
Pecha Ondřej [CZE044177], Michálková Michaela [CZE052185]
Šnejdarová Jitka [CZE060104], Šnejdarová Jitka [CZE060106]
1
Žádné utkání
2pyrat bar dvojice
Žádné utkání
3
Žádné utkání
4
Žádné utkání
  •  Klumpar, Klán0
  • Klumpar, Klán1
    Pecha, Michálková0
  •  
  • Klumpar, Klán1
    Nová, Homola0
  •  
  • Klumpar, Klán1
    Dlouhý, Zeman0
  •  
  • Dědková, Bičiště0
    Nová, Homola1
  •  
  • Klumpar, Klán1
    Novák, Vosmík0
  •  
  • Dědková, Bičiště1
    Šnejdarová (060104), Šnejdarová (060106)0
  •  
  • Nová, Homola1
    Klumpar, Klán0
  •  
  • Novák, Vosmík0
    Balogh, Rathuský1
  •  
  • Pecha, Michálková1
    Dědková, Bičiště0
  •  
  • Šnejdarová (060104), Šnejdarová (060106)0
    Dlouhý, Zeman1
  •  
  • Nová, Homola0
    Balogh, Rathuský1
  •  
  • Pecha, Michálková1
    Dlouhý, Zeman0
  •  
  • Balogh, Rathuský1
    Pecha, Michálková0
  •  
  • Balogh, Rathuský1
    Klumpar, Klán0
  •  
  •  Balogh, Rathuský0
#Hráč nebo pár
1.Balogh Viktor [CZE020814], Rathuský Jiří [CZE013614]
2.Klumpar František [CZE060129], Klán Jan [CZE001618]
3.Pecha Ondřej [CZE044177], Michálková Michaela [CZE052185]
4.Nová Tereza [CZE000770], Homola Jiří [CZE002309]
5.Dlouhý Josef [CZE067294], Zeman Lubomír [CZE066986]
5.Dědková Jana [CZE059976], Bičiště Lukáš [CZE067953]
7.Novák Václav [CZE040727], Vosmík Michal [CZE062428]
7.Šnejdarová Jitka [CZE060104], Šnejdarová Jitka [CZE060106]
#Hráč nebo pár
1.Balogh Viktor [CZE020814], Rathuský Jiří [CZE013614]
2.Klumpar František [CZE060129], Klán Jan [CZE001618]
3.Pecha Ondřej [CZE044177], Michálková Michaela [CZE052185]
4.Nová Tereza [CZE000770], Homola Jiří [CZE002309]
5.Dlouhý Josef [CZE067294], Zeman Lubomír [CZE066986]
5.Dědková Jana [CZE059976], Bičiště Lukáš [CZE067953]
7.Novák Václav [CZE040727], Vosmík Michal [CZE062428]
7.Šnejdarová Jitka [CZE060104], Šnejdarová Jitka [CZE060106]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz