Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 14.09.2020 |
Název | Cross |
Rozhodčí | Skopalová Marcela |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Cross, Frýdek-Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Andrysík Karel [CZE063194] | |
Bocko Petr [CZE023664] | |
Dulava Petr [CZE059544] | |
Faldyna Jan [CZE063725] | |
Foldyna David [CZE063430] | |
Skopalová Marcela [CZE032715] | |
Ševčík Lukáš [CZE063191] | |
Tomis Roman [CZE063188] | |
Vávrová Jana [CZE052734] | |
Zimčík Michal [CZE063190] | |
Žídek Jaroslav [CZE067623] |
- Ševčík Lukáš0
Ševčík Lukáš 2 Skopalová Marcela 0
Ševčík Lukáš 2 Andrysík Karel 1
Ševčík Lukáš 2 Tomis Roman 1 Andrysík Karel 2 Dulava Petr 1
Zimčík Michal 0 Ševčík Lukáš 2 Andrysík Karel 2 Foldyna David 1
Zimčík Michal 2 Žídek Jaroslav 0 Volný_los 0 Ševčík Lukáš 1 Andrysík Karel 2 Faldyna Jan 0 Foldyna David 2 Vávrová Jana 1
Volný_los 0 Zimčík Michal 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Andrysík Karel 1 Foldyna David 1 Volný_los 0
Vávrová Jana 1 Volný_los 0 Tomis Roman 2 Zimčík Michal 0 Skopalová Marcela 1 Volný_los 0 Faldyna Jan 1 Volný_los 0 Ševčík Lukáš 1 Volný_los 0 Bocko Petr 2 Andrysík Karel 0 Dulava Petr 2 Foldyna David 1 Žídek Jaroslav 1 Volný_los 0
Vávrová Jana 0 Tomis Roman 2 Skopalová Marcela 2 Faldyna Jan 1 Ševčík Lukáš 0 Bocko Petr 2 Dulava Petr 2 Žídek Jaroslav 0
Tomis Roman 0 Skopalová Marcela 2 Bocko Petr 2 Dulava Petr 1
Skopalová Marcela 0 Bocko Petr 2
Bocko Petr 2 Ševčík Lukáš 1
- Bocko Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bocko Petr [CZE023664] |
2. | Ševčík Lukáš [CZE063191] |
3. | Skopalová Marcela [CZE032715] |
4. | Andrysík Karel [CZE063194] |
5. | Tomis Roman [CZE063188] |
5. | Dulava Petr [CZE059544] |
7. | Zimčík Michal [CZE063190] |
7. | Foldyna David [CZE063430] |
9. | Žídek Jaroslav [CZE067623] |
9. | Faldyna Jan [CZE063725] |
9. | Vávrová Jana [CZE052734] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bocko Petr [CZE023664] |
2. | Ševčík Lukáš [CZE063191] |
3. | Skopalová Marcela [CZE032715] |
4. | Andrysík Karel [CZE063194] |
5. | Tomis Roman [CZE063188] |
5. | Dulava Petr [CZE059544] |
7. | Zimčík Michal [CZE063190] |
7. | Foldyna David [CZE063430] |
9. | Žídek Jaroslav [CZE067623] |
9. | Faldyna Jan [CZE063725] |
9. | Vávrová Jana [CZE052734] |
Tento turnaj nemá přihlášky online