Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum15.09.2020
Název3.turnaj-501DO
RozhodčíPolka Martin
Počet hráčů20
Typ turnajeGoldstar open Ludvíkov pod Smrkem
MístoKlubovna Ludvíkov, Ludvíkov pod Smrkem
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Babuka Lukáš [CZE030381]
Bechný Libor [CZE008304]
Částek Martin [CZE065483]
Dostál Jan [CZE031626]
Gaži Martin [CZE049428]
Havel Jan [CZE033912]
Horký Lubor [CZE044008]
Kadera Jakub [CZE051064]
Kotrbatý Milan [CZE061417]
Merva Jan [CZE001115]
Pacovský Tomáš [CZE066193]
Rezler Jan [CZE059205]
Suchánková Eliška [CZE050513]
Suk Daniel [CZE059236]
Šindler Jan [CZE011435]
Špidlen Josef [CZE047960]
Valentová Věra [CZE001053]
Zavadil Lukáš [CZE034680]
Závůrka Vojtěch [CZE050960]
Žitný Daniel [CZE001566]
13.turnaj-501DO
Žádné utkání
23.turnaj-501DO
Žádné utkání
  •  Babuka Lukáš0
  • Horký Lubor0
    Babuka Lukáš1
  •  
  • Suk Daniel0
    Horký Lubor1
  •  
  • Špidlen Josef0
    Suk Daniel1
  •  
  • Šindler Jan0
    Horký Lubor1
  •  
  • Kadera Jakub0
    Špidlen Josef1
  •  
  • Šindler Jan1
    Bechný Libor0
  •  
  • Rezler Jan0
    Kadera Jakub1
  •  
  • Zavadil Lukáš0
    Špidlen Josef1
  •  
  • Šindler Jan1
    Gaži Martin0
  •  
  • Valentová Věra0
    Bechný Libor1
  •  
  • Pacovský Tomáš0
    Rezler Jan1
  •  
  • Částek Martin0
    Zavadil Lukáš1
  •  
  • Šindler Jan1
    Suchánková Eliška0
  •  
  • Kotrbatý Milan0
    Valentová Věra1
  •  
  • Pacovský Tomáš1
    Havel Jan0
  •  
  • Volný_los0
    Rezler Jan1
  •  
  • Volný_los0
    Částek Martin1
  •  
  • Dostál Jan0
    Zavadil Lukáš1
  •  
  • Merva Jan0
    Šindler Jan1
  •  
  • Volný_los0
    Suchánková Eliška1
  •  
  • Volný_los0
    Kotrbatý Milan1
  •  
  • Žitný Daniel0
    Valentová Věra1
  •  
  • Volný_los0
    Pacovský Tomáš1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Dostál Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Merva Jan1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Žitný Daniel1
    Volný_los0
  •  
  • Valentová Věra1
    Volný_los0
  •  
  • Špidlen Josef1
    Pacovský Tomáš0
  •  
  • Babuka Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Kotrbatý Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Horký Lubor1
    Volný_los0
  •  
  • Suchánková Eliška1
    Volný_los0
  •  
  • Dostál Jan0
    Kadera Jakub1
  •  
  • Šindler Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Zavadil Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Suk Daniel1
    Merva Jan0
  •  
  • Částek Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Bechný Libor1
    Volný_los0
  •  
  • Rezler Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Závůrka Vojtěch1
    Volný_los0
  •  
  • Žitný Daniel0
    Havel Jan1
  •  
  • Gaži Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Valentová Věra0
    Špidlen Josef1
  •  
  • Babuka Lukáš1
    Kotrbatý Milan0
  •  
  • Horký Lubor1
    Suchánková Eliška0
  •  
  • Kadera Jakub1
    Šindler Jan0
  •  
  • Zavadil Lukáš0
    Suk Daniel1
  •  
  • Částek Martin0
    Bechný Libor1
  •  
  • Rezler Jan0
    Závůrka Vojtěch1
  •  
  • Havel Jan0
    Gaži Martin1
  •  
  • Špidlen Josef0
    Babuka Lukáš1
  •  
  • Horký Lubor1
    Kadera Jakub0
  •  
  • Suk Daniel1
    Bechný Libor0
  •  
  • Závůrka Vojtěch1
    Gaži Martin0
  •  
  • Babuka Lukáš1
    Horký Lubor0
  •  
  • Suk Daniel0
    Závůrka Vojtěch1
  •  
  • Babuka Lukáš0
    Závůrka Vojtěch1
  •  
  • Závůrka Vojtěch0
    Babuka Lukáš1
  •  
  •  Babuka Lukáš0
#Hráč nebo pár
1.Babuka Lukáš [CZE030381]
2.Závůrka Vojtěch [CZE050960]
3.Horký Lubor [CZE044008]
4.Suk Daniel [CZE059236]
5.Špidlen Josef [CZE047960]
5.Šindler Jan [CZE011435]
7.Kadera Jakub [CZE051064]
7.Bechný Libor [CZE008304]
9.Valentová Věra [CZE001053]
9.Gaži Martin [CZE049428]
9.Zavadil Lukáš [CZE034680]
9.Rezler Jan [CZE059205]
13.Pacovský Tomáš [CZE066193]
13.Částek Martin [CZE065483]
13.Suchánková Eliška [CZE050513]
13.Kotrbatý Milan [CZE061417]
17.Havel Jan [CZE033912]
17.Žitný Daniel [CZE001566]
17.Merva Jan [CZE001115]
17.Dostál Jan [CZE031626]
#Hráč nebo pár
1.Babuka Lukáš [CZE030381]
2.Závůrka Vojtěch [CZE050960]
3.Horký Lubor [CZE044008]
4.Suk Daniel [CZE059236]
5.Špidlen Josef [CZE047960]
5.Šindler Jan [CZE011435]
7.Kadera Jakub [CZE051064]
7.Bechný Libor [CZE008304]
9.Valentová Věra [CZE001053]
9.Gaži Martin [CZE049428]
9.Zavadil Lukáš [CZE034680]
9.Rezler Jan [CZE059205]
13.Pacovský Tomáš [CZE066193]
13.Částek Martin [CZE065483]
13.Suchánková Eliška [CZE050513]
13.Kotrbatý Milan [CZE061417]
17.Havel Jan [CZE033912]
17.Žitný Daniel [CZE001566]
17.Merva Jan [CZE001115]
17.Dostál Jan [CZE031626]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz