Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum03.05.2019
Název9
RozhodčíSvoboda Libor
Počet hráčů22
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoNa Puškvorci, Velké Svatoňovice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Čihák Martin [CZE059102]
Havel Daniel [CZE052127]
Knap Martin [CZE046848]
Macek Petr [CZE001771]
Meixner Jiří [CZE040819]
Pavlík Miroslav [CZE063555]
Pfohl Lukáš [CZE059436]
Plíšek Jakub [CZE050158]
Prokop Vladimír [CZE018846]
Prokopová Alena [CZE059762]
Prouza Jiří [CZE058288]
Regner David [CZE056777]
Rezek Petr [CZE042652]
Semerák Jan [CZE052126]
Svoboda Libor [CZE026803]
Svobodová Andrea [CZE026800]
Šilar David [CZE001122]
Šlik Petr [CZE024598]
Uhříčková Lenka [CZE000282]
Ulrich Michal [CZE045078]
Vít Josef [CZE003160]
Zahálka Lukáš [CZE045890]
19
Žádné utkání
29
Žádné utkání
39
Žádné utkání
  •  Ulrich Michal0
  • Ulrich Michal1
    Svoboda Libor0
  •  
  • Ulrich Michal1
    Šilar David0
  •  
  • Rezek Petr0
    Ulrich Michal2
  •  
  • Šlik Petr0
    Šilar David2
  •  
  • Knap Martin0
    Rezek Petr1
  •  
  • Šlik Petr2
    Semerák Jan0
  •  
  • Knap Martin1
    Meixner Jiří0
  •  
  • Rezek Petr1
    Vít Josef0
  •  
  • Šlik Petr1
    Pfohl Lukáš0
  •  
  • Semerák Jan1
    Plíšek Jakub0
  •  
  • Knap Martin1
    Prokopová Alena0
  •  
  • Rezek Petr1
    Čihák Martin0
  •  
  • Šlik Petr1
    Prokop Vladimír0
  •  
  • Semerák Jan1
    Uhříčková Lenka0
  •  
  • Pavlík Miroslav0
    Knap Martin1
  •  
  • Volný_los0
    Prokopová Alena1
  •  
  • Havel Daniel0
    Rezek Petr1
  •  
  • Prouza Jiří0
    Čihák Martin1
  •  
  • Šlik Petr1
    Macek Petr0
  •  
  • Regner David0
    Prokop Vladimír1
  •  
  • Volný_los0
    Semerák Jan1
  •  
  • Svobodová Andrea0
    Uhříčková Lenka1
  •  
  • Volný_los0
    Pavlík Miroslav1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Havel Daniel1
  •  
  • Prouza Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Šlik Petr1
  •  
  • Regner David1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Svobodová Andrea1
    Volný_los0
  •  
  • Vít Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Pavlík Miroslav0
    Uhříčková Lenka1
  •  
  • Semerák Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Šilar David1
    Volný_los0
  •  
  • Prokop Vladimír1
    Volný_los0
  •  
  • Havel Daniel0
    Zahálka Lukáš1
  •  
  • Prouza Jiří0
    Meixner Jiří1
  •  
  • Macek Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Čihák Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Plíšek Jakub1
    Šlik Petr0
  •  
  • Regner David0
    Rezek Petr1
  •  
  • Ulrich Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Prokopová Alena1
    Volný_los0
  •  
  • Pfohl Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Svoboda Libor1
    Svobodová Andrea0
  •  
  • Knap Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Vít Josef2
    Uhříčková Lenka0
  •  
  • Semerák Jan0
    Šilar David1
  •  
  • Prokop Vladimír0
    Zahálka Lukáš1
  •  
  • Meixner Jiří1
    Macek Petr0
  •  
  • Čihák Martin0
    Plíšek Jakub2
  •  
  • Rezek Petr0
    Ulrich Michal1
  •  
  • Prokopová Alena0
    Pfohl Lukáš1
  •  
  • Svoboda Libor1
    Knap Martin0
  •  
  • Vít Josef0
    Šilar David1
  •  
  • Zahálka Lukáš1
    Meixner Jiří0
  •  
  • Plíšek Jakub0
    Ulrich Michal1
  •  
  • Pfohl Lukáš0
    Svoboda Libor1
  •  
  • Šilar David0
    Zahálka Lukáš2
  •  
  • Ulrich Michal0
    Svoboda Libor1
  •  
  • Zahálka Lukáš1
    Svoboda Libor0
  •  
  • Zahálka Lukáš0
    Ulrich Michal1
  •  
  •  Ulrich Michal0
#Hráč nebo pár
1.Ulrich Michal [CZE045078]
2.Zahálka Lukáš [CZE045890]
3.Svoboda Libor [CZE026803]
4.Šilar David [CZE001122]
5.Rezek Petr [CZE042652]
5.Šlik Petr [CZE024598]
7.Knap Martin [CZE046848]
7.Semerák Jan [CZE052126]
9.Plíšek Jakub [CZE050158]
9.Pfohl Lukáš [CZE059436]
9.Vít Josef [CZE003160]
9.Meixner Jiří [CZE040819]
13.Prokopová Alena [CZE059762]
13.Čihák Martin [CZE059102]
13.Prokop Vladimír [CZE018846]
13.Uhříčková Lenka [CZE000282]
17.Pavlík Miroslav [CZE063555]
17.Svobodová Andrea [CZE026800]
17.Regner David [CZE056777]
17.Macek Petr [CZE001771]
17.Prouza Jiří [CZE058288]
17.Havel Daniel [CZE052127]
#Hráč nebo pár
1.Ulrich Michal [CZE045078]
2.Zahálka Lukáš [CZE045890]
3.Svoboda Libor [CZE026803]
4.Šilar David [CZE001122]
5.Rezek Petr [CZE042652]
5.Šlik Petr [CZE024598]
7.Knap Martin [CZE046848]
7.Semerák Jan [CZE052126]
9.Plíšek Jakub [CZE050158]
9.Pfohl Lukáš [CZE059436]
9.Vít Josef [CZE003160]
9.Meixner Jiří [CZE040819]
13.Prokopová Alena [CZE059762]
13.Čihák Martin [CZE059102]
13.Prokop Vladimír [CZE018846]
13.Uhříčková Lenka [CZE000282]
17.Pavlík Miroslav [CZE063555]
17.Svobodová Andrea [CZE026800]
17.Regner David [CZE056777]
17.Macek Petr [CZE001771]
17.Prouza Jiří [CZE058288]
17.Havel Daniel [CZE052127]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz