Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum03.05.2019
Název12.kolo ČDS CUP
RozhodčíČechová Ariana
Počet hráčů16
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoBar Počenice, Počenice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Brunclík Jakub [CZE060972]
Bureš Miroslav [CZE050775]
Čechová Ariana [CZE028848]
Daněk Pavel [CZE060334]
Foltýn Antonín [CZE059136]
Gröpl Jan [CZE047633]
Kaláb Michal [CZE063275]
Králík Jaroslav [CZE050967]
Králíková Šárka [CZE049825]
Kučírek Ladislav [CZE060535]
Mičlo Josef [CZE063756]
Navrátil Lukáš [CZE047885]
Ševčík Martin [CZE063276]
Tichánek Marcel [CZE032605]
Urban Luděk [CZE015789]
Vajda Radek [CZE063390]
112.kolo ČDS CUP
Žádné utkání
2NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
  •  Urban Luděk0
  • Kučírek Ladislav1
    Urban Luděk2
  •  
  • Králík Jaroslav0
    Kučírek Ladislav1
  •  
  • Králík Jaroslav2
    Kaláb Michal1
  •  
  • Bureš Miroslav0
    Kučírek Ladislav2
  •  
  • Králík Jaroslav2
    Foltýn Antonín0
  •  
  • Gröpl Jan1
    Bureš Miroslav2
  •  
  • Daněk Pavel1
    Králík Jaroslav2
  •  
  • Navrátil Lukáš1
    Foltýn Antonín2
  •  
  • Čechová Ariana0
    Gröpl Jan2
  •  
  • Bureš Miroslav2
    Tichánek Marcel0
  •  
  • Daněk Pavel2
    Ševčík Martin0
  •  
  • Vajda Radek0
    Navrátil Lukáš2
  •  
  • Mičlo Josef0
    Čechová Ariana2
  •  
  • Králíková Šárka1
    Bureš Miroslav2
  •  
  • Daněk Pavel0
    Tichánek Marcel2
  •  
  • Kaláb Michal2
    Ševčík Martin1
  •  
  • Gröpl Jan2
    Vajda Radek1
  •  
  • Navrátil Lukáš1
    Urban Luděk2
  •  
  • Brunclík Jakub2
    Mičlo Josef0
  •  
  • Foltýn Antonín2
    Čechová Ariana1
  •  
  • Kučírek Ladislav2
    Králíková Šárka0
  •  
  • Králík Jaroslav2
    Bureš Miroslav0
  •  
  • Tichánek Marcel1
    Kaláb Michal2
  •  
  • Gröpl Jan1
    Urban Luděk2
  •  
  • Brunclík Jakub2
    Foltýn Antonín0
  •  
  • Kučírek Ladislav2
    Králík Jaroslav1
  •  
  • Kaláb Michal0
    Urban Luděk2
  •  
  • Brunclík Jakub2
    Kučírek Ladislav1
  •  
  • Urban Luděk0
    Brunclík Jakub2
  •  
  • Urban Luděk0
    Brunclík Jakub2
  •  
  •  Brunclík Jakub0
#Hráč nebo pár
1.Brunclík Jakub [CZE060972]
2.Urban Luděk [CZE015789]
3.Kučírek Ladislav [CZE060535]
4.Králík Jaroslav [CZE050967]
5.Kaláb Michal [CZE063275]
5.Bureš Miroslav [CZE050775]
7.Foltýn Antonín [CZE059136]
7.Gröpl Jan [CZE047633]
9.Daněk Pavel [CZE060334]
9.Navrátil Lukáš [CZE047885]
9.Čechová Ariana [CZE028848]
9.Tichánek Marcel [CZE032605]
13.Ševčík Martin [CZE063276]
13.Vajda Radek [CZE063390]
13.Mičlo Josef [CZE063756]
13.Králíková Šárka [CZE049825]
#Hráč nebo pár
1.Brunclík Jakub [CZE060972]
2.Urban Luděk [CZE015789]
3.Kučírek Ladislav [CZE060535]
4.Králík Jaroslav [CZE050967]
5.Kaláb Michal [CZE063275]
5.Bureš Miroslav [CZE050775]
7.Foltýn Antonín [CZE059136]
7.Gröpl Jan [CZE047633]
9.Daněk Pavel [CZE060334]
9.Navrátil Lukáš [CZE047885]
9.Čechová Ariana [CZE028848]
9.Tichánek Marcel [CZE032605]
13.Ševčík Martin [CZE063276]
13.Vajda Radek [CZE063390]
13.Mičlo Josef [CZE063756]
13.Králíková Šárka [CZE049825]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz