Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum04.05.2019
NázevRM - Proboštov - dvojice ženy
RozhodčíBaráková Markéta
Počet hráčů15
Typ turnajeReg.Master Ústecka - dvojice ženy
MístoSokolovna, Proboštov
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bláhová Monika [CZE054559], Kocánová Lucie [CZE060456]
Boumová Kateřina [CZE056851], Bučková Kateřina [CZE047308]
Čepeláková Lenka [CZE030429], Waldhauserová Naděžda [CZE045383]
Husáková Alžběta [CZE000428], Matiášková Lenka [CZE003508]
Chárová Zdenka [CZE042456], Masopustová Jana [CZE039221]
Kovářová Jana [CZE046805], Kovářová Nikola [CZE046808]
Michalíková Andrea [CZE045654], Lacinová Dagmar [CZE009006]
Pokorná Markéta [CZE054536], Pokorná Sára [CZE058432]
Rödlová Žaneta [CZE002947], Mairichová Barbora [CZE041094]
Semencová Jana [CZE026980], Szitaiová Denisa [CZE048377]
Schneiderová Marie [CZE048419], Švambergová Lenka [CZE056102]
Solnařová Martina [CZE036655], Šinfeltová Andrea [CZE000120]
Strunzová Jitka [CZE046181], Dvořáková Pavla [CZE030187]
Ševčíková Libuše [CZE045738], Takácsová Danuše [CZE052915]
Žebrowská Kateřina [CZE057119], Davidová Klára [CZE055748]
1
Žádné utkání
2
Žádné utkání
3
Žádné utkání
4RM - Proboštov - dvojice ženy
Žádné utkání
5
Žádné utkání
6
Žádné utkání
7
Žádné utkání
8RM - Proboštov - dvojice ženy
Žádné utkání
9
Žádné utkání
10
Žádné utkání
11
Žádné utkání
12
Žádné utkání
13
Žádné utkání
14
Žádné utkání
15
Žádné utkání
16
Žádné utkání
17
Žádné utkání
18NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
19NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
20NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
21NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
  •  Rödlová, Mairichová0
  • Pokorná, Pokorná0
    Rödlová, Mairichová1
  •  
  • Strunzová, Dvořáková0
    Pokorná, Pokorná1
  •  
  • Strunzová, Dvořáková1
    Kovářová, Kovářová0
  •  
  • Husáková, Matiášková0
    Pokorná, Pokorná1
  •  
  • Čepeláková, Waldhauserová0
    Strunzová, Dvořáková1
  •  
  • Chárová, Masopustová0
    Husáková, Matiášková1
  •  
  • Čepeláková, Waldhauserová1
    Schneiderová, Švambergová0
  •  
  • Semencová, Szitaiová0
    Strunzová, Dvořáková1
  •  
  • Chárová, Masopustová1
    Solnařová, Šinfeltová0
  •  
  • Boumová, Bučková0
    Husáková, Matiášková1
  •  
  • Volný_los0
    Čepeláková, Waldhauserová1
  •  
  • Semencová, Szitaiová1
    Ševčíková, Takácsová0
  •  
  • Chárová, Masopustová1
    Žebrowská, Davidová0
  •  
  • Boumová, Bučková1
    Michalíková, Lacinová0
  •  
  • Rödlová, Mairichová1
    Volný_los0
  •  
  • Husáková, Matiášková1
    Čepeláková, Waldhauserová0
  •  
  • Kovářová, Kovářová1
    Semencová, Szitaiová0
  •  
  • Ševčíková, Takácsová0
    Solnařová, Šinfeltová1
  •  
  • Strunzová, Dvořáková1
    Chárová, Masopustová0
  •  
  • Pokorná, Pokorná1
    Žebrowská, Davidová0
  •  
  • Schneiderová, Švambergová1
    Boumová, Bučková0
  •  
  • Michalíková, Lacinová0
    Bláhová, Kocánová1
  •  
  • Rödlová, Mairichová1
    Husáková, Matiášková0
  •  
  • Kovářová, Kovářová1
    Solnařová, Šinfeltová0
  •  
  • Strunzová, Dvořáková0
    Pokorná, Pokorná1
  •  
  • Schneiderová, Švambergová0
    Bláhová, Kocánová1
  •  
  • Rödlová, Mairichová1
    Kovářová, Kovářová0
  •  
  • Pokorná, Pokorná0
    Bláhová, Kocánová1
  •  
  • Rödlová, Mairichová0
    Bláhová, Kocánová1
  •  
  • Rödlová, Mairichová0
    Bláhová, Kocánová1
  •  
  •  Bláhová, Kocánová0
#Hráč nebo pár
1.Bláhová Monika [CZE054559], Kocánová Lucie [CZE060456]
2.Rödlová Žaneta [CZE002947], Mairichová Barbora [CZE041094]
3.Pokorná Markéta [CZE054536], Pokorná Sára [CZE058432]
4.Strunzová Jitka [CZE046181], Dvořáková Pavla [CZE030187]
5.Kovářová Jana [CZE046805], Kovářová Nikola [CZE046808]
5.Husáková Alžběta [CZE000428], Matiášková Lenka [CZE003508]
7.Čepeláková Lenka [CZE030429], Waldhauserová Naděžda [CZE045383]
7.Chárová Zdenka [CZE042456], Masopustová Jana [CZE039221]
9.Boumová Kateřina [CZE056851], Bučková Kateřina [CZE047308]
9.Solnařová Martina [CZE036655], Šinfeltová Andrea [CZE000120]
9.Semencová Jana [CZE026980], Szitaiová Denisa [CZE048377]
9.Schneiderová Marie [CZE048419], Švambergová Lenka [CZE056102]
13.Ševčíková Libuše [CZE045738], Takácsová Danuše [CZE052915]
13.Žebrowská Kateřina [CZE057119], Davidová Klára [CZE055748]
13.Michalíková Andrea [CZE045654], Lacinová Dagmar [CZE009006]
#Hráč nebo pár
1.Bláhová Monika [CZE054559], Kocánová Lucie [CZE060456]
2.Rödlová Žaneta [CZE002947], Mairichová Barbora [CZE041094]
3.Pokorná Markéta [CZE054536], Pokorná Sára [CZE058432]
4.Strunzová Jitka [CZE046181], Dvořáková Pavla [CZE030187]
5.Kovářová Jana [CZE046805], Kovářová Nikola [CZE046808]
5.Husáková Alžběta [CZE000428], Matiášková Lenka [CZE003508]
7.Čepeláková Lenka [CZE030429], Waldhauserová Naděžda [CZE045383]
7.Chárová Zdenka [CZE042456], Masopustová Jana [CZE039221]
9.Boumová Kateřina [CZE056851], Bučková Kateřina [CZE047308]
9.Solnařová Martina [CZE036655], Šinfeltová Andrea [CZE000120]
9.Semencová Jana [CZE026980], Szitaiová Denisa [CZE048377]
9.Schneiderová Marie [CZE048419], Švambergová Lenka [CZE056102]
13.Ševčíková Libuše [CZE045738], Takácsová Danuše [CZE052915]
13.Žebrowská Kateřina [CZE057119], Davidová Klára [CZE055748]
13.Michalíková Andrea [CZE045654], Lacinová Dagmar [CZE009006]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz