Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 09.09.2020 |
Název | JC Most Kosmos |
Rozhodčí | Růžička Michal |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Pivnice Kosmos,Obránců Míru 2629/5,Most, Most |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Danda Martin [CZE021186] | |
Jeňo Patrik [CZE067555] | |
Jeřábek Jiří [CZE051195] | |
Kotlár Miroslav [CZE064150] | |
Kotlárová Renata [CZE065571] | |
Lachnit Jaroslav [CZE067234] | |
Ledl Tomáš [CZE033132] | |
Ludačka Robert [CZE067934] | |
Novák Josef [CZE065999] | |
Růžička Michal [CZE063970] | |
Sosnovec Michal [CZE065447] | |
Šáro Michal [CZE039824] | |
Šmídová Klára [CZE068209] | |
Vavrinec Marian [CZE067233] | |
XXXHrdina Jiří [HOST_5] |
- Šáro Michal0
Šáro Michal 2 Kotlár Miroslav 1
Jeňo Patrik 1 Šáro Michal 2
Jeřábek Jiří 0 Jeňo Patrik 2 Šáro Michal 2 Vavrinec Marian 0
Lachnit Jaroslav 0 Jeřábek Jiří 2 Šáro Michal 2 Sosnovec Michal 0
Lachnit Jaroslav 2 XXXHrdina Jiří 1 Danda Martin 0 Jeřábek Jiří 2 Novák Josef 0 Šáro Michal 2 Sosnovec Michal 2 Růžička Michal 0
Volný_los 0 Lachnit Jaroslav 1 Danda Martin 2 Kotlárová Renata 0 Novák Josef 2 Šmídová Klára 0 Ludačka Robert 0 Sosnovec Michal 2
Růžička Michal 1 Volný_los 0 Ledl Tomáš 2 Lachnit Jaroslav 0 Šáro Michal 2 Danda Martin 1 Jeňo Patrik 2 Kotlárová Renata 1 Novák Josef 1 Jeřábek Jiří 2 Šmídová Klára 0 Vavrinec Marian 2 Ludačka Robert 0 XXXHrdina Jiří 2 Kotlár Miroslav 2 Sosnovec Michal 0
Růžička Michal 0 Ledl Tomáš 2 Šáro Michal 1 Jeňo Patrik 2 Jeřábek Jiří 0 Vavrinec Marian 2 XXXHrdina Jiří 1 Kotlár Miroslav 2
Ledl Tomáš 2 Jeňo Patrik 0 Vavrinec Marian 1 Kotlár Miroslav 2
Ledl Tomáš 2 Kotlár Miroslav 0
Ledl Tomáš 2 Šáro Michal 0
- Ledl Tomáš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Ledl Tomáš [CZE033132] |
2. | Šáro Michal [CZE039824] |
3. | Kotlár Miroslav [CZE064150] |
4. | Jeňo Patrik [CZE067555] |
5. | Jeřábek Jiří [CZE051195] |
5. | Vavrinec Marian [CZE067233] |
7. | Lachnit Jaroslav [CZE067234] |
7. | Sosnovec Michal [CZE065447] |
9. | Růžička Michal [CZE063970] |
9. | Novák Josef [CZE065999] |
9. | Danda Martin [CZE021186] |
9. | XXXHrdina Jiří [HOST_5] |
13. | Kotlárová Renata [CZE065571] |
13. | Šmídová Klára [CZE068209] |
13. | Ludačka Robert [CZE067934] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Ledl Tomáš [CZE033132] |
2. | Šáro Michal [CZE039824] |
3. | Kotlár Miroslav [CZE064150] |
4. | Jeňo Patrik [CZE067555] |
5. | Jeřábek Jiří [CZE051195] |
5. | Vavrinec Marian [CZE067233] |
7. | Lachnit Jaroslav [CZE067234] |
7. | Sosnovec Michal [CZE065447] |
9. | Růžička Michal [CZE063970] |
9. | Novák Josef [CZE065999] |
9. | Danda Martin [CZE021186] |
9. | XXXHrdina Jiří [HOST_5] |
13. | Kotlárová Renata [CZE065571] |
13. | Šmídová Klára [CZE068209] |
13. | Ludačka Robert [CZE067934] |
Tento turnaj nemá přihlášky online