Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum03.05.2019
NázevNRM - Proboštov - dvojice - ženy
RozhodčíBaráková Markéta
Počet hráčů8
Typ turnajeReg.Master Ústecka - dvojice ženy
MístoSokolovna, Proboštov
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bartáková Tereza [CZE062953], Pilnáčková Kateřina [CZE039323]
Bláhová Monika [CZE054559], Kocánová Lucie [CZE060456]
Dvořáková Pavla [CZE030187], Dolejší Dana [CZE003188]
Husáková Alžběta [CZE000428], Matiášková Lenka [CZE003508]
Mairichová Barbora [CZE041094], Rödlová Žaneta [CZE002947]
Minarčíková Marika [CZE020921], Šťástková Helena [CZE048178]
Strunzová Jitka [CZE046181], Ilenčíková Jana [CZE000062]
Tůmová Petra [CZE047361], Radová Karla [CZE000873]
1
Žádné utkání
2
Žádné utkání
3
Žádné utkání
4
Žádné utkání
5
Žádné utkání
6
Žádné utkání
7
Žádné utkání
8
Žádné utkání
9
Žádné utkání
10
Žádné utkání
11
Žádné utkání
12
Žádné utkání
13
Žádné utkání
14
Žádné utkání
15
Žádné utkání
16
Žádné utkání
17
Žádné utkání
18
Žádné utkání
19
Žádné utkání
20
Žádné utkání
21
Žádné utkání
  •  Husáková, Matiášková0
  • Husáková, Matiášková1
    Mairichová, Rödlová0
  •  
  • Husáková, Matiášková1
    Bláhová, Kocánová0
  •  
  • Husáková, Matiášková1
    Minarčíková, Šťástková0
  •  
  • Bláhová, Kocánová1
    Strunzová, Ilenčíková0
  •  
  • Husáková, Matiášková1
    Bartáková, Pilnáčková0
  •  
  • Bláhová, Kocánová1
    Tůmová, Radová0
  •  
  • Dvořáková, Dolejší1
    Husáková, Matiášková0
  •  
  • Strunzová, Ilenčíková1
    Bartáková, Pilnáčková0
  •  
  • Mairichová, Rödlová1
    Bláhová, Kocánová0
  •  
  • Minarčíková, Šťástková1
    Tůmová, Radová0
  •  
  • Dvořáková, Dolejší1
    Strunzová, Ilenčíková0
  •  
  • Mairichová, Rödlová1
    Minarčíková, Šťástková0
  •  
  • Dvořáková, Dolejší1
    Mairichová, Rödlová0
  •  
  • Dvořáková, Dolejší1
    Husáková, Matiášková0
  •  
  •  Dvořáková, Dolejší0
#Hráč nebo pár
1.Dvořáková Pavla [CZE030187], Dolejší Dana [CZE003188]
2.Husáková Alžběta [CZE000428], Matiášková Lenka [CZE003508]
3.Mairichová Barbora [CZE041094], Rödlová Žaneta [CZE002947]
4.Bláhová Monika [CZE054559], Kocánová Lucie [CZE060456]
5.Strunzová Jitka [CZE046181], Ilenčíková Jana [CZE000062]
5.Minarčíková Marika [CZE020921], Šťástková Helena [CZE048178]
7.Tůmová Petra [CZE047361], Radová Karla [CZE000873]
7.Bartáková Tereza [CZE062953], Pilnáčková Kateřina [CZE039323]
#Hráč nebo pár
1.Dvořáková Pavla [CZE030187], Dolejší Dana [CZE003188]
2.Husáková Alžběta [CZE000428], Matiášková Lenka [CZE003508]
3.Mairichová Barbora [CZE041094], Rödlová Žaneta [CZE002947]
4.Bláhová Monika [CZE054559], Kocánová Lucie [CZE060456]
5.Strunzová Jitka [CZE046181], Ilenčíková Jana [CZE000062]
5.Minarčíková Marika [CZE020921], Šťástková Helena [CZE048178]
7.Tůmová Petra [CZE047361], Radová Karla [CZE000873]
7.Bartáková Tereza [CZE062953], Pilnáčková Kateřina [CZE039323]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz