Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum02.05.2019
NázevČDSCup PV2 - 12kolo
RozhodčíMičková Monika
Počet hráčů24
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoLa Putica 2, Prostějov
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Boháč Petr [CZE044648]
Dvořák Petr [CZE003261]
Hrubá Kateřina [CZE000063]
Kazlepka Radek [CZE003027]
Klásek David [CZE058619]
Kocmanová Lucie [CZE037710]
Kůrka Jiří [CZE019350]
Maties Mihai [CZE037708]
Mička Tomáš [CZE019336]
Mičková Monika [CZE022874]
Naniáš Patrik [CZE062299]
Paděra Pavel [CZE018870]
Poledník Ondřej [CZE031602]
Richter Jan [CZE055501]
Sadílek Jakub [CZE038416]
Šejnohová Ivona [CZE023536]
Šťastný Jindřich [CZE026248]
Toufar Petr [CZE000197]
Vémola Dominik [CZE048666]
Vémola Jiří [CZE000819]
Vidmuch Dušan [CZE037400]
Vysloužil Ladislav [CZE054775]
Vysloužil Ondřej [CZE056107]
Zatloukal Ondřej [CZE035134]
1ČDSCup PV2 - 12kolo
Žádné utkání
2ČDSCup PV2 - 12kolo
Žádné utkání
3ČDSCup PV2 - 12kolo
Žádné utkání
  •  Sadílek Jakub0
  • Naniáš Patrik0
    Sadílek Jakub1
  •  
  • Naniáš Patrik1
    Vémola Jiří0
  •  
  • Naniáš Patrik1
    Paděra Pavel0
  •  
  • Toufar Petr0
    Vémola Jiří1
  •  
  • Naniáš Patrik1
    Vysloužil Ladislav0
  •  
  • Toufar Petr1
    Richter Jan0
  •  
  • Maties Mihai0
    Naniáš Patrik1
  •  
  • Hrubá Kateřina0
    Vysloužil Ladislav1
  •  
  • Toufar Petr1
    Kocmanová Lucie0
  •  
  • Richter Jan1
    Vidmuch Dušan0
  •  
  • Kůrka Jiří0
    Maties Mihai1
  •  
  • Vémola Dominik0
    Hrubá Kateřina1
  •  
  • Toufar Petr1
    Kazlepka Radek0
  •  
  • Richter Jan1
    Klásek David0
  •  
  • Šejnohová Ivona0
    Kůrka Jiří1
  •  
  • Zatloukal Ondřej0
    Maties Mihai1
  •  
  • Mičková Monika0
    Vémola Dominik1
  •  
  • Poledník Ondřej0
    Hrubá Kateřina1
  •  
  • Boháč Petr0
    Toufar Petr1
  •  
  • Vysloužil Ondřej0
    Kazlepka Radek1
  •  
  • Šťastný Jindřich0
    Richter Jan1
  •  
  • Dvořák Petr0
    Klásek David1
  •  
  • Volný_los0
    Šejnohová Ivona1
  •  
  • Zatloukal Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Mičková Monika1
  •  
  • Poledník Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Boháč Petr1
  •  
  • Vysloužil Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Šťastný Jindřich1
  •  
  • Dvořák Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Klásek David1
    Volný_los0
  •  
  • Vysloužil Ladislav1
    Šejnohová Ivona0
  •  
  • Vémola Jiří1
    Zatloukal Ondřej0
  •  
  • Richter Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Kazlepka Radek1
    Volný_los0
  •  
  • Mičková Monika0
    Sadílek Jakub1
  •  
  • Toufar Petr1
    Poledník Ondřej0
  •  
  • Naniáš Patrik1
    Volný_los0
  •  
  • Hrubá Kateřina1
    Volný_los0
  •  
  • Boháč Petr0
    Vidmuch Dušan1
  •  
  • Mička Tomáš1
    Vysloužil Ondřej0
  •  
  • Vémola Dominik1
    Volný_los0
  •  
  • Maties Mihai1
    Volný_los0
  •  
  • Paděra Pavel1
    Šťastný Jindřich0
  •  
  • Kůrka Jiří1
    Dvořák Petr0
  •  
  • Kocmanová Lucie1
    Volný_los0
  •  
  • Klásek David0
    Vysloužil Ladislav1
  •  
  • Vémola Jiří1
    Richter Jan0
  •  
  • Kazlepka Radek0
    Sadílek Jakub1
  •  
  • Toufar Petr0
    Naniáš Patrik1
  •  
  • Hrubá Kateřina0
    Vidmuch Dušan1
  •  
  • Mička Tomáš1
    Vémola Dominik0
  •  
  • Maties Mihai0
    Paděra Pavel1
  •  
  • Kůrka Jiří0
    Kocmanová Lucie1
  •  
  • Vysloužil Ladislav0
    Vémola Jiří1
  •  
  • Sadílek Jakub1
    Naniáš Patrik0
  •  
  • Vidmuch Dušan0
    Mička Tomáš1
  •  
  • Paděra Pavel1
    Kocmanová Lucie0
  •  
  • Vémola Jiří0
    Sadílek Jakub1
  •  
  • Mička Tomáš1
    Paděra Pavel0
  •  
  • Sadílek Jakub0
    Mička Tomáš1
  •  
  • Sadílek Jakub0
    Mička Tomáš1
  •  
  •  Mička Tomáš0
#Hráč nebo pár
1.Mička Tomáš [CZE019336]
2.Sadílek Jakub [CZE038416]
3.Naniáš Patrik [CZE062299]
4.Vémola Jiří [CZE000819]
5.Paděra Pavel [CZE018870]
5.Toufar Petr [CZE000197]
7.Vysloužil Ladislav [CZE054775]
7.Richter Jan [CZE055501]
9.Vidmuch Dušan [CZE037400]
9.Kocmanová Lucie [CZE037710]
9.Hrubá Kateřina [CZE000063]
9.Maties Mihai [CZE037708]
13.Kůrka Jiří [CZE019350]
13.Vémola Dominik [CZE048666]
13.Kazlepka Radek [CZE003027]
13.Klásek David [CZE058619]
17.Šejnohová Ivona [CZE023536]
17.Zatloukal Ondřej [CZE035134]
17.Dvořák Petr [CZE003261]
17.Šťastný Jindřich [CZE026248]
17.Vysloužil Ondřej [CZE056107]
17.Boháč Petr [CZE044648]
17.Poledník Ondřej [CZE031602]
17.Mičková Monika [CZE022874]
#Hráč nebo pár
1.Mička Tomáš [CZE019336]
2.Sadílek Jakub [CZE038416]
3.Naniáš Patrik [CZE062299]
4.Vémola Jiří [CZE000819]
5.Paděra Pavel [CZE018870]
5.Toufar Petr [CZE000197]
7.Vysloužil Ladislav [CZE054775]
7.Richter Jan [CZE055501]
9.Vidmuch Dušan [CZE037400]
9.Kocmanová Lucie [CZE037710]
9.Hrubá Kateřina [CZE000063]
9.Maties Mihai [CZE037708]
13.Kůrka Jiří [CZE019350]
13.Vémola Dominik [CZE048666]
13.Kazlepka Radek [CZE003027]
13.Klásek David [CZE058619]
17.Šejnohová Ivona [CZE023536]
17.Zatloukal Ondřej [CZE035134]
17.Dvořák Petr [CZE003261]
17.Šťastný Jindřich [CZE026248]
17.Vysloužil Ondřej [CZE056107]
17.Boháč Petr [CZE044648]
17.Poledník Ondřej [CZE031602]
17.Mičková Monika [CZE022874]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz