Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum02.05.2019
Názevčds 12 Punat Olomouc
RozhodčíNovák František
Počet hráčů25
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoPunat, Olomouc
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Dobeš Martin [CZE063272]
Dokoupil Josef [CZE034175]
Fiala Michal [CZE062260]
Fiala Roman [CZE058746]
Grégr Jiří [CZE042658]
Hlubinka Milan [CZE019266]
Horváth David [CZE022558]
Chytil Ctibor [CZE051641]
Kostorek Jan [CZE051677]
Krejčí Tomáš [CZE003046]
Kudláčová Šárka [CZE056832]
Mozga Petr [CZE062484]
Novák František [CZE000466]
Pohořelský Bohuslav [CZE053254]
Satora David [CZE018533]
Selucký Bohumil [CZE019217]
Schön Jakub [CZE062677]
Sommer Pavel [CZE060754]
Spurná Vlasta [CZE001052]
Srnec Jan [CZE029561]
Stehlík Petr [CZE047001]
Šipula David [CZE059158]
Šipula Petr [CZE049063]
Veselý Roman [CZE018416]
Žáček Jaroslav [CZE022276]
1čds 12 Punat Olomouc
Žádné utkání
2čds 12 Punat Olomouc
Žádné utkání
3čds 12 Punat Olomouc
Žádné utkání
  •  Satora David0
  • Satora David1
    Grégr Jiří0
  •  
  • Novák František0
    Satora David1
  •  
  • Novák František1
    Fiala Roman0
  •  
  • Krejčí Tomáš0
    Satora David1
  •  
  • Novák František1
    Stehlík Petr0
  •  
  • Krejčí Tomáš1
    Chytil Ctibor0
  •  
  • Šipula Petr0
    Novák František1
  •  
  • Stehlík Petr1
    Spurná Vlasta0
  •  
  • Žáček Jaroslav0
    Krejčí Tomáš1
  •  
  • Fiala Michal0
    Chytil Ctibor1
  •  
  • Šipula Petr1
    Schön Jakub0
  •  
  • Sommer Pavel0
    Stehlík Petr1
  •  
  • Dokoupil Josef0
    Žáček Jaroslav1
  •  
  • Fiala Michal1
    Kostorek Jan0
  •  
  • Pohořelský Bohuslav0
    Šipula Petr1
  •  
  • Schön Jakub1
    Mozga Petr0
  •  
  • Selucký Bohumil0
    Sommer Pavel1
  •  
  • Stehlík Petr1
    Kudláčová Šárka0
  •  
  • Dobeš Martin0
    Dokoupil Josef1
  •  
  • Žáček Jaroslav1
    Horváth David0
  •  
  • Fiala Michal1
    Hlubinka Milan0
  •  
  • Srnec Jan0
    Kostorek Jan1
  •  
  • Volný_los0
    Pohořelský Bohuslav1
  •  
  • Schön Jakub1
    Šipula David0
  •  
  • Volný_los0
    Selucký Bohumil1
  •  
  • Stehlík Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Dobeš Martin1
  •  
  • Žáček Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Fiala Michal1
  •  
  • Srnec Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Grégr Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Pohořelský Bohuslav0
    Kostorek Jan1
  •  
  • Hlubinka Milan1
    Schön Jakub0
  •  
  • Šipula David0
    Spurná Vlasta1
  •  
  • Satora David1
    Volný_los0
  •  
  • Selucký Bohumil0
    Horváth David1
  •  
  • Novák František1
    Stehlík Petr0
  •  
  • Dokoupil Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Chytil Ctibor1
    Volný_los0
  •  
  • Kudláčová Šárka1
    Dobeš Martin0
  •  
  • Žáček Jaroslav0
    Fiala Roman1
  •  
  • Sommer Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Mozga Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Fiala Michal0
    Krejčí Tomáš1
  •  
  • Srnec Jan0
    Veselý Roman1
  •  
  • Šipula Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Grégr Jiří1
    Kostorek Jan0
  •  
  • Hlubinka Milan0
    Spurná Vlasta1
  •  
  • Satora David1
    Horváth David0
  •  
  • Novák František1
    Dokoupil Josef0
  •  
  • Chytil Ctibor1
    Kudláčová Šárka0
  •  
  • Fiala Roman1
    Sommer Pavel0
  •  
  • Mozga Petr0
    Krejčí Tomáš1
  •  
  • Veselý Roman1
    Šipula Petr0
  •  
  • Grégr Jiří1
    Spurná Vlasta0
  •  
  • Satora David1
    Novák František0
  •  
  • Chytil Ctibor0
    Fiala Roman1
  •  
  • Krejčí Tomáš0
    Veselý Roman1
  •  
  • Grégr Jiří1
    Satora David0
  •  
  • Fiala Roman0
    Veselý Roman1
  •  
  • Grégr Jiří0
    Veselý Roman1
  •  
  • Satora David0
    Veselý Roman1
  •  
  •  Veselý Roman0
#Hráč nebo pár
1.Veselý Roman [CZE018416]
2.Satora David [CZE018533]
3.Grégr Jiří [CZE042658]
4.Novák František [CZE000466]
5.Fiala Roman [CZE058746]
5.Krejčí Tomáš [CZE003046]
7.Stehlík Petr [CZE047001]
7.Chytil Ctibor [CZE051641]
9.Fiala Michal [CZE062260]
9.Žáček Jaroslav [CZE022276]
9.Spurná Vlasta [CZE001052]
9.Šipula Petr [CZE049063]
13.Schön Jakub [CZE062677]
13.Sommer Pavel [CZE060754]
13.Dokoupil Josef [CZE034175]
13.Kostorek Jan [CZE051677]
17.Pohořelský Bohuslav [CZE053254]
17.Mozga Petr [CZE062484]
17.Srnec Jan [CZE029561]
17.Hlubinka Milan [CZE019266]
17.Horváth David [CZE022558]
17.Dobeš Martin [CZE063272]
17.Kudláčová Šárka [CZE056832]
17.Selucký Bohumil [CZE019217]
25.Šipula David [CZE059158]
#Hráč nebo pár
1.Veselý Roman [CZE018416]
2.Satora David [CZE018533]
3.Grégr Jiří [CZE042658]
4.Novák František [CZE000466]
5.Fiala Roman [CZE058746]
5.Krejčí Tomáš [CZE003046]
7.Stehlík Petr [CZE047001]
7.Chytil Ctibor [CZE051641]
9.Fiala Michal [CZE062260]
9.Žáček Jaroslav [CZE022276]
9.Spurná Vlasta [CZE001052]
9.Šipula Petr [CZE049063]
13.Schön Jakub [CZE062677]
13.Sommer Pavel [CZE060754]
13.Dokoupil Josef [CZE034175]
13.Kostorek Jan [CZE051677]
17.Pohořelský Bohuslav [CZE053254]
17.Mozga Petr [CZE062484]
17.Srnec Jan [CZE029561]
17.Hlubinka Milan [CZE019266]
17.Horváth David [CZE022558]
17.Dobeš Martin [CZE063272]
17.Kudláčová Šárka [CZE056832]
17.Selucký Bohumil [CZE019217]
25.Šipula David [CZE059158]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz