Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 01.05.2019 |
Název | Středa č.18 |
Rozhodčí | Hilčík Petr |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | Vítězná středa |
Místo | Sportcentrum, Vítězná |
Plán | Tabulka |
Typ hry | Hra na legy |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bezstarosti Ondřej [CZE057150] | |
Farská Jana [CZE024452] | |
Hilčík Petr [CZE034062] | |
Janáček Ondřej [CZE002050] | |
Kodenko Ondřej [CZE062207] | |
Kudrová Monika [CZE063846] | |
Lár Jakub [CZE062904] | |
Šimanovská Lucie [CZE062208] | |
Šmétka Jan [CZE055152] |
Hilčík Petr | Farská Jana | Kudrová Monika | Janáček Ondřej | Kodenko Ondřej | Šimanovská Lucie | Lár Jakub | Bezstarosti Ondřej | Šmétka Jan | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Hilčík Petr | 1:1 | 0:2 | 1:1 | 2:0 | 2:0 | 1:1 | 1:1 | 1:1 | |
Farská Jana | 1:1 | 1:1 | 0:2 | 2:0 | 0:2 | 0:2 | 1:1 | 0:2 | |
Kudrová Monika | 2:0 | 1:1 | 1:1 | 2:0 | 1:1 | 0:2 | 0:2 | 1:1 | |
Janáček Ondřej | 1:1 | 2:0 | 1:1 | 2:0 | 2:0 | 1:1 | 1:1 | 1:1 | |
Kodenko Ondřej | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 0:2 | |
Šimanovská Lucie | 0:2 | 2:0 | 1:1 | 0:2 | 1:1 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | |
Lár Jakub | 1:1 | 2:0 | 2:0 | 1:1 | 0:2 | 2:0 | 1:1 | 2:0 | |
Bezstarosti Ondřej | 1:1 | 1:1 | 2:0 | 1:1 | 2:0 | 2:0 | 1:1 | 0:2 | |
Šmétka Jan | 1:1 | 2:0 | 1:1 | 1:1 | 2:0 | 2:0 | 0:2 | 2:0 |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|---|---|---|
1. | Lár Jakub [CZE062904] | 15 | 11:5 |
2. | Šmétka Jan [CZE055152] | 15 | 11:5 |
3. | Janáček Ondřej [CZE002050] | 14 | 11:5 |
4. | Bezstarosti Ondřej [CZE057150] | 13 | 10:6 |
5. | Hilčík Petr [CZE034062] | 11 | 9:7 |
6. | Kudrová Monika [CZE063846] | 10 | 8:8 |
7. | Farská Jana [CZE024452] | 6 | 5:11 |
8. | Šimanovská Lucie [CZE062208] | 5 | 4:12 |
9. | Kodenko Ondřej [CZE062207] | 4 | 3:13 |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|---|---|---|
1. | Lár Jakub [CZE062904] | 15 | 11:5 |
2. | Šmétka Jan [CZE055152] | 15 | 11:5 |
3. | Janáček Ondřej [CZE002050] | 14 | 11:5 |
4. | Bezstarosti Ondřej [CZE057150] | 13 | 10:6 |
5. | Hilčík Petr [CZE034062] | 11 | 9:7 |
6. | Kudrová Monika [CZE063846] | 10 | 8:8 |
7. | Farská Jana [CZE024452] | 6 | 5:11 |
8. | Šimanovská Lucie [CZE062208] | 5 | 4:12 |
9. | Kodenko Ondřej [CZE062207] | 4 | 3:13 |
Tento turnaj nemá přihlášky online