Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum30.04.2019
NázevJPC BARÁČEK
RozhodčíMinařík Jiří
Počet hráčů11
Typ turnajeJC Litvínov Fotbalová hospůdka
MístoFotbalová hospůdka, Litvínov
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Cibulka Ondřej [CZE062658]
Franta Roman [CZE041792]
Chládek Martin [CZE056204]
Kraus Karel [CZE043131]
Minařík Jiří [CZE017519]
Pomahač Lukáš [CZE043464]
Rys Pavel [CZE039137]
Semencová Jana [CZE026980]
Semenec Václav [CZE037918]
Suchý Petr [CZE052370]
Trubačová Lenka [CZE062659]
1JPC BARÁČEK
Žádné utkání
2JPC BARÁČEK
Žádné utkání
  •  Pomahač Lukáš0
  • Suchý Petr0
    Pomahač Lukáš2
  •  
  • Chládek Martin0
    Suchý Petr2
  •  
  • Chládek Martin2
    Kraus Karel1
  •  
  • Suchý Petr2
    Minařík Jiří0
  •  
  • Semenec Václav1
    Chládek Martin2
  •  
  • Suchý Petr2
    Trubačová Lenka0
  •  
  • Rys Pavel1
    Semenec Václav2
  •  
  • Volný_los0
    Chládek Martin1
  •  
  • Franta Roman0
    Suchý Petr2
  •  
  • Semencová Jana0
    Trubačová Lenka2
  •  
  • Volný_los0
    Rys Pavel1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Franta Roman1
  •  
  • Semencová Jana1
    Volný_los0
  •  
  • Trubačová Lenka1
    Volný_los0
  •  
  • Rys Pavel1
    Kraus Karel2
  •  
  • Suchý Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Cibulka Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Pomahač Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Franta Roman0
    Chládek Martin2
  •  
  • Minařík Jiří2
    Semencová Jana1
  •  
  • Semenec Václav1
    Volný_los0
  •  
  • Trubačová Lenka1
    Kraus Karel2
  •  
  • Suchý Petr1
    Cibulka Ondřej2
  •  
  • Pomahač Lukáš2
    Chládek Martin1
  •  
  • Minařík Jiří2
    Semenec Václav0
  •  
  • Kraus Karel0
    Cibulka Ondřej2
  •  
  • Pomahač Lukáš2
    Minařík Jiří0
  •  
  • Cibulka Ondřej2
    Pomahač Lukáš1
  •  
  • Cibulka Ondřej2
    Pomahač Lukáš0
  •  
  •  Cibulka Ondřej0
#Hráč nebo pár
1.Cibulka Ondřej [CZE062658]
2.Pomahač Lukáš [CZE043464]
3.Suchý Petr [CZE052370]
4.Chládek Martin [CZE056204]
5.Kraus Karel [CZE043131]
5.Minařík Jiří [CZE017519]
7.Semenec Václav [CZE037918]
7.Trubačová Lenka [CZE062659]
9.Rys Pavel [CZE039137]
9.Franta Roman [CZE041792]
9.Semencová Jana [CZE026980]
#Hráč nebo pár
1.Cibulka Ondřej [CZE062658]
2.Pomahač Lukáš [CZE043464]
3.Suchý Petr [CZE052370]
4.Chládek Martin [CZE056204]
5.Kraus Karel [CZE043131]
5.Minařík Jiří [CZE017519]
7.Semenec Václav [CZE037918]
7.Trubačová Lenka [CZE062659]
9.Rys Pavel [CZE039137]
9.Franta Roman [CZE041792]
9.Semencová Jana [CZE026980]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz