Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 30.04.2019 |
Název | JPC BARÁČEK |
Rozhodčí | Minařík Jiří |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | JC Litvínov Fotbalová hospůdka |
Místo | Fotbalová hospůdka, Litvínov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Cibulka Ondřej [CZE062658] | |
Franta Roman [CZE041792] | |
Chládek Martin [CZE056204] | |
Kraus Karel [CZE043131] | |
Minařík Jiří [CZE017519] | |
Pomahač Lukáš [CZE043464] | |
Rys Pavel [CZE039137] | |
Semencová Jana [CZE026980] | |
Semenec Václav [CZE037918] | |
Suchý Petr [CZE052370] | |
Trubačová Lenka [CZE062659] |
- Pomahač Lukáš0
Suchý Petr 0 Pomahač Lukáš 2
Chládek Martin 0 Suchý Petr 2
Chládek Martin 2 Kraus Karel 1 Suchý Petr 2 Minařík Jiří 0
Semenec Václav 1 Chládek Martin 2 Suchý Petr 2 Trubačová Lenka 0
Rys Pavel 1 Semenec Václav 2 Volný_los 0 Chládek Martin 1 Franta Roman 0 Suchý Petr 2 Semencová Jana 0 Trubačová Lenka 2
Volný_los 0 Rys Pavel 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Franta Roman 1 Semencová Jana 1 Volný_los 0
Trubačová Lenka 1 Volný_los 0 Rys Pavel 1 Kraus Karel 2 Suchý Petr 1 Volný_los 0 Cibulka Ondřej 1 Volný_los 0 Pomahač Lukáš 1 Volný_los 0 Franta Roman 0 Chládek Martin 2 Minařík Jiří 2 Semencová Jana 1 Semenec Václav 1 Volný_los 0
Trubačová Lenka 1 Kraus Karel 2 Suchý Petr 1 Cibulka Ondřej 2 Pomahač Lukáš 2 Chládek Martin 1 Minařík Jiří 2 Semenec Václav 0
Kraus Karel 0 Cibulka Ondřej 2 Pomahač Lukáš 2 Minařík Jiří 0
Cibulka Ondřej 2 Pomahač Lukáš 1
Cibulka Ondřej 2 Pomahač Lukáš 0
- Cibulka Ondřej0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Cibulka Ondřej [CZE062658] |
2. | Pomahač Lukáš [CZE043464] |
3. | Suchý Petr [CZE052370] |
4. | Chládek Martin [CZE056204] |
5. | Kraus Karel [CZE043131] |
5. | Minařík Jiří [CZE017519] |
7. | Semenec Václav [CZE037918] |
7. | Trubačová Lenka [CZE062659] |
9. | Rys Pavel [CZE039137] |
9. | Franta Roman [CZE041792] |
9. | Semencová Jana [CZE026980] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Cibulka Ondřej [CZE062658] |
2. | Pomahač Lukáš [CZE043464] |
3. | Suchý Petr [CZE052370] |
4. | Chládek Martin [CZE056204] |
5. | Kraus Karel [CZE043131] |
5. | Minařík Jiří [CZE017519] |
7. | Semenec Václav [CZE037918] |
7. | Trubačová Lenka [CZE062659] |
9. | Rys Pavel [CZE039137] |
9. | Franta Roman [CZE041792] |
9. | Semencová Jana [CZE026980] |
Tento turnaj nemá přihlášky online