Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum27.04.2019
NázevRebel Cup 3
Rozhodčí
Počet hráčů32
Typ turnajeOpen
MístoDům kultury, Žďár nad Sázavou
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Balog Igor [CZE058435]
Bareš Ondřej [CZE029631]
Bolek Marcin [CZE056679]
Černošek Ondřej [CZE042550]
Číha Petr [CZE001587]
Danišová Leona [CZE059049]
Dlouhá Barbora [CZE060521]
Granov Radek [CZE001597]
Gregar Pavel [CZE049227]
Jenšík Ondřej [CZE057906]
Jochman Jiří [CZE037543]
Kraus Jan [CZE006700]
Kučera Petr [CZE019888]
Louda Petr [CZE006905]
Motáň Miroslav [CZE031978]
Nesnídal Petr [CZE019744]
Nesnídalová Michaela [CZE042112]
Nevídal Miloš [CZE052495]
Popelka Marek [CZE029651]
Pravda Lukáš [CZE059677]
Puharič Petr [CZE043225]
Ráža Josef [CZE031975]
Richter Pavel [CZE048987]
Routner Roman [CZE013641]
Sušilová Sabina [CZE050369]
Šarközi Jakub [CZE060355]
Šimůnek Michal [CZE011432]
Škop František [CZE051527]
Tancoš Štefan [CZE000321]
Tancošová Štěpánka [CZE053580]
Vašková Ivana [CZE033508]
Vávra David [CZE051528]
1VOLNÝ
Žádné utkání
2VOLNÝ
Žádné utkání
3VOLNÝ
Žádné utkání
4VOLNÝ
Žádné utkání
5VOLNÝ
Žádné utkání
6VOLNÝ
Žádné utkání
7VOLNÝ
Žádné utkání
8VOLNÝ
Žádné utkání
9VOLNÝ
Žádné utkání
10VOLNÝ
Žádné utkání
11VOLNÝ
Žádné utkání
12VOLNÝ
Žádné utkání
13VOLNÝ
Žádné utkání
14VOLNÝ
Žádné utkání
15VOLNÝ
Žádné utkání
16VOLNÝ
Žádné utkání
17VOLNÝ
Žádné utkání
18VOLNÝ
Žádné utkání
19VOLNÝ
Žádné utkání
20VOLNÝ
Žádné utkání
21VOLNÝ
Žádné utkání
22VOLNÝ
Žádné utkání
23VOLNÝ
Žádné utkání
24VOLNÝ
Žádné utkání
25VOLNÝ
Žádné utkání
26VOLNÝ
Žádné utkání
27VOLNÝ
Žádné utkání
28VOLNÝ
Žádné utkání
29VOLNÝ
Žádné utkání
30VOLNÝ
Žádné utkání
31VOLNÝ
Žádné utkání
32VOLNÝ
Žádné utkání
33VOLNÝ
Žádné utkání
34VOLNÝ
Žádné utkání
35VOLNÝ
Žádné utkání
36VOLNÝ
Žádné utkání
37VOLNÝ
Žádné utkání
38VOLNÝ
Žádné utkání
39VOLNÝ
Žádné utkání
40VOLNÝ
Žádné utkání
41VOLNÝ
Žádné utkání
42VOLNÝ
Žádné utkání
43VOLNÝ
Žádné utkání
44VOLNÝ
Žádné utkání
45VOLNÝ
Žádné utkání
46VOLNÝ
Žádné utkání
47
Žádné utkání
48VOLNÝ
Žádné utkání
49
Žádné utkání
50VOLNÝ
Žádné utkání
51
Žádné utkání
52VOLNÝ
Žádné utkání
53
Žádné utkání
54VOLNÝ
Žádné utkání
55
Žádné utkání
56VOLNÝ
Žádné utkání
57
Žádné utkání
58VOLNÝ
Žádné utkání
59
Žádné utkání
60VOLNÝ
Žádné utkání
61VOLNÝ
Žádné utkání
62VOLNÝ
Žádné utkání
63VOLNÝ
Žádné utkání
64VOLNÝ
Žádné utkání
65
Žádné utkání
66
Žádné utkání
67VOLNÝ
Žádné utkání
  •  Nevídal Miloš0
  • Kučera Petr0
    Nevídal Miloš1
  •  
  • Gregar Pavel0
    Kučera Petr1
  •  
  • Popelka Marek0
    Gregar Pavel1
  •  
  • Kučera Petr1
    Louda Petr0
  •  
  • Granov Radek0
    Popelka Marek1
  •  
  • Balog Igor0
    Kučera Petr1
  •  
  • Granov Radek1
    Tancoš Štefan0
  •  
  • Jochman Jiří0
    Popelka Marek1
  •  
  • Pravda Lukáš0
    Balog Igor1
  •  
  • Šarközi Jakub0
    Kučera Petr1
  •  
  • Granov Radek1
    Černošek Ondřej0
  •  
  • Bareš Ondřej0
    Jochman Jiří1
  •  
  • Škop František0
    Pravda Lukáš1
  •  
  • Bolek Marcin0
    Šarközi Jakub1
  •  
  • Granov Radek1
    Číha Petr0
  •  
  • Sušilová Sabina0
    Černošek Ondřej1
  •  
  • Jenšík Ondřej0
    Bareš Ondřej1
  •  
  • Jochman Jiří1
    Nesnídalová Michaela0
  •  
  • Škop František1
    Vávra David0
  •  
  • Pravda Lukáš1
    Vašková Ivana0
  •  
  • Danišová Leona0
    Bolek Marcin1
  •  
  • Motáň Miroslav0
    Šarközi Jakub1
  •  
  • Richter Pavel0
    Granov Radek1
  •  
  • Sušilová Sabina1
    Routner Roman0
  •  
  • Jenšík Ondřej1
    Šimůnek Michal0
  •  
  • Tancošová Štěpánka0
    Jochman Jiří1
  •  
  • Škop František1
    Nesnídal Petr0
  •  
  • Dlouhá Barbora0
    Pravda Lukáš1
  •  
  • Danišová Leona1
    Puharič Petr0
  •  
  • Ráža Josef0
    Motáň Miroslav1
  •  
  • Richter Pavel0
    Šarközi Jakub1
  •  
  • Granov Radek0
    Kraus Jan1
  •  
  • Sušilová Sabina0
    Popelka Marek1
  •  
  • Routner Roman0
    Bolek Marcin1
  •  
  • Jenšík Ondřej0
    Vašková Ivana1
  •  
  • Šimůnek Michal0
    Louda Petr1
  •  
  • Tancošová Štěpánka0
    Vávra David1
  •  
  • Tancoš Štefan1
    Jochman Jiří0
  •  
  • Kučera Petr1
    Škop František0
  •  
  • Nesnídalová Michaela1
    Nesnídal Petr0
  •  
  • Dlouhá Barbora0
    Bareš Ondřej1
  •  
  • Nevídal Miloš1
    Pravda Lukáš0
  •  
  • Gregar Pavel1
    Danišová Leona0
  •  
  • Černošek Ondřej1
    Puharič Petr0
  •  
  • Ráža Josef0
    Balog Igor1
  •  
  • Číha Petr1
    Motáň Miroslav0
  •  
  • Šarközi Jakub0
    Kraus Jan1
  •  
  • Popelka Marek1
    Bolek Marcin0
  •  
  • Vašková Ivana0
    Louda Petr1
  •  
  • Vávra David0
    Tancoš Štefan1
  •  
  • Kučera Petr1
    Nesnídalová Michaela0
  •  
  • Bareš Ondřej0
    Nevídal Miloš1
  •  
  • Gregar Pavel1
    Černošek Ondřej0
  •  
  • Balog Igor1
    Číha Petr0
  •  
  • Kraus Jan1
    Popelka Marek0
  •  
  • Louda Petr1
    Tancoš Štefan0
  •  
  • Kučera Petr0
    Nevídal Miloš1
  •  
  • Gregar Pavel1
    Balog Igor0
  •  
  • Kraus Jan1
    Louda Petr0
  •  
  • Nevídal Miloš1
    Gregar Pavel0
  •  
  • Kraus Jan1
    Nevídal Miloš0
  •  
  • Kraus Jan1
    Nevídal Miloš0
  •  
  •  Kraus Jan0
#Hráč nebo pár
1.Kraus Jan [CZE006700]
2.Nevídal Miloš [CZE052495]
3.Kučera Petr [CZE019888]
4.Gregar Pavel [CZE049227]
5.Popelka Marek [CZE029651]
5.Louda Petr [CZE006905]
7.Granov Radek [CZE001597]
7.Balog Igor [CZE058435]
9.Šarközi Jakub [CZE060355]
9.Pravda Lukáš [CZE059677]
9.Jochman Jiří [CZE037543]
9.Tancoš Štefan [CZE000321]
13.Bolek Marcin [CZE056679]
13.Škop František [CZE051527]
13.Bareš Ondřej [CZE029631]
13.Černošek Ondřej [CZE042550]
17.Motáň Miroslav [CZE031978]
17.Danišová Leona [CZE059049]
17.Vašková Ivana [CZE033508]
17.Vávra David [CZE051528]
17.Nesnídalová Michaela [CZE042112]
17.Jenšík Ondřej [CZE057906]
17.Sušilová Sabina [CZE050369]
17.Číha Petr [CZE001587]
25.Puharič Petr [CZE043225]
25.Dlouhá Barbora [CZE060521]
25.Nesnídal Petr [CZE019744]
25.Tancošová Štěpánka [CZE053580]
25.Šimůnek Michal [CZE011432]
25.Routner Roman [CZE013641]
25.Richter Pavel [CZE048987]
25.Ráža Josef [CZE031975]
#Hráč nebo pár
1.Kraus Jan [CZE006700]
2.Nevídal Miloš [CZE052495]
3.Kučera Petr [CZE019888]
4.Gregar Pavel [CZE049227]
5.Popelka Marek [CZE029651]
5.Louda Petr [CZE006905]
7.Granov Radek [CZE001597]
7.Balog Igor [CZE058435]
9.Šarközi Jakub [CZE060355]
9.Pravda Lukáš [CZE059677]
9.Jochman Jiří [CZE037543]
9.Tancoš Štefan [CZE000321]
13.Bolek Marcin [CZE056679]
13.Škop František [CZE051527]
13.Bareš Ondřej [CZE029631]
13.Černošek Ondřej [CZE042550]
17.Motáň Miroslav [CZE031978]
17.Danišová Leona [CZE059049]
17.Vašková Ivana [CZE033508]
17.Vávra David [CZE051528]
17.Nesnídalová Michaela [CZE042112]
17.Jenšík Ondřej [CZE057906]
17.Sušilová Sabina [CZE050369]
17.Číha Petr [CZE001587]
25.Puharič Petr [CZE043225]
25.Dlouhá Barbora [CZE060521]
25.Nesnídal Petr [CZE019744]
25.Tancošová Štěpánka [CZE053580]
25.Šimůnek Michal [CZE011432]
25.Routner Roman [CZE013641]
25.Richter Pavel [CZE048987]
25.Ráža Josef [CZE031975]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz