Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum26.04.2019
NázevJackpotCup U Péci
RozhodčíSrnová Barbora
Počet hráčů16
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoRestaurace U Péci, Kokonín
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Borski Zbyněk [CZE034545]
Bukáček Petr [CZE054031]
Čermáková Iva [CZE056121]
Dobiáš Ladislav [CZE046671]
Kolník Zdeněk [CZE037740]
Kolníková Krystyna [CZE048912]
Kovář Jiří [CZE056265]
Mlynek Jiří [CZE045608]
Sekereš Pavel [CZE017420]
Schmidt Pavel [CZE011311]
Schmidtová Jana [CZE011313]
Schwarz Jiří [CZE048359]
Srna Petr [CZE048360]
Srna Petr [CZE048361]
Stehlík Libor [CZE051957]
Šantín Stanislav [CZE001811]
1JackpotCup U Péci
Žádné utkání
2JackpotCup U Péci
Žádné utkání
3JackpotCup U Péci
Žádné utkání
4JackpotCup U Péci
Žádné utkání
  •  Šantín Stanislav0
  • Borski Zbyněk1
    Šantín Stanislav2
  •  
  • Borski Zbyněk2
    Srna Petr (048361)1
  •  
  • Borski Zbyněk2
    Sekereš Pavel0
  •  
  • Srna Petr (048360)0
    Srna Petr (048361)2
  •  
  • Schmidt Pavel1
    Borski Zbyněk2
  •  
  • Srna Petr (048360)2
    Mlynek Jiří1
  •  
  • Dobiáš Ladislav0
    Schmidt Pavel2
  •  
  • Borski Zbyněk2
    Kolníková Krystyna0
  •  
  • Bukáček Petr0
    Srna Petr (048360)2
  •  
  • Schwarz Jiří0
    Mlynek Jiří2
  •  
  • Dobiáš Ladislav2
    Schmidtová Jana1
  •  
  • Kovář Jiří0
    Borski Zbyněk2
  •  
  • Čermáková Iva0
    Bukáček Petr2
  •  
  • Schwarz Jiří2
    Kolník Zdeněk1
  •  
  • Dobiáš Ladislav0
    Sekereš Pavel2
  •  
  • Schmidtová Jana0
    Mlynek Jiří2
  •  
  • Šantín Stanislav2
    Kovář Jiří0
  •  
  • Borski Zbyněk1
    Srna Petr (048360)2
  •  
  • Srna Petr (048361)2
    Čermáková Iva1
  •  
  • Kolníková Krystyna2
    Bukáček Petr0
  •  
  • Schwarz Jiří0
    Stehlík Libor2
  •  
  • Schmidt Pavel2
    Kolník Zdeněk0
  •  
  • Sekereš Pavel2
    Mlynek Jiří1
  •  
  • Šantín Stanislav2
    Srna Petr (048360)0
  •  
  • Srna Petr (048361)2
    Kolníková Krystyna1
  •  
  • Stehlík Libor2
    Schmidt Pavel1
  •  
  • Sekereš Pavel0
    Šantín Stanislav2
  •  
  • Srna Petr (048361)1
    Stehlík Libor2
  •  
  • Šantín Stanislav1
    Stehlík Libor2
  •  
  • Šantín Stanislav2
    Stehlík Libor0
  •  
  •  Šantín Stanislav0
#Hráč nebo pár
1.Šantín Stanislav [CZE001811]
2.Stehlík Libor [CZE051957]
3.Borski Zbyněk [CZE034545]
4.Srna Petr [CZE048361]
5.Sekereš Pavel [CZE017420]
5.Srna Petr [CZE048360]
7.Schmidt Pavel [CZE011311]
7.Mlynek Jiří [CZE045608]
9.Schwarz Jiří [CZE048359]
9.Bukáček Petr [CZE054031]
9.Kolníková Krystyna [CZE048912]
9.Dobiáš Ladislav [CZE046671]
13.Schmidtová Jana [CZE011313]
13.Kovář Jiří [CZE056265]
13.Čermáková Iva [CZE056121]
13.Kolník Zdeněk [CZE037740]
#Hráč nebo pár
1.Šantín Stanislav [CZE001811]
2.Stehlík Libor [CZE051957]
3.Borski Zbyněk [CZE034545]
4.Srna Petr [CZE048361]
5.Sekereš Pavel [CZE017420]
5.Srna Petr [CZE048360]
7.Schmidt Pavel [CZE011311]
7.Mlynek Jiří [CZE045608]
9.Schwarz Jiří [CZE048359]
9.Bukáček Petr [CZE054031]
9.Kolníková Krystyna [CZE048912]
9.Dobiáš Ladislav [CZE046671]
13.Schmidtová Jana [CZE011313]
13.Kovář Jiří [CZE056265]
13.Čermáková Iva [CZE056121]
13.Kolník Zdeněk [CZE037740]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz