Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum25.04.2019
NázevMeVa cup
RozhodčíKejzlar Pavel
Počet hráčů12
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoApríl bar, Úpice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bedlivý Pavel [CZE004877]
Goldmannová Anna [CZE039588]
Illner Antonín [CZE061377]
Korda Milan [CZE041275]
Kordová Romana [CZE038396]
Mach Miloš [CZE002095]
Nohejl Milan [CZE033148]
Petrus Karel [CZE038853]
Szelke Nikola [CZE058238]
Szelke Oskar [CZE056513]
Šlechtová Monika [CZE039600]
Vít Jan [CZE033577]
1
Žádné utkání
2
Žádné utkání
3
Žádné utkání
  •  Goldmannová Anna0
  • Goldmannová Anna1
    Vít Jan0
  •  
  • Šlechtová Monika0
    Goldmannová Anna1
  •  
  • Nohejl Milan0
    Šlechtová Monika1
  •  
  • Szelke Nikola0
    Goldmannová Anna1
  •  
  • Nohejl Milan1
    Bedlivý Pavel0
  •  
  • Szelke Nikola1
    Korda Milan0
  •  
  • Nohejl Milan1
    Petrus Karel0
  •  
  • Bedlivý Pavel1
    Mach Miloš0
  •  
  • Szelke Oskar0
    Szelke Nikola1
  •  
  • Korda Milan1
    Illner Antonín0
  •  
  • Volný_los0
    Nohejl Milan1
  •  
  • Bedlivý Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Szelke Oskar1
  •  
  • Korda Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Illner Antonín1
    Volný_los0
  •  
  • Nohejl Milan0
    Šlechtová Monika1
  •  
  • Bedlivý Pavel0
    Kordová Romana1
  •  
  • Szelke Nikola1
    Volný_los0
  •  
  • Mach Miloš1
    Volný_los0
  •  
  • Szelke Oskar0
    Vít Jan1
  •  
  • Goldmannová Anna1
    Korda Milan0
  •  
  • Petrus Karel1
    Volný_los0
  •  
  • Illner Antonín0
    Šlechtová Monika1
  •  
  • Kordová Romana1
    Szelke Nikola0
  •  
  • Mach Miloš0
    Vít Jan1
  •  
  • Goldmannová Anna1
    Petrus Karel0
  •  
  • Šlechtová Monika0
    Kordová Romana1
  •  
  • Vít Jan1
    Goldmannová Anna0
  •  
  • Kordová Romana1
    Vít Jan0
  •  
  • Kordová Romana1
    Goldmannová Anna0
  •  
  •  Kordová Romana0
#Hráč nebo pár
1.Kordová Romana [CZE038396]
2.Goldmannová Anna [CZE039588]
3.Vít Jan [CZE033577]
4.Šlechtová Monika [CZE039600]
5.Nohejl Milan [CZE033148]
5.Szelke Nikola [CZE058238]
7.Bedlivý Pavel [CZE004877]
7.Korda Milan [CZE041275]
9.Petrus Karel [CZE038853]
9.Mach Miloš [CZE002095]
9.Szelke Oskar [CZE056513]
9.Illner Antonín [CZE061377]
#Hráč nebo pár
1.Kordová Romana [CZE038396]
2.Goldmannová Anna [CZE039588]
3.Vít Jan [CZE033577]
4.Šlechtová Monika [CZE039600]
5.Nohejl Milan [CZE033148]
5.Szelke Nikola [CZE058238]
7.Bedlivý Pavel [CZE004877]
7.Korda Milan [CZE041275]
9.Petrus Karel [CZE038853]
9.Mach Miloš [CZE002095]
9.Szelke Oskar [CZE056513]
9.Illner Antonín [CZE061377]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz