Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 09.08.2020 |
Název | mix |
Rozhodčí | Špička Zdeněk |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | ČDS Cup Olomouc IV. |
Místo | Zenit Pivnice, Olomouc |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bajer Jaromír [CZE028888] | |
Dokoupil Aleš [CZE001481] | |
Dostál Jaromír [CZE021065] | |
Fiala Milan [CZE051640] | |
Kopp Radek [CZE046553] | |
Králík Martin [CZE053579] | |
Mück Petr [CZE058666] | |
Sobotková Eva [CZE035591] | |
Špička Zdeněk [CZE000017] | |
Štýbnarová Monika [CZE062085] | |
Tomík Marek [CZE060482] |
- Bajer Jaromír0
Bajer Jaromír 1 Tomík Marek 0
Špička Zdeněk 0 Bajer Jaromír 1
Mück Petr 0 Špička Zdeněk 1 Bajer Jaromír 1 Kopp Radek 0
Mück Petr 1 Králík Martin 0 Dokoupil Aleš 0 Bajer Jaromír 1
Mück Petr 1 Sobotková Eva 0 Volný_los 0 Králík Martin 1 Štýbnarová Monika 0 Dokoupil Aleš 1 Bajer Jaromír 1 Fiala Milan 0
Volný_los 0 Mück Petr 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Štýbnarová Monika 1 Bajer Jaromír 1 Volný_los 0
Fiala Milan 1 Volný_los 0 Mück Petr 0 Dostál Jaromír 1 Dokoupil Aleš 1 Volný_los 0 Špička Zdeněk 1 Volný_los 0 Králík Martin 1 Volný_los 0 Štýbnarová Monika 0 Kopp Radek 1 Tomík Marek 1 Bajer Jaromír 0 Sobotková Eva 1 Volný_los 0
Fiala Milan 0 Dostál Jaromír 1 Dokoupil Aleš 0 Špička Zdeněk 1 Králík Martin 0 Kopp Radek 1 Tomík Marek 1 Sobotková Eva 0
Dostál Jaromír 1 Špička Zdeněk 0 Kopp Radek 0 Tomík Marek 1
Dostál Jaromír 1 Tomík Marek 0
Dostál Jaromír 1 Bajer Jaromír 0
- Dostál Jaromír0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dostál Jaromír [CZE021065] |
2. | Bajer Jaromír [CZE028888] |
3. | Tomík Marek [CZE060482] |
4. | Špička Zdeněk [CZE000017] |
5. | Mück Petr [CZE058666] |
5. | Kopp Radek [CZE046553] |
7. | Králík Martin [CZE053579] |
7. | Dokoupil Aleš [CZE001481] |
9. | Sobotková Eva [CZE035591] |
9. | Štýbnarová Monika [CZE062085] |
9. | Fiala Milan [CZE051640] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dostál Jaromír [CZE021065] |
2. | Bajer Jaromír [CZE028888] |
3. | Tomík Marek [CZE060482] |
4. | Špička Zdeněk [CZE000017] |
5. | Mück Petr [CZE058666] |
5. | Kopp Radek [CZE046553] |
7. | Králík Martin [CZE053579] |
7. | Dokoupil Aleš [CZE001481] |
9. | Sobotková Eva [CZE035591] |
9. | Štýbnarová Monika [CZE062085] |
9. | Fiala Milan [CZE051640] |
Tento turnaj nemá přihlášky online