Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 31.07.2020 |
Název | DKO |
Rozhodčí | Krieglstein Radim |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Šipkování U Husy |
Místo | Hostinec U zlaté husy, Přeštice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Dražka Jiří [CZE060768] | |
Flégl Miroslav [CZE000421] | |
Fuchs Rudolf [CZE061579] | |
Krieglstein Radim [CZE045854] | |
Krieglsteinová Zbyňka [CZE043602] | |
Krýsl Martin [CZE055554] | |
Pěchouček Dušan [CZE021874] | |
Rádl Lukáš [CZE067486] | |
Viktora Jan [CZE060549] | |
YYYHost žena I [HOST_6] |
- Krieglsteinová Zbyňka0
Pěchouček Dušan 0 Krieglsteinová Zbyňka 1
Flégl Miroslav 0 Pěchouček Dušan 1
Krieglstein Radim 0 Flégl Miroslav 2 Rádl Lukáš 0 Pěchouček Dušan 1
Dražka Jiří 0 Krieglstein Radim 2 Fuchs Rudolf 0 Rádl Lukáš 2
Viktora Jan 0 Dražka Jiří 2 Volný_los 0 Krieglstein Radim 1 Volný_los 0 Fuchs Rudolf 1 YYYHost žena I 0 Rádl Lukáš 1
Volný_los 0 Viktora Jan 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 YYYHost žena I 1 Volný_los 0
Flégl Miroslav 1 Volný_los 0 Viktora Jan 1 Rádl Lukáš 2 Krieglsteinová Zbyňka 1 Volný_los 0 Fuchs Rudolf 1 Volný_los 0 Pěchouček Dušan 1 Volný_los 0 Krieglstein Radim 1 Volný_los 0 Dražka Jiří 2 YYYHost žena I 0 Krýsl Martin 1 Volný_los 0
Flégl Miroslav 2 Rádl Lukáš 0 Krieglsteinová Zbyňka 2 Fuchs Rudolf 0 Pěchouček Dušan 2 Krieglstein Radim 0 Dražka Jiří 0 Krýsl Martin 2
Flégl Miroslav 1 Krieglsteinová Zbyňka 2 Pěchouček Dušan 0 Krýsl Martin 2
Krieglsteinová Zbyňka 0 Krýsl Martin 1
Krýsl Martin 2 Krieglsteinová Zbyňka 1
- Krýsl Martin0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Krýsl Martin [CZE055554] |
2. | Krieglsteinová Zbyňka [CZE043602] |
3. | Pěchouček Dušan [CZE021874] |
4. | Flégl Miroslav [CZE000421] |
5. | Krieglstein Radim [CZE045854] |
5. | Rádl Lukáš [CZE067486] |
7. | Dražka Jiří [CZE060768] |
7. | Fuchs Rudolf [CZE061579] |
9. | YYYHost žena I [HOST_6] |
9. | Viktora Jan [CZE060549] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Krýsl Martin [CZE055554] |
2. | Krieglsteinová Zbyňka [CZE043602] |
3. | Pěchouček Dušan [CZE021874] |
4. | Flégl Miroslav [CZE000421] |
5. | Krieglstein Radim [CZE045854] |
5. | Rádl Lukáš [CZE067486] |
7. | Dražka Jiří [CZE060768] |
7. | Fuchs Rudolf [CZE061579] |
9. | YYYHost žena I [HOST_6] |
9. | Viktora Jan [CZE060549] |
Tento turnaj nemá přihlášky online