Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum19.04.2019
NázevJackpotCup U Péci
RozhodčíSrnová Barbora
Počet hráčů16
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoRestaurace U Péci, Kokonín
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bukáček Petr [CZE054031]
Čermáková Iva [CZE056121]
Hencl Miroslav [CZE024173]
Host žena I [HOST_6]
Kovář Jiří [CZE056265]
Mlynek Jiří [CZE045608]
Růžičková Petra [CZE059251]
Sekereš Pavel [CZE017420]
Srna Petr [CZE048360]
Srna Petr [CZE048361]
Srnová Barbora [CZE048463]
Stehlík Libor [CZE051957]
Šantín Stanislav [CZE001811]
Tomek Pavel [CZE017315]
Vasko Petr [CZE045408]
Vasková Silvie [CZE045770]
1JackpotCup U Péci
Žádné utkání
2JackpotCup U Péci
Žádné utkání
3JackpotCup U Péci
Žádné utkání
4JackpotCup U Péci
Žádné utkání
  •  Host žena I 0
  • Host žena I 2
    Mlynek Jiří0
  •  
  • Host žena I 2
    Stehlík Libor0
  •  
  • Host žena I 2
    Hencl Miroslav1
  •  
  • Stehlík Libor2
    Sekereš Pavel1
  •  
  • Vasková Silvie1
    Host žena I 2
  •  
  • Stehlík Libor2
    Srna Petr (048360)1
  •  
  • Vasko Petr1
    Vasková Silvie2
  •  
  • Host žena I 2
    Srna Petr (048361)1
  •  
  • Srnová Barbora0
    Stehlík Libor2
  •  
  • Bukáček Petr1
    Srna Petr (048360)2
  •  
  • Růžičková Petra0
    Vasko Petr2
  •  
  • Host žena I 2
    Tomek Pavel0
  •  
  • Srnová Barbora2
    Kovář Jiří1
  •  
  • Čermáková Iva1
    Bukáček Petr2
  •  
  • Srna Petr (048360)2
    Růžičková Petra0
  •  
  • Vasko Petr0
    Šantín Stanislav2
  •  
  • Hencl Miroslav2
    Host žena I 0
  •  
  • Stehlík Libor2
    Tomek Pavel0
  •  
  • Mlynek Jiří2
    Srnová Barbora0
  •  
  • Srna Petr (048361)2
    Kovář Jiří0
  •  
  • Vasková Silvie2
    Čermáková Iva1
  •  
  • Bukáček Petr0
    Sekereš Pavel2
  •  
  • Srna Petr (048360)1
    Šantín Stanislav2
  •  
  • Hencl Miroslav2
    Stehlík Libor1
  •  
  • Mlynek Jiří2
    Srna Petr (048361)0
  •  
  • Vasková Silvie0
    Sekereš Pavel2
  •  
  • Šantín Stanislav2
    Hencl Miroslav0
  •  
  • Mlynek Jiří2
    Sekereš Pavel0
  •  
  • Šantín Stanislav2
    Mlynek Jiří1
  •  
  • Šantín Stanislav2
    Host žena I 0
  •  
  •  Šantín Stanislav0
#Hráč nebo pár
1.Šantín Stanislav [CZE001811]
2.Host žena I [HOST_6]
3.Mlynek Jiří [CZE045608]
4.Stehlík Libor [CZE051957]
5.Hencl Miroslav [CZE024173]
5.Sekereš Pavel [CZE017420]
7.Vasková Silvie [CZE045770]
7.Srna Petr [CZE048360]
9.Bukáček Petr [CZE054031]
9.Srnová Barbora [CZE048463]
9.Srna Petr [CZE048361]
9.Vasko Petr [CZE045408]
13.Růžičková Petra [CZE059251]
13.Tomek Pavel [CZE017315]
13.Kovář Jiří [CZE056265]
13.Čermáková Iva [CZE056121]
#Hráč nebo pár
1.Šantín Stanislav [CZE001811]
2.Host žena I [HOST_6]
3.Mlynek Jiří [CZE045608]
4.Stehlík Libor [CZE051957]
5.Hencl Miroslav [CZE024173]
5.Sekereš Pavel [CZE017420]
7.Vasková Silvie [CZE045770]
7.Srna Petr [CZE048360]
9.Bukáček Petr [CZE054031]
9.Srnová Barbora [CZE048463]
9.Srna Petr [CZE048361]
9.Vasko Petr [CZE045408]
13.Růžičková Petra [CZE059251]
13.Tomek Pavel [CZE017315]
13.Kovář Jiří [CZE056265]
13.Čermáková Iva [CZE056121]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz