Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum01.08.2020
NázevGrilovaná šipka 2020 - Low Score - KO
RozhodčíGabriel František
Počet hráčů41
Typ turnajeOpen Litoměřicko jednotlivci
MístoU Maxima, Písty
PlánKO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Belza Zdeněk [CZE059361]
Braum Jan [CZE002278]
Davídek Antonín [CZE020062]
Douchová Iva [CZE055585]
Fidler Ladislav [CZE016681]
Fišerová Štěpánka [CZE048113]
Gabriel Aleš [CZE015543]
Hájek Tomáš [CZE036305]
Hájek Zdeněk [CZE000284]
Hajná Romana [CZE049869]
Handl Radovan [CZE053799]
Handlová Klára [CZE053800]
Heber Jiří [CZE045118]
Hohnelová Kristýna [CZE049867]
Jaroš Václav [CZE000051]
Jindrová Kateřina [CZE033128]
Kajpr Jan [CZE063552]
Krejčí Jan [CZE046641]
Lahovský Václav [CZE048115]
Mairichová Barbora [CZE041094]
Malár David [CZE045837]
Nováková Zuzana [CZE032493]
Peč Tomáš [CZE002114]
Pokorný Vlastimil [CZE000823]
Pomeje Daniel [CZE057187]
Průcha Petr [CZE064159]
Řepík Roman [CZE008452]
Sládek Martin [CZE017374]
Smolka Miroslav [CZE000587]
Souček Libor [CZE002684]
Stuchlý Milan [CZE056267]
Suk Petr [CZE054665]
Sunkovský Ivan [CZE006428]
Svoboda Jan [CZE011388]
Šímová Monika [CZE047242]
Šrettr Vladimír [CZE003757]
Tibitanzl Lukáš [CZE045064]
Tvrzník Tomáš [CZE008782]
Zábranský Simon [CZE011623]
Zajíček Pavel [CZE040475]
Zajíčková Hana [CZE017272]
  • 0
#Hráč/i
1. []
#Hráč/i
1.Tvrzník Tomáš [CZE008782]
2.Smolka Miroslav [CZE000587]
3.Mairichová Barbora [CZE041094]
4.Zábranský Simon [CZE011623]
5.Hájek Tomáš [CZE036305]
6.Heber Jiří [CZE045118]
7.Řepík Roman [CZE008452]
8.Tibitanzl Lukáš [CZE045064]
9.Davídek Antonín [CZE020062]
10.Fidler Ladislav [CZE016681]
11.Handl Radovan [CZE053799]
12.Pokorný Vlastimil [CZE000823]
13.Sládek Martin [CZE017374]
14.Stuchlý Milan [CZE056267]
15.Sunkovský Ivan [CZE006428]
16.Svoboda Jan [CZE011388]
17.Fišerová Štěpánka [CZE048113]
18.Gabriel Aleš [CZE015543]
19.Hájek Zdeněk [CZE000284]
20.Hajná Romana [CZE049869]
21.Handlová Klára [CZE053800]
22.Hohnelová Kristýna [CZE049867]
23.Jaroš Václav [CZE000051]
24.Jindrová Kateřina [CZE033128]
25.Lahovský Václav [CZE048115]
26.Malár David [CZE045837]
27.Peč Tomáš [CZE002114]
28.Pomeje Daniel [CZE057187]
29.Souček Libor [CZE002684]
30.Suk Petr [CZE054665]
31.Šímová Monika [CZE047242]
32.Zajíček Pavel [CZE040475]
33.Belza Zdeněk [CZE059361]
34.Braum Jan [CZE002278]
35.Douchová Iva [CZE055585]
36.Kajpr Jan [CZE063552]
37.Krejčí Jan [CZE046641]
38.Nováková Zuzana [CZE032493]
39.Průcha Petr [CZE064159]
40.Šrettr Vladimír [CZE003757]
41.Zajíčková Hana [CZE017272]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz