Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum01.08.2020
NázevGrilovaná šipka 2020 - MUŹI - 501 DO
RozhodčíGabriel František
Počet hráčů54
Typ turnajeOpen Litoměřicko jednotlivci
MístoU Maxima, Písty
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Balušík Marek [CZE062854]
Belza Zdeněk [CZE059361]
Braum Jan [CZE002278]
Davídek Antonín [CZE020062]
Fidler Ladislav [CZE016681]
Gabriel Aleš [CZE015543]
Hájek Tomáš [CZE036305]
Hájek Zdeněk [CZE000284]
Handl Radovan [CZE053799]
Heber Jiří [CZE045118]
Hladký Arnošt [CZE048211]
Hošek Karel [CZE021003]
Janoušek Oldřich [CZE062858]
Jaroš Václav [CZE000051]
Kajpr Jan [CZE063552]
Kozák Jaroslav [CZE000685]
Kozák Martin [CZE052769]
Krejčí Jan [CZE046641]
Křeček Lukáš [CZE063687]
Lacina Zdeněk [CZE000798]
Lahovský Václav [CZE048115]
Lajos Petr [CZE056191]
Macháček Petr [CZE017551]
Malár David [CZE045837]
Moravec Petr [CZE053899]
Pallas Pavel [CZE009061]
Pátek Vladimír [CZE021181]
Peč Tomáš [CZE002114]
Poklop Karel [CZE021006]
Pokorný Vlastimil [CZE000823]
Pomeje Daniel [CZE057187]
Popelka Martin [CZE000373]
Průcha Petr [CZE064159]
Rážek Miroslav [CZE011271]
Reichl Vít [CZE048144]
Rejman Tomáš [CZE067837]
Řepík Roman [CZE008452]
Sládek Martin [CZE017374]
Smolka Miroslav [CZE000587]
Souček Libor [CZE002684]
Staško David [CZE000511]
Stuchlý Milan [CZE056267]
Suk Petr [CZE054665]
Sunkovský Ivan [CZE006428]
Svoboda Jan [CZE011388]
Šatra Petr [CZE041806]
Šmejc Miroslav [CZE002866]
Šrettr Vladimír [CZE003757]
Tibitanzl Lukáš [CZE045064]
Trousil Marek [CZE042579]
Tvrzník Tomáš [CZE008782]
Václavík Marek [CZE024756]
Zábranský Simon [CZE011623]
Zajíček Pavel [CZE040475]
  • 0
  • 0
#Hráč nebo pár
#Hráč/i
1.Poklop Karel [CZE021006]
2.Popelka Martin [CZE000373]
3.Trousil Marek [CZE042579]
4.Tvrzník Tomáš [CZE008782]
5.Hájek Tomáš [CZE036305]
6.Hájek Zdeněk [CZE000284]
7.Jaroš Václav [CZE000051]
8.Zábranský Simon [CZE011623]
9.Hošek Karel [CZE021003]
10.Macháček Petr [CZE017551]
11.Smolka Miroslav [CZE000587]
12.Šmejc Miroslav [CZE002866]
13.Fidler Ladislav [CZE016681]
14.Kozák Martin [CZE052769]
15.Peč Tomáš [CZE002114]
16.Václavík Marek [CZE024756]
17.Belza Zdeněk [CZE059361]
18.Braum Jan [CZE002278]
19.Heber Jiří [CZE045118]
20.Lacina Zdeněk [CZE000798]
21.Lajos Petr [CZE056191]
22.Malár David [CZE045837]
23.Sládek Martin [CZE017374]
24.Sunkovský Ivan [CZE006428]
25.Davídek Antonín [CZE020062]
26.Handl Radovan [CZE053799]
27.Moravec Petr [CZE053899]
28.Pallas Pavel [CZE009061]
29.Pomeje Daniel [CZE057187]
30.Rejman Tomáš [CZE067837]
31.Řepík Roman [CZE008452]
32.Svoboda Jan [CZE011388]
33.Gabriel Aleš [CZE015543]
34.Hladký Arnošt [CZE048211]
35.Janoušek Oldřich [CZE062858]
36.Kajpr Jan [CZE063552]
37.Kozák Jaroslav [CZE000685]
38.Krejčí Jan [CZE046641]
39.Křeček Lukáš [CZE063687]
40.Lahovský Václav [CZE048115]
41.Pokorný Vlastimil [CZE000823]
42.Průcha Petr [CZE064159]
43.Reichl Vít [CZE048144]
44.Souček Libor [CZE002684]
45.Staško David [CZE000511]
46.Suk Petr [CZE054665]
47.Tibitanzl Lukáš [CZE045064]
48.Zajíček Pavel [CZE040475]
49.Balušík Marek [CZE062854]
50.Pátek Vladimír [CZE021181]
51.Rážek Miroslav [CZE011271]
52.Stuchlý Milan [CZE056267]
53.Šatra Petr [CZE041806]
54.Šrettr Vladimír [CZE003757]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz