Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum01.08.2020
NázevGrilovaná šipka 2020 - Dvojice
RozhodčíGabriel František
Počet hráčů31
Typ turnajeOpen Litoměřicko dvojice
MístoU Maxima, Písty
PlánKO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Baťhová Helena [CZE000524], Jindrová Kateřina [CZE033128]
Belza Zdeněk [CZE059361], Reichl Vít [CZE048144]
Braum Jan [CZE002278], Krejčí Jan [CZE046641]
Davídek Antonín [CZE020062], Macháček Petr [CZE017551]
Douchová Iva [CZE055585], Šímová Monika [CZE047242]
Gabriel Aleš [CZE015543], Hohnelová Kristýna [CZE049867]
Hájek Tomáš [CZE036305], Pokorný Vlastimil [CZE000823]
Handl Radovan [CZE053799], Handlová Klára [CZE053800]
Heber Jiří [CZE045118], Kajpr Jan [CZE063552]
Hošek Karel [CZE021003], Poklop Karel [CZE021006]
Janoušek Oldřich [CZE062858], Rejman Tomáš [CZE067837]
Kozák Jaroslav [CZE000685], Kozák Martin [CZE052769]
Lacina Zdeněk [CZE000798], Peč Tomáš [CZE002114]
Mairichová Barbora [CZE041094], Popelka Martin [CZE000373]
Malár David [CZE045837], Fišerová Štěpánka [CZE048113]
Moravec Petr [CZE053899], Lahovský Václav [CZE048115]
Pátek Vladimír [CZE021181], Brdek Bohuslav [CZE021184]
Průcha Petr [CZE064159], Hajná Romana [CZE049869]
Řepík Roman [CZE008452], Řepíková Marcela [CZE009098]
Smolka Miroslav [CZE000587], Svoboda Jan [CZE011388]
Souček Libor [CZE002684], Nováková Zuzana [CZE032493]
Staško David [CZE000511], Solnařová Martina [CZE036655]
Stuchlý Lukáš [CZE054954], Fidler Ladislav [CZE016681]
Stuchlý Milan [CZE056267], Pallas Pavel [CZE009061]
Suk Petr [CZE054665], Lajos Petr [CZE056191]
Šmejc Miroslav [CZE002866], Strunzová Jitka [CZE046181]
Tibitanzl Lukáš [CZE045064], Pomeje Daniel [CZE057187]
Trousil Marek [CZE042579], Hájek Zdeněk [CZE000284]
Tvrzník Tomáš [CZE008782], Sládek Martin [CZE017374]
Zábranský Simon [CZE011623], Jaroš Václav [CZE000051]
Zajíčková Hana [CZE017272], Zajíček Pavel [CZE040475]
  • 0
#Hráč/i
1. []
#Hráč/i
1.Hošek Karel [CZE021003], Poklop Karel [CZE021006]
2.Davídek Antonín [CZE020062], Macháček Petr [CZE017551]
3.Hájek Tomáš [CZE036305], Pokorný Vlastimil [CZE000823]
4.Zábranský Simon [CZE011623], Jaroš Václav [CZE000051]
5.Mairichová Barbora [CZE041094], Popelka Martin [CZE000373]
6.Lacina Zdeněk [CZE000798], Peč Tomáš [CZE002114]
7.Tibitanzl Lukáš [CZE045064], Pomeje Daniel [CZE057187]
8.Trousil Marek [CZE042579], Hájek Zdeněk [CZE000284]
9.Douchová Iva [CZE055585], Šímová Monika [CZE047242]
10.Smolka Miroslav [CZE000587], Svoboda Jan [CZE011388]
11.Braum Jan [CZE002278], Krejčí Jan [CZE046641]
12.Řepík Roman [CZE008452], Řepíková Marcela [CZE009098]
13.Souček Libor [CZE002684], Nováková Zuzana [CZE032493]
14.Stuchlý Milan [CZE056267], Pallas Pavel [CZE009061]
15.Kozák Jaroslav [CZE000685], Kozák Martin [CZE052769]
16.Staško David [CZE000511], Solnařová Martina [CZE036655]
17.Heber Jiří [CZE045118], Kajpr Jan [CZE063552]
18.Stuchlý Lukáš [CZE054954], Fidler Ladislav [CZE016681]
19.Pátek Vladimír [CZE021181], Brdek Bohuslav [CZE021184]
20.Moravec Petr [CZE053899], Lahovský Václav [CZE048115]
21.Tvrzník Tomáš [CZE008782], Sládek Martin [CZE017374]
22.Průcha Petr [CZE064159], Hajná Romana [CZE049869]
23.Šmejc Miroslav [CZE002866], Strunzová Jitka [CZE046181]
24.Zajíčková Hana [CZE017272], Zajíček Pavel [CZE040475]
25.Belza Zdeněk [CZE059361], Reichl Vít [CZE048144]
26.Janoušek Oldřich [CZE062858], Rejman Tomáš [CZE067837]
27.Malár David [CZE045837], Fišerová Štěpánka [CZE048113]
28.Baťhová Helena [CZE000524], Jindrová Kateřina [CZE033128]
29.Gabriel Aleš [CZE015543], Hohnelová Kristýna [CZE049867]
30.Suk Petr [CZE054665], Lajos Petr [CZE056191]
31.Handl Radovan [CZE053799], Handlová Klára [CZE053800]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz