Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum17.04.2019
NázevStředa č.16
RozhodčíHilčík Petr
Počet hráčů14
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoSportcentrum, Vítězná
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bezstarosti Ondřej [CZE057150]
Drahotská Terezie [CZE050494]
Farská Jana [CZE024452]
Fendrych Stanislav [CZE048552]
Hilčík Petr [CZE034062]
Charvátová Lucie [CZE062208]
Janáček Ondřej [CZE002050]
Jurčíková Marie [CZE004267]
Košťál Robert [CZE000552]
Křapka Marek [CZE058757]
Lár Jakub [CZE062904]
Petr Martin [CZE008426]
Šmétka Jan [CZE055152]
Téra Marek [CZE049748]
1Středa č.16
Žádné utkání
2Středa č.16
Žádné utkání
  •  Petr Martin0
  • Petr Martin1
    Šmétka Jan0
  •  
  • Fendrych Stanislav0
    Petr Martin1
  •  
  • Fendrych Stanislav1
    Lár Jakub0
  •  
  • Košťál Robert0
    Petr Martin1
  •  
  • Hilčík Petr0
    Fendrych Stanislav1
  •  
  • Košťál Robert1
    Janáček Ondřej0
  •  
  • Téra Marek0
    Hilčík Petr1
  •  
  • Farská Jana0
    Fendrych Stanislav1
  •  
  • Košťál Robert1
    Bezstarosti Ondřej0
  •  
  • Janáček Ondřej1
    Charvátová Lucie0
  •  
  • Volný_los0
    Téra Marek1
  •  
  • Jurčíková Marie0
    Farská Jana1
  •  
  • Drahotská Terezie0
    Košťál Robert1
  •  
  • Janáček Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Charvátová Lucie1
    Volný_los0
  •  
  • Téra Marek0
    Křapka Marek1
  •  
  • Lár Jakub1
    Jurčíková Marie0
  •  
  • Farská Jana0
    Bezstarosti Ondřej1
  •  
  • Petr Martin1
    Drahotská Terezie0
  •  
  • Košťál Robert0
    Fendrych Stanislav1
  •  
  • Janáček Ondřej0
    Šmétka Jan1
  •  
  • Hilčík Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Charvátová Lucie0
    Křapka Marek1
  •  
  • Lár Jakub1
    Bezstarosti Ondřej0
  •  
  • Petr Martin1
    Fendrych Stanislav0
  •  
  • Šmétka Jan1
    Hilčík Petr0
  •  
  • Křapka Marek1
    Lár Jakub0
  •  
  • Petr Martin0
    Šmétka Jan1
  •  
  • Křapka Marek1
    Šmétka Jan0
  •  
  • Křapka Marek1
    Petr Martin0
  •  
  •  Křapka Marek0
#Hráč nebo pár
1.Křapka Marek [CZE058757]
2.Petr Martin [CZE008426]
3.Šmétka Jan [CZE055152]
4.Fendrych Stanislav [CZE048552]
5.Lár Jakub [CZE062904]
5.Košťál Robert [CZE000552]
7.Hilčík Petr [CZE034062]
7.Janáček Ondřej [CZE002050]
9.Téra Marek [CZE049748]
9.Farská Jana [CZE024452]
9.Bezstarosti Ondřej [CZE057150]
9.Charvátová Lucie [CZE062208]
13.Jurčíková Marie [CZE004267]
13.Drahotská Terezie [CZE050494]
#Hráč nebo pár
1.Křapka Marek [CZE058757]
2.Petr Martin [CZE008426]
3.Šmétka Jan [CZE055152]
4.Fendrych Stanislav [CZE048552]
5.Lár Jakub [CZE062904]
5.Košťál Robert [CZE000552]
7.Hilčík Petr [CZE034062]
7.Janáček Ondřej [CZE002050]
9.Téra Marek [CZE049748]
9.Farská Jana [CZE024452]
9.Bezstarosti Ondřej [CZE057150]
9.Charvátová Lucie [CZE062208]
13.Jurčíková Marie [CZE004267]
13.Drahotská Terezie [CZE050494]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz