Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum16.04.2019
NázevČDS CUP, Olomouc I. 10. Kolo
RozhodčíKrálík Martin
Počet hráčů15
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoPivnice Knihovna, Olomouc
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Benda Lukáš [CZE043587]
Čaník Marek [CZE059320]
Králík Martin [CZE053579]
Krejzlík Dalibor [CZE022182]
Matiáš Jiří [CZE061535]
Ondrejka Jakub [CZE029560]
Přidal Petr [CZE024692]
Schejbal Martin [CZE052815]
Skopalík Zbyněk [CZE004213]
Šurkal Martin [CZE060062]
Tichý Antonín [CZE049595]
Tomík Marek [CZE060482]
Vala Kamil [CZE056053]
Vyhlídal Zbyněk [CZE038994]
Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023]
1ČDS CUP, Olomouc I. 10. Kolo
Žádné utkání
2ČDS CUP, Olomouc I. 10. Kolo
Žádné utkání
3ČDS CUP, Olomouc I. 10. Kolo
Žádné utkání
  •  Skopalík Zbyněk0
  • Skopalík Zbyněk1
    Tomík Marek0
  •  
  • Tichý Antonín0
    Skopalík Zbyněk1
  •  
  • Vala Kamil0
    Tichý Antonín1
  •  
  • Schejbal Martin0
    Skopalík Zbyněk1
  •  
  • Ondrejka Jakub0
    Vala Kamil1
  •  
  • Benda Lukáš0
    Schejbal Martin1
  •  
  • Vyhlídalová Müllerová Dana0
    Ondrejka Jakub1
  •  
  • Šurkal Martin0
    Vala Kamil1
  •  
  • Benda Lukáš1
    Přidal Petr0
  •  
  • Schejbal Martin1
    Králík Martin0
  •  
  • Volný_los0
    Vyhlídalová Müllerová Dana1
  •  
  • Šurkal Martin1
    Vyhlídal Zbyněk0
  •  
  • Čaník Marek0
    Benda Lukáš1
  •  
  • Schejbal Martin1
    Matiáš Jiří0
  •  
  • Králík Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Vyhlídalová Müllerová Dana0
    Tichý Antonín1
  •  
  • Šurkal Martin0
    Přidal Petr1
  •  
  • Vyhlídal Zbyněk0
    Tomík Marek1
  •  
  • Vala Kamil1
    Čaník Marek0
  •  
  • Skopalík Zbyněk1
    Benda Lukáš0
  •  
  • Krejzlík Dalibor1
    Schejbal Martin0
  •  
  • Ondrejka Jakub1
    Matiáš Jiří0
  •  
  • Králík Martin0
    Tichý Antonín1
  •  
  • Přidal Petr0
    Tomík Marek1
  •  
  • Vala Kamil0
    Skopalík Zbyněk1
  •  
  • Krejzlík Dalibor1
    Ondrejka Jakub0
  •  
  • Tichý Antonín0
    Tomík Marek1
  •  
  • Skopalík Zbyněk0
    Krejzlík Dalibor1
  •  
  • Tomík Marek0
    Krejzlík Dalibor1
  •  
  • Skopalík Zbyněk0
    Krejzlík Dalibor1
  •  
  •  Krejzlík Dalibor0
#Hráč nebo pár
1.Krejzlík Dalibor [CZE022182]
2.Skopalík Zbyněk [CZE004213]
3.Tomík Marek [CZE060482]
4.Tichý Antonín [CZE049595]
5.Vala Kamil [CZE056053]
5.Schejbal Martin [CZE052815]
7.Ondrejka Jakub [CZE029560]
7.Benda Lukáš [CZE043587]
9.Králík Martin [CZE053579]
9.Přidal Petr [CZE024692]
9.Šurkal Martin [CZE060062]
9.Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023]
13.Vyhlídal Zbyněk [CZE038994]
13.Čaník Marek [CZE059320]
13.Matiáš Jiří [CZE061535]
#Hráč nebo pár
1.Krejzlík Dalibor [CZE022182]
2.Skopalík Zbyněk [CZE004213]
3.Tomík Marek [CZE060482]
4.Tichý Antonín [CZE049595]
5.Vala Kamil [CZE056053]
5.Schejbal Martin [CZE052815]
7.Ondrejka Jakub [CZE029560]
7.Benda Lukáš [CZE043587]
9.Králík Martin [CZE053579]
9.Přidal Petr [CZE024692]
9.Šurkal Martin [CZE060062]
9.Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023]
13.Vyhlídal Zbyněk [CZE038994]
13.Čaník Marek [CZE059320]
13.Matiáš Jiří [CZE061535]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz