Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum09.07.2020
NázevRiviera Bar 1
RozhodčíZahajský Václav
Počet hráčů10
Typ turnajeStředočeský pohár základní
MístoBar Riviéra, Říčany
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Buršíková Jana [CZE061026]
Fráňa Stanislav [CZE059231]
Chaloupka Radek [CZE064380]
Marušák Ondřej [CZE067476]
Novák Jaroslav [CZE064388]
Patócs Martin [CZE051589]
Pazderník Zdeněk [CZE061099]
Pohunek Jaroslav [CZE056937]
Vojáček Štěpán [CZE066789]
Zahajský Václav [CZE060308]
1VOLNÝ
Žádné utkání
2Riviera Bar 1
Žádné utkání
3Riviera Bar 1
Žádné utkání
4Riviera Bar 1
Žádné utkání
  •  Pohunek Jaroslav0
  • Chaloupka Radek0
    Pohunek Jaroslav2
  •  
  • Zahajský Václav0
    Chaloupka Radek2
  •  
  • Vojáček Štěpán0
    Zahajský Václav2
  •  
  • Marušák Ondřej1
    Chaloupka Radek2
  •  
  • Novák Jaroslav0
    Vojáček Štěpán2
  •  
  • Marušák Ondřej2
    Pazderník Zdeněk1
  •  
  • Fráňa Stanislav1
    Novák Jaroslav2
  •  
  • Volný_los0
    Vojáček Štěpán1
  •  
  • Volný_los0
    Marušák Ondřej1
  •  
  • Pazderník Zdeněk2
    Buršíková Jana1
  •  
  • Volný_los0
    Fráňa Stanislav1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Pazderník Zdeněk1
    Volný_los0
  •  
  • Pohunek Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Fráňa Stanislav1
    Buršíková Jana2
  •  
  • Zahajský Václav1
    Volný_los0
  •  
  • Marušák Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Vojáček Štěpán1
    Volný_los0
  •  
  • Patócs Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Chaloupka Radek2
    Pazderník Zdeněk0
  •  
  • Novák Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Pohunek Jaroslav2
    Buršíková Jana0
  •  
  • Zahajský Václav2
    Marušák Ondřej0
  •  
  • Vojáček Štěpán0
    Patócs Martin2
  •  
  • Chaloupka Radek2
    Novák Jaroslav0
  •  
  • Pohunek Jaroslav2
    Zahajský Václav1
  •  
  • Patócs Martin2
    Chaloupka Radek1
  •  
  • Pohunek Jaroslav1
    Patócs Martin2
  •  
  • Patócs Martin2
    Pohunek Jaroslav0
  •  
  •  Patócs Martin0
#Hráč nebo pár
1.Patócs Martin [CZE051589]
2.Pohunek Jaroslav [CZE056937]
3.Chaloupka Radek [CZE064380]
4.Zahajský Václav [CZE060308]
5.Vojáček Štěpán [CZE066789]
5.Marušák Ondřej [CZE067476]
7.Novák Jaroslav [CZE064388]
7.Pazderník Zdeněk [CZE061099]
9.Buršíková Jana [CZE061026]
9.Fráňa Stanislav [CZE059231]
#Hráč nebo pár
1.Patócs Martin [CZE051589]
2.Pohunek Jaroslav [CZE056937]
3.Chaloupka Radek [CZE064380]
4.Zahajský Václav [CZE060308]
5.Vojáček Štěpán [CZE066789]
5.Marušák Ondřej [CZE067476]
7.Novák Jaroslav [CZE064388]
7.Pazderník Zdeněk [CZE061099]
9.Buršíková Jana [CZE061026]
9.Fráňa Stanislav [CZE059231]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz