Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum09.07.2020
NázevŘipská 501 DO
RozhodčíMatěk Jan
Počet hráčů11
Typ turnajeStředočeský pohár základní
MístoŘipská, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bazika Tomáš [CZE037493]
Forman Martin [CZE062890]
Jakubowicz Darek [CZE052176]
Kouřilová Dominika [CZE067551]
Medřík Vlastimil [CZE063237]
Murmaková Jana [CZE057481]
Pokorný David [CZE063238]
Srna Petr [CZE067550]
Stiborek David [CZE065829]
Štabrňák Libor [CZE059055]
Tesárek Michal [CZE052120]
1Řipská 501 DO
Žádné utkání
2Řipská 501 DO
Žádné utkání
3Řipská 501 DO
Žádné utkání
  •  Bazika Tomáš0
  • Bazika Tomáš1
    Forman Martin0
  •  
  • Bazika Tomáš1
    Stiborek David0
  •  
  • Bazika Tomáš1
    Medřík Vlastimil0
  •  
  • Stiborek David1
    Tesárek Michal0
  •  
  • Bazika Tomáš1
    Pokorný David0
  •  
  • Srna Petr0
    Stiborek David1
  •  
  • Murmaková Jana0
    Bazika Tomáš1
  •  
  • Volný_los0
    Pokorný David1
  •  
  • Jakubowicz Darek0
    Srna Petr1
  •  
  • Kouřilová Dominika0
    Stiborek David1
  •  
  • Volný_los0
    Murmaková Jana1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Jakubowicz Darek1
  •  
  • Kouřilová Dominika1
    Volný_los0
  •  
  • Stiborek David1
    Volný_los0
  •  
  • Murmaková Jana0
    Štabrňák Libor1
  •  
  • Srna Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Medřík Vlastimil1
    Volný_los0
  •  
  • Tesárek Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Pokorný David1
    Jakubowicz Darek0
  •  
  • Kouřilová Dominika0
    Bazika Tomáš1
  •  
  • Forman Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Stiborek David0
    Štabrňák Libor1
  •  
  • Srna Petr0
    Medřík Vlastimil1
  •  
  • Tesárek Michal1
    Pokorný David0
  •  
  • Bazika Tomáš0
    Forman Martin1
  •  
  • Štabrňák Libor1
    Medřík Vlastimil0
  •  
  • Tesárek Michal0
    Forman Martin1
  •  
  • Štabrňák Libor1
    Forman Martin0
  •  
  • Štabrňák Libor1
    Bazika Tomáš0
  •  
  •  Štabrňák Libor0
#Hráč nebo pár
1.Štabrňák Libor [CZE059055]
2.Bazika Tomáš [CZE037493]
3.Forman Martin [CZE062890]
4.Stiborek David [CZE065829]
5.Medřík Vlastimil [CZE063237]
5.Tesárek Michal [CZE052120]
7.Pokorný David [CZE063238]
7.Srna Petr [CZE067550]
9.Kouřilová Dominika [CZE067551]
9.Jakubowicz Darek [CZE052176]
9.Murmaková Jana [CZE057481]
#Hráč nebo pár
1.Štabrňák Libor [CZE059055]
2.Bazika Tomáš [CZE037493]
3.Forman Martin [CZE062890]
4.Stiborek David [CZE065829]
5.Medřík Vlastimil [CZE063237]
5.Tesárek Michal [CZE052120]
7.Pokorný David [CZE063238]
7.Srna Petr [CZE067550]
9.Kouřilová Dominika [CZE067551]
9.Jakubowicz Darek [CZE052176]
9.Murmaková Jana [CZE057481]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz