Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum09.07.2020
NázevSportbar Hostivař 2
RozhodčíŠlehofr David
Počet hráčů8
Typ turnajeStředočeský pohár dvojice
MístoSportbar Hostivař, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Balík Michal [CZE052618], Havlová Marie [CZE060434]
Cvrk Jaroslav [CZE051357], Ejem Jaromír [CZE029350]
Drahorád Daniel [CZE012066], Bujak Michal [CZE066636]
Kameník Tomáš [CZE062967], Kotek Tomáš [CZE065378]
Korbel Tomáš [CZE061515], Már Tomáš [CZE066817]
Řehoř Martin [CZE057724], Novák Ivan [CZE025179]
Tkadlec Tomáš [CZE043040], Kuběnský Tomáš [CZE053344]
Vítek Jiří [CZE039205], Sýkorová Miroslava [CZE062727]
1VOLNÝ
Žádné utkání
2VOLNÝ
Žádné utkání
3VOLNÝ
Žádné utkání
4VOLNÝ
Žádné utkání
5VOLNÝ
Žádné utkání
6
Žádné utkání
7VOLNÝ
Žádné utkání
8VOLNÝ
Žádné utkání
9VOLNÝ
Žádné utkání
  •  Drahorád, Bujak0
  • Drahorád, Bujak1
    Tkadlec, Kuběnský0
  •  
  • Vítek, Sýkorová0
    Drahorád, Bujak1
  •  
  • Vítek, Sýkorová1
    Cvrk, Ejem0
  •  
  • Drahorád, Bujak1
    Kameník, Kotek0
  •  
  • Vítek, Sýkorová1
    Balík, Havlová0
  •  
  • Drahorád, Bujak1
    Korbel, Már0
  •  
  • Vítek, Sýkorová0
    Kameník, Kotek1
  •  
  • Balík, Havlová0
    Řehoř, Novák1
  •  
  • Drahorád, Bujak0
    Tkadlec, Kuběnský1
  •  
  • Korbel, Már0
    Cvrk, Ejem1
  •  
  • Kameník, Kotek0
    Řehoř, Novák1
  •  
  • Tkadlec, Kuběnský1
    Cvrk, Ejem0
  •  
  • Řehoř, Novák1
    Tkadlec, Kuběnský0
  •  
  • Řehoř, Novák1
    Drahorád, Bujak0
  •  
  •  Řehoř, Novák0
#Hráč nebo pár
1.Řehoř Martin [CZE057724], Novák Ivan [CZE025179]
2.Drahorád Daniel [CZE012066], Bujak Michal [CZE066636]
3.Tkadlec Tomáš [CZE043040], Kuběnský Tomáš [CZE053344]
4.Vítek Jiří [CZE039205], Sýkorová Miroslava [CZE062727]
5.Cvrk Jaroslav [CZE051357], Ejem Jaromír [CZE029350]
5.Kameník Tomáš [CZE062967], Kotek Tomáš [CZE065378]
7.Balík Michal [CZE052618], Havlová Marie [CZE060434]
7.Korbel Tomáš [CZE061515], Már Tomáš [CZE066817]
#Hráč nebo pár
1.Řehoř Martin [CZE057724], Novák Ivan [CZE025179]
2.Drahorád Daniel [CZE012066], Bujak Michal [CZE066636]
3.Tkadlec Tomáš [CZE043040], Kuběnský Tomáš [CZE053344]
4.Vítek Jiří [CZE039205], Sýkorová Miroslava [CZE062727]
5.Cvrk Jaroslav [CZE051357], Ejem Jaromír [CZE029350]
5.Kameník Tomáš [CZE062967], Kotek Tomáš [CZE065378]
7.Balík Michal [CZE052618], Havlová Marie [CZE060434]
7.Korbel Tomáš [CZE061515], Már Tomáš [CZE066817]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz