Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum09.07.2020
Název501DO
RozhodčíSvěchota Richard
Počet hráčů13
Typ turnajeStředočeský pohár základní
MístoMagic, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Adámek Jozef [CZE039064]
Döme Matěj [CZE000455]
Forman Petr [CZE060750]
Helebrant Robert [CZE059715]
Holečková Iveta [CZE024816]
Neužilová Jana [CZE053346]
Saidl Zbyněk [CZE055711]
Semrád Filip [CZE065938]
Schulte Vít [CZE052090]
Slabý Jaroslav [CZE060607]
Svěchota Richard [CZE051160]
Tanglová Dominika [CZE060779]
Tesárek Ondřej [CZE054156]
1501DO
Žádné utkání
2501DO
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
4NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
  •  Saidl Zbyněk0
  • Tesárek Ondřej0
    Saidl Zbyněk1
  •  
  • Tesárek Ondřej1
    Schulte Vít0
  •  
  • Tesárek Ondřej1
    Svěchota Richard0
  •  
  • Slabý Jaroslav0
    Schulte Vít1
  •  
  • Tesárek Ondřej1
    Döme Matěj0
  •  
  • Helebrant Robert0
    Slabý Jaroslav1
  •  
  • Holečková Iveta0
    Tesárek Ondřej1
  •  
  • Döme Matěj1
    Tanglová Dominika0
  •  
  • Neužilová Jana0
    Helebrant Robert1
  •  
  • Slabý Jaroslav1
    Semrád Filip0
  •  
  • Volný_los0
    Holečková Iveta1
  •  
  • Forman Petr0
    Döme Matěj1
  •  
  • Volný_los0
    Neužilová Jana1
  •  
  • Slabý Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Saidl Zbyněk1
    Volný_los0
  •  
  • Holečková Iveta0
    Semrád Filip1
  •  
  • Svěchota Richard1
    Forman Petr0
  •  
  • Döme Matěj0
    Helebrant Robert1
  •  
  • Tanglová Dominika1
    Volný_los0
  •  
  • Schulte Vít1
    Neužilová Jana0
  •  
  • Slabý Jaroslav0
    Tesárek Ondřej1
  •  
  • Adámek Jozef1
    Volný_los0
  •  
  • Saidl Zbyněk1
    Semrád Filip0
  •  
  • Svěchota Richard1
    Helebrant Robert0
  •  
  • Tanglová Dominika0
    Schulte Vít1
  •  
  • Tesárek Ondřej0
    Adámek Jozef1
  •  
  • Saidl Zbyněk1
    Svěchota Richard0
  •  
  • Schulte Vít0
    Adámek Jozef1
  •  
  • Saidl Zbyněk0
    Adámek Jozef1
  •  
  • Adámek Jozef1
    Saidl Zbyněk0
  •  
  •  Adámek Jozef0
#Hráč nebo pár
1.Adámek Jozef [CZE039064]
2.Saidl Zbyněk [CZE055711]
3.Tesárek Ondřej [CZE054156]
4.Schulte Vít [CZE052090]
5.Svěchota Richard [CZE051160]
5.Slabý Jaroslav [CZE060607]
7.Döme Matěj [CZE000455]
7.Helebrant Robert [CZE059715]
9.Semrád Filip [CZE065938]
9.Neužilová Jana [CZE053346]
9.Tanglová Dominika [CZE060779]
9.Holečková Iveta [CZE024816]
13.Forman Petr [CZE060750]
#Hráč nebo pár
1.Adámek Jozef [CZE039064]
2.Saidl Zbyněk [CZE055711]
3.Tesárek Ondřej [CZE054156]
4.Schulte Vít [CZE052090]
5.Svěchota Richard [CZE051160]
5.Slabý Jaroslav [CZE060607]
7.Döme Matěj [CZE000455]
7.Helebrant Robert [CZE059715]
9.Semrád Filip [CZE065938]
9.Neužilová Jana [CZE053346]
9.Tanglová Dominika [CZE060779]
9.Holečková Iveta [CZE024816]
13.Forman Petr [CZE060750]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz