Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum09.07.2020
NázevDouble s Jednotlivci
RozhodčíMichálková Michaela
Počet hráčů16
Typ turnajeStředočeský pohár základní
MístoDouble´s, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bak Dominik [CZE066883]
Borovička Jan [CZE059538]
Cirkovský Jaroslav [CZE021269]
Cvoreň Petr [CZE064458]
Duchoňová Eva [CZE067545]
Dvořák Miloš [CZE000960]
Hochmuth Jan [CZE049346]
Junová Petra [CZE001379]
Karnet David [CZE049254]
Kočí Jakub [CZE045874]
Měrka Martin [CZE063024]
Michálková Michaela [CZE052185]
Moravec Martin [CZE064460]
Suchánková Jana [CZE007431]
Štola Ondřej [CZE036567]
Vokřálová Petra [CZE048805]
1Double s Jednotlivci
Žádné utkání
2Double s Jednotlivci
Žádné utkání
3Double s Jednotlivci
Žádné utkání
4Double s Jednotlivci
Žádné utkání
5
Žádné utkání
6Double s Jednotlivci
Žádné utkání
  •  Vokřálová Petra0
  • Vokřálová Petra1
    Cvoreň Petr0
  •  
  • Vokřálová Petra1
    Cirkovský Jaroslav0
  •  
  • Vokřálová Petra1
    Borovička Jan0
  •  
  • Štola Ondřej0
    Cirkovský Jaroslav1
  •  
  • Vokřálová Petra1
    Měrka Martin0
  •  
  • Štola Ondřej1
    Hochmuth Jan0
  •  
  • Vokřálová Petra1
    Junová Petra0
  •  
  • Měrka Martin1
    Suchánková Jana0
  •  
  • Dvořák Miloš0
    Štola Ondřej1
  •  
  • Kočí Jakub0
    Hochmuth Jan1
  •  
  • Vokřálová Petra1
    Bak Dominik0
  •  
  • Měrka Martin1
    Duchoňová Eva0
  •  
  • Michálková Michaela0
    Dvořák Miloš1
  •  
  • Kočí Jakub1
    Karnet David0
  •  
  • Vokřálová Petra0
    Hochmuth Jan1
  •  
  • Borovička Jan1
    Bak Dominik0
  •  
  • Moravec Martin1
    Měrka Martin0
  •  
  • Duchoňová Eva0
    Štola Ondřej1
  •  
  • Cvoreň Petr1
    Michálková Michaela0
  •  
  • Dvořák Miloš0
    Suchánková Jana1
  •  
  • Cirkovský Jaroslav1
    Kočí Jakub0
  •  
  • Karnet David0
    Junová Petra1
  •  
  • Hochmuth Jan0
    Borovička Jan1
  •  
  • Moravec Martin1
    Štola Ondřej0
  •  
  • Cvoreň Petr1
    Suchánková Jana0
  •  
  • Cirkovský Jaroslav1
    Junová Petra0
  •  
  • Borovička Jan0
    Moravec Martin1
  •  
  • Cvoreň Petr1
    Cirkovský Jaroslav0
  •  
  • Moravec Martin1
    Cvoreň Petr0
  •  
  • Moravec Martin1
    Vokřálová Petra0
  •  
  •  Moravec Martin0
#Hráč nebo pár
1.Moravec Martin [CZE064460]
2.Vokřálová Petra [CZE048805]
3.Cvoreň Petr [CZE064458]
4.Cirkovský Jaroslav [CZE021269]
5.Borovička Jan [CZE059538]
5.Štola Ondřej [CZE036567]
7.Měrka Martin [CZE063024]
7.Hochmuth Jan [CZE049346]
9.Junová Petra [CZE001379]
9.Suchánková Jana [CZE007431]
9.Dvořák Miloš [CZE000960]
9.Kočí Jakub [CZE045874]
13.Bak Dominik [CZE066883]
13.Duchoňová Eva [CZE067545]
13.Michálková Michaela [CZE052185]
13.Karnet David [CZE049254]
#Hráč nebo pár
1.Moravec Martin [CZE064460]
2.Vokřálová Petra [CZE048805]
3.Cvoreň Petr [CZE064458]
4.Cirkovský Jaroslav [CZE021269]
5.Borovička Jan [CZE059538]
5.Štola Ondřej [CZE036567]
7.Měrka Martin [CZE063024]
7.Hochmuth Jan [CZE049346]
9.Junová Petra [CZE001379]
9.Suchánková Jana [CZE007431]
9.Dvořák Miloš [CZE000960]
9.Kočí Jakub [CZE045874]
13.Bak Dominik [CZE066883]
13.Duchoňová Eva [CZE067545]
13.Michálková Michaela [CZE052185]
13.Karnet David [CZE049254]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz