Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum03.07.2020
NázevPátek 501
RozhodčíMatušíková Jana
Počet hráčů20
Typ turnajeStředočeský pohár základní
MístoKobra, Praha 9- Běchovice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Březina Karel [CZE024429]
Březina Matěj [CZE057367]
Černý Vojtěch [CZE056004]
Domáčková Karolína [CZE054453]
Döme Robert [CZE004545]
Fiala Petr [CZE030729]
Kaleta Luboš [CZE064172]
Koutný Martin [CZE055722]
Křeček Jan [CZE067164]
Křížek Tomáš [CZE053835]
Matušíková Jana [CZE047989]
Procházka Filip [CZE050596]
Soustružník Jaroslav [CZE050326]
Soustružník Martin [CZE049978]
Šustr Drahoslav [CZE045601]
Tischer Jindřich [CZE047833]
Tischerová Pavla [CZE049525]
Tutko Patrik [CZE067163]
Valentová Ivana [CZE065868]
Vojtěchová Markéta [CZE047931]
1Pátek 501
Žádné utkání
2VOLNÝ
Žádné utkání
3VOLNÝ
Žádné utkání
4VOLNÝ
Žádné utkání
  •  Procházka Filip0
  • Procházka Filip1
    Březina Karel0
  •  
  • Fiala Petr0
    Procházka Filip1
  •  
  • Fiala Petr1
    Soustružník Jaroslav0
  •  
  • Koutný Martin0
    Procházka Filip1
  •  
  • Fiala Petr1
    Tischer Jindřich0
  •  
  • Kaleta Luboš0
    Koutný Martin1
  •  
  • Fiala Petr1
    Šustr Drahoslav0
  •  
  • Tischer Jindřich1
    Döme Robert0
  •  
  • Valentová Ivana0
    Kaleta Luboš1
  •  
  • Koutný Martin1
    Křeček Jan0
  •  
  • Fiala Petr1
    Březina Matěj0
  •  
  • Tischerová Pavla0
    Tischer Jindřich2
  •  
  • Valentová Ivana1
    Matušíková Jana0
  •  
  • Vojtěchová Markéta0
    Koutný Martin1
  •  
  • Fiala Petr1
    Domáčková Karolína0
  •  
  • Volný_los0
    Březina Matěj1
  •  
  • Volný_los0
    Tischerová Pavla1
  •  
  • Tischer Jindřich1
    Tutko Patrik0
  •  
  • Valentová Ivana1
    Černý Vojtěch0
  •  
  • Volný_los0
    Matušíková Jana1
  •  
  • Volný_los0
    Vojtěchová Markéta1
  •  
  • Křížek Tomáš0
    Koutný Martin1
  •  
  • Volný_los0
    Fiala Petr1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Tischer Jindřich1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Valentová Ivana1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Křížek Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Koutný Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Fiala Petr0
    Procházka Filip1
  •  
  • Döme Robert1
    Volný_los0
  •  
  • Vojtěchová Markéta1
    Volný_los0
  •  
  • Soustružník Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Matušíková Jana1
    Volný_los0
  •  
  • Tischer Jindřich0
    Šustr Drahoslav1
  •  
  • Černý Vojtěch1
    Volný_los0
  •  
  • Tutko Patrik1
    Volný_los0
  •  
  • Valentová Ivana0
    Soustružník Jaroslav1
  •  
  • Křeček Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Tischerová Pavla1
    Volný_los0
  •  
  • Březina Matěj1
    Volný_los0
  •  
  • Kaleta Luboš1
    Volný_los0
  •  
  • Březina Karel1
    Křížek Tomáš0
  •  
  • Domáčková Karolína1
    Volný_los0
  •  
  • Koutný Martin0
    Procházka Filip1
  •  
  • Döme Robert1
    Vojtěchová Markéta0
  •  
  • Soustružník Martin1
    Matušíková Jana0
  •  
  • Šustr Drahoslav1
    Černý Vojtěch0
  •  
  • Tutko Patrik0
    Soustružník Jaroslav1
  •  
  • Křeček Jan1
    Tischerová Pavla0
  •  
  • Březina Matěj0
    Kaleta Luboš1
  •  
  • Březina Karel1
    Domáčková Karolína0
  •  
  • Procházka Filip1
    Döme Robert0
  •  
  • Soustružník Martin1
    Šustr Drahoslav0
  •  
  • Soustružník Jaroslav1
    Křeček Jan0
  •  
  • Kaleta Luboš0
    Březina Karel1
  •  
  • Procházka Filip0
    Soustružník Martin2
  •  
  • Soustružník Jaroslav0
    Březina Karel1
  •  
  • Soustružník Martin1
    Březina Karel0
  •  
  • Soustružník Martin1
    Procházka Filip0
  •  
  •  Soustružník Martin0
#Hráč nebo pár
1.Soustružník Martin [CZE049978]
2.Procházka Filip [CZE050596]
3.Březina Karel [CZE024429]
4.Fiala Petr [CZE030729]
5.Soustružník Jaroslav [CZE050326]
5.Koutný Martin [CZE055722]
7.Tischer Jindřich [CZE047833]
7.Kaleta Luboš [CZE064172]
9.Křeček Jan [CZE067164]
9.Valentová Ivana [CZE065868]
9.Döme Robert [CZE004545]
9.Šustr Drahoslav [CZE045601]
13.Vojtěchová Markéta [CZE047931]
13.Matušíková Jana [CZE047989]
13.Tischerová Pavla [CZE049525]
13.Březina Matěj [CZE057367]
17.Křížek Tomáš [CZE053835]
17.Černý Vojtěch [CZE056004]
17.Tutko Patrik [CZE067163]
17.Domáčková Karolína [CZE054453]
#Hráč nebo pár
1.Soustružník Martin [CZE049978]
2.Procházka Filip [CZE050596]
3.Březina Karel [CZE024429]
4.Fiala Petr [CZE030729]
5.Soustružník Jaroslav [CZE050326]
5.Koutný Martin [CZE055722]
7.Tischer Jindřich [CZE047833]
7.Kaleta Luboš [CZE064172]
9.Křeček Jan [CZE067164]
9.Valentová Ivana [CZE065868]
9.Döme Robert [CZE004545]
9.Šustr Drahoslav [CZE045601]
13.Vojtěchová Markéta [CZE047931]
13.Matušíková Jana [CZE047989]
13.Tischerová Pavla [CZE049525]
13.Březina Matěj [CZE057367]
17.Křížek Tomáš [CZE053835]
17.Černý Vojtěch [CZE056004]
17.Tutko Patrik [CZE067163]
17.Domáčková Karolína [CZE054453]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz