Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum13.04.2019
NázevJackpot
RozhodčíŠinfelt Jiří
Počet hráčů28
Typ turnajeJC Litoměřice Pohratická Hospůdka
MístoPokraticka hospůdka , Litoměřice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bartošová Markéta [CZE052187]
Bureš Karel [CZE050682]
Grušpier Ladislav [CZE016116]
Grušpierová Monika [CZE016121]
Hájek Zdeněk [CZE000284]
Chloupek Radim [CZE010722]
Jaroš Václav [CZE000051]
Jindrová Kateřina [CZE033128]
Kašparová Veronika [CZE054811]
Kouba Antonín [CZE058241]
Kutzler Ludvík [CZE008637]
Kužela Petr [CZE016645]
Lahovský Václav [CZE048115]
Lahovský Václav [CZE050834]
Mžourek Oldřich [CZE007507]
Pauzr Jiří [CZE002825]
Pokorný Vlastimil [CZE000823]
Pomeje Daniel [CZE057187]
Sládek Martin [CZE017374]
Solnařová Martina [CZE036655]
Staško David [CZE000511]
Suchý Michal [CZE011383]
Šinfelt Jiří [CZE000172]
Šinfeltová Andrea [CZE000120]
Tájek Pavel [CZE045732]
Tibitanzl Lukáš [CZE045064]
Tvrzník Tomáš [CZE008782]
Zábranský Simon [CZE011623]
  • 0
  • 0
#Hráč nebo pár
#Hráč/i
1.Pokorný Vlastimil [CZE000823]
2.Sládek Martin [CZE017374]
3.Pauzr Jiří [CZE002825]
4.Staško David [CZE000511]
5.Zábranský Simon [CZE011623]
6.Šinfelt Jiří [CZE000172]
7.Mžourek Oldřich [CZE007507]
8.Kutzler Ludvík [CZE008637]
9.Hájek Zdeněk [CZE000284]
10.Pomeje Daniel [CZE057187]
11.Grušpierová Monika [CZE016121]
12.Kužela Petr [CZE016645]
13.Lahovský Václav [CZE050834]
14.Kašparová Veronika [CZE054811]
15.Šinfeltová Andrea [CZE000120]
16.Chloupek Radim [CZE010722]
17.Tájek Pavel [CZE045732]
18.Bureš Karel [CZE050682]
19.Suchý Michal [CZE011383]
20.Kouba Antonín [CZE058241]
21.Tvrzník Tomáš [CZE008782]
22.Grušpier Ladislav [CZE016116]
23.Jaroš Václav [CZE000051]
24.Tibitanzl Lukáš [CZE045064]
25.Bartošová Markéta [CZE052187]
26.Jindrová Kateřina [CZE033128]
27.Lahovský Václav [CZE048115]
28.Solnařová Martina [CZE036655]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz