Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum02.07.2020
NázevOmega
RozhodčíOpěla Robin
Počet hráčů12
Typ turnajeJackpot Cup MSK - rozhodčí
MístoOmega, Frýdek Místek
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Dias Michal [CZE062979]
Dunaj Milan [CZE054131]
Kandl Martin [CZE051797]
Kollár Jan [CZE001028]
Krakovská Helena [CZE064153]
Malíková Naděžda [CZE046859]
Miczko Jaroslav [CZE052323]
Opěla Robin [CZE057429]
Otipka Tomáš [CZE063146]
Valchař Radek [CZE055555]
Vnenk Rostislav [CZE061930]
Zalcer Rudolf [CZE059071]
1Omega
Žádné utkání
2Omega
Žádné utkání
3Omega
Žádné utkání
  •  Opěla Robin0
  • Opěla Robin1
    Vnenk Rostislav0
  •  
  • Opěla Robin1
    Kollár Jan0
  •  
  • Otipka Tomáš0
    Opěla Robin1
  •  
  • Malíková Naděžda0
    Kollár Jan1
  •  
  • Otipka Tomáš1
    Valchař Radek0
  •  
  • Krakovská Helena0
    Malíková Naděžda1
  •  
  • Zalcer Rudolf0
    Otipka Tomáš1
  •  
  • Kandl Martin0
    Valchař Radek1
  •  
  • Krakovská Helena1
    Dias Michal0
  •  
  • Malíková Naděžda1
    Miczko Jaroslav0
  •  
  • Volný_los0
    Zalcer Rudolf1
  •  
  • Kandl Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Krakovská Helena1
  •  
  • Malíková Naděžda1
    Volný_los0
  •  
  • Dunaj Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Zalcer Rudolf0
    Miczko Jaroslav1
  •  
  • Kandl Martin0
    Dias Michal1
  •  
  • Opěla Robin1
    Volný_los0
  •  
  • Valchař Radek1
    Volný_los0
  •  
  • Krakovská Helena0
    Vnenk Rostislav1
  •  
  • Kollár Jan1
    Malíková Naděžda0
  •  
  • Otipka Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Dunaj Milan1
    Miczko Jaroslav0
  •  
  • Dias Michal0
    Opěla Robin1
  •  
  • Valchař Radek0
    Vnenk Rostislav1
  •  
  • Kollár Jan1
    Otipka Tomáš0
  •  
  • Dunaj Milan1
    Opěla Robin0
  •  
  • Vnenk Rostislav1
    Kollár Jan0
  •  
  • Dunaj Milan1
    Vnenk Rostislav0
  •  
  • Dunaj Milan1
    Opěla Robin0
  •  
  •  Dunaj Milan0
#Hráč nebo pár
1.Dunaj Milan [CZE054131]
2.Opěla Robin [CZE057429]
3.Vnenk Rostislav [CZE061930]
4.Kollár Jan [CZE001028]
5.Otipka Tomáš [CZE063146]
5.Malíková Naděžda [CZE046859]
7.Valchař Radek [CZE055555]
7.Krakovská Helena [CZE064153]
9.Miczko Jaroslav [CZE052323]
9.Dias Michal [CZE062979]
9.Kandl Martin [CZE051797]
9.Zalcer Rudolf [CZE059071]
#Hráč nebo pár
1.Dunaj Milan [CZE054131]
2.Opěla Robin [CZE057429]
3.Vnenk Rostislav [CZE061930]
4.Kollár Jan [CZE001028]
5.Otipka Tomáš [CZE063146]
5.Malíková Naděžda [CZE046859]
7.Valchař Radek [CZE055555]
7.Krakovská Helena [CZE064153]
9.Miczko Jaroslav [CZE052323]
9.Dias Michal [CZE062979]
9.Kandl Martin [CZE051797]
9.Zalcer Rudolf [CZE059071]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz