Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum02.07.2020
Názevdouble´s singl
RozhodčíMichálková Michaela
Počet hráčů18
Typ turnajeStředočeský pohár základní
MístoDouble´s, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Batelka David [CZE057219]
Cirkovský Jaroslav [CZE021269]
Čermák Pavel [CZE054338]
Dostál Radim [CZE060679]
Hanzl Lukáš [CZE000662]
Hochmuth Jan [CZE049346]
Kočí Jakub [CZE045874]
Kos Matouš [CZE063561]
Majerčin David [CZE020476]
Michálková Michaela [CZE052185]
Pittermann Jáchym [CZE060315]
Roubíková Anna [CZE062850]
Řanda Jan [CZE063441]
Šnejdarová Jitka [CZE060106]
Vacula Petr [CZE054337]
Vokřálová Petra [CZE048805]
Zelenková Anna [CZE056904]
Žďárský Lubomír [CZE065689]
1double´s singl
Žádné utkání
2double´s singl
Žádné utkání
3double´s singl
Žádné utkání
4double´s singl
Žádné utkání
5
Žádné utkání
6double´s singl
Žádné utkání
  •  Kos Matouš0
  • Batelka David0
    Kos Matouš1
  •  
  • Batelka David1
    Roubíková Anna0
  •  
  • Řanda Jan0
    Batelka David1
  •  
  • Vacula Petr0
    Roubíková Anna1
  •  
  • Řanda Jan1
    Majerčin David0
  •  
  • Vacula Petr1
    Vokřálová Petra0
  •  
  • Pittermann Jáchym0
    Řanda Jan1
  •  
  • Majerčin David1
    Dostál Radim0
  •  
  • Čermák Pavel0
    Vacula Petr1
  •  
  • Vokřálová Petra1
    Hochmuth Jan0
  •  
  • Pittermann Jáchym1
    Žďárský Lubomír0
  •  
  • Majerčin David1
    Zelenková Anna0
  •  
  • Čermák Pavel1
    Cirkovský Jaroslav0
  •  
  • Vokřálová Petra1
    Kočí Jakub0
  •  
  • Šnejdarová Jitka0
    Pittermann Jáchym1
  •  
  • Volný_los0
    Žďárský Lubomír1
  •  
  • Volný_los0
    Majerčin David1
  •  
  • Volný_los0
    Zelenková Anna1
  •  
  • Volný_los0
    Čermák Pavel1
  •  
  • Volný_los0
    Cirkovský Jaroslav1
  •  
  • Volný_los0
    Vokřálová Petra1
  •  
  • Michálková Michaela0
    Kočí Jakub1
  •  
  • Volný_los0
    Šnejdarová Jitka1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Michálková Michaela1
    Volný_los0
  •  
  • Dostál Radim1
    Volný_los0
  •  
  • Kočí Jakub1
    Šnejdarová Jitka0
  •  
  • Hanzl Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Vokřálová Petra1
    Volný_los0
  •  
  • Cirkovský Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Roubíková Anna1
    Volný_los0
  •  
  • Čermák Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Řanda Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Zelenková Anna1
    Volný_los0
  •  
  • Kos Matouš1
    Volný_los0
  •  
  • Hochmuth Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Majerčin David1
    Volný_los0
  •  
  • Žďárský Lubomír1
    Volný_los0
  •  
  • Vacula Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Michálková Michaela0
    Batelka David1
  •  
  • Pittermann Jáchym1
    Volný_los0
  •  
  • Dostál Radim1
    Kočí Jakub0
  •  
  • Hanzl Lukáš1
    Vokřálová Petra0
  •  
  • Cirkovský Jaroslav0
    Roubíková Anna1
  •  
  • Čermák Pavel0
    Řanda Jan1
  •  
  • Zelenková Anna0
    Kos Matouš1
  •  
  • Hochmuth Jan1
    Majerčin David0
  •  
  • Žďárský Lubomír0
    Vacula Petr1
  •  
  • Batelka David1
    Pittermann Jáchym0
  •  
  • Dostál Radim0
    Hanzl Lukáš1
  •  
  • Roubíková Anna1
    Řanda Jan0
  •  
  • Kos Matouš1
    Hochmuth Jan0
  •  
  • Vacula Petr0
    Batelka David1
  •  
  • Hanzl Lukáš1
    Roubíková Anna0
  •  
  • Kos Matouš1
    Batelka David0
  •  
  • Hanzl Lukáš1
    Kos Matouš0
  •  
  • Hanzl Lukáš1
    Kos Matouš0
  •  
  •  Hanzl Lukáš0
#Hráč nebo pár
1.Hanzl Lukáš [CZE000662]
2.Kos Matouš [CZE063561]
3.Batelka David [CZE057219]
4.Roubíková Anna [CZE062850]
5.Řanda Jan [CZE063441]
5.Vacula Petr [CZE054337]
7.Majerčin David [CZE020476]
7.Vokřálová Petra [CZE048805]
9.Hochmuth Jan [CZE049346]
9.Čermák Pavel [CZE054338]
9.Dostál Radim [CZE060679]
9.Pittermann Jáchym [CZE060315]
13.Žďárský Lubomír [CZE065689]
13.Zelenková Anna [CZE056904]
13.Cirkovský Jaroslav [CZE021269]
13.Kočí Jakub [CZE045874]
17.Šnejdarová Jitka [CZE060106]
17.Michálková Michaela [CZE052185]
#Hráč nebo pár
1.Hanzl Lukáš [CZE000662]
2.Kos Matouš [CZE063561]
3.Batelka David [CZE057219]
4.Roubíková Anna [CZE062850]
5.Řanda Jan [CZE063441]
5.Vacula Petr [CZE054337]
7.Majerčin David [CZE020476]
7.Vokřálová Petra [CZE048805]
9.Hochmuth Jan [CZE049346]
9.Čermák Pavel [CZE054338]
9.Dostál Radim [CZE060679]
9.Pittermann Jáchym [CZE060315]
13.Žďárský Lubomír [CZE065689]
13.Zelenková Anna [CZE056904]
13.Cirkovský Jaroslav [CZE021269]
13.Kočí Jakub [CZE045874]
17.Šnejdarová Jitka [CZE060106]
17.Michálková Michaela [CZE052185]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz