Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 02.07.2020 |
Název | CDS Cup Prostejov II. |
Rozhodčí | Mičková Monika |
Počet hráčů | 22 |
Typ turnaje | ČDS Cup Prostějov II. |
Místo | La Putica, Prostějov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bureš Robert [CZE067473] | |
Doubravová Tereza [CZE060092] | |
Hrubá Kateřina [CZE000063] | |
Jetel Jiří [CZE060661] | |
Jorda Tomáš [CZE066016] | |
Kůrka Jiří [CZE019350] | |
Maties Mihai [CZE037708] | |
Mičková Monika [CZE022874] | |
Moučka Jiří [CZE024348] | |
Naniaš Patrik [CZE062299] | |
Paděra Pavel [CZE018870] | |
Pekárek Marek [CZE046697] | |
Staněk Michal [CZE019059] | |
Steiniger Ondřej ml. [CZE060289] | |
Tomeček Jakub [CZE052964] | |
Toufar Petr [CZE000197] | |
Vysloužil Josef [CZE005083] | |
Vysloužil Ladislav [CZE054775] | |
Vysloužil Ondřej [CZE056107] | |
Vysloužil Zdeněk [CZE002438] | |
Waška Petr [CZE063531] | |
Zatloukal Ondřej [CZE035134] |
- Naniaš Patrik0
Moučka Jiří 0 Naniaš Patrik 1
Moučka Jiří 1 Tomeček Jakub 0
Vysloužil Josef 0 Moučka Jiří 1 Tomeček Jakub 1 Paděra Pavel 0
Vysloužil Josef 1 Kůrka Jiří 0 Tomeček Jakub 1 Maties Mihai 0
Vysloužil Josef 1 Jorda Tomáš 0 Kůrka Jiří 1 Vysloužil Ladislav 0 Staněk Michal 0 Tomeček Jakub 1 Hrubá Kateřina 0 Maties Mihai 1
Vysloužil Josef 1 Doubravová Tereza 0 Pekárek Marek 0 Kůrka Jiří 1 Staněk Michal 1 Bureš Robert 0 Hrubá Kateřina 1 Steiniger Ondřej ml. 0
Waška Petr 0 Vysloužil Josef 1 Volný_los 0 Doubravová Tereza 1 Pekárek Marek 1 Zatloukal Ondřej 0 Kůrka Jiří 1 Vysloužil Zdeněk 0 Vysloužil Ondřej 0 Staněk Michal 1 Jetel Jiří 0 Bureš Robert 1 Volný_los 0 Hrubá Kateřina 1 Mičková Monika 0 Steiniger Ondřej ml. 1
Volný_los 0 Waška Petr 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Pekárek Marek 1 Kůrka Jiří 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Vysloužil Ondřej 1 Jetel Jiří 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Mičková Monika 1 Volný_los 0
Vysloužil Ladislav 1 Volný_los 0 Steiniger Ondřej ml. 1 Waška Petr 0 Paděra Pavel 1 Volný_los 0 Hrubá Kateřina 1 Volný_los 0 Bureš Robert 1 Volný_los 0 Pekárek Marek 0 Jorda Tomáš 1 Kůrka Jiří 0 Staněk Michal 1 Naniaš Patrik 1 Volný_los 0 Maties Mihai 1 Volný_los 0 Vysloužil Zdeněk 1 Vysloužil Ondřej 0 Toufar Petr 1 Jetel Jiří 0 Zatloukal Ondřej 1 Volný_los 0 Tomeček Jakub 1 Volný_los 0 Doubravová Tereza 1 Volný_los 0 Moučka Jiří 1 Mičková Monika 0 Vysloužil Josef 1 Volný_los 0
Vysloužil Ladislav 1 Steiniger Ondřej ml. 0 Paděra Pavel 1 Hrubá Kateřina 0 Bureš Robert 0 Jorda Tomáš 1 Staněk Michal 0 Naniaš Patrik 1 Maties Mihai 1 Vysloužil Zdeněk 0 Toufar Petr 1 Zatloukal Ondřej 0 Tomeček Jakub 1 Doubravová Tereza 0 Moučka Jiří 1 Vysloužil Josef 0
Vysloužil Ladislav 0 Paděra Pavel 1 Jorda Tomáš 0 Naniaš Patrik 1 Maties Mihai 0 Toufar Petr 1 Tomeček Jakub 0 Moučka Jiří 1
Paděra Pavel 0 Naniaš Patrik 1 Toufar Petr 1 Moučka Jiří 0
Naniaš Patrik 0 Toufar Petr 1
Toufar Petr 1 Naniaš Patrik 0
- Toufar Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Toufar Petr [CZE000197] |
2. | Naniaš Patrik [CZE062299] |
3. | Moučka Jiří [CZE024348] |
4. | Tomeček Jakub [CZE052964] |
5. | Vysloužil Josef [CZE005083] |
5. | Paděra Pavel [CZE018870] |
7. | Kůrka Jiří [CZE019350] |
7. | Maties Mihai [CZE037708] |
9. | Hrubá Kateřina [CZE000063] |
9. | Staněk Michal [CZE019059] |
9. | Vysloužil Ladislav [CZE054775] |
9. | Jorda Tomáš [CZE066016] |
13. | Steiniger Ondřej ml. [CZE060289] |
13. | Bureš Robert [CZE067473] |
13. | Pekárek Marek [CZE046697] |
13. | Doubravová Tereza [CZE060092] |
17. | Mičková Monika [CZE022874] |
17. | Jetel Jiří [CZE060661] |
17. | Vysloužil Ondřej [CZE056107] |
17. | Vysloužil Zdeněk [CZE002438] |
17. | Zatloukal Ondřej [CZE035134] |
17. | Waška Petr [CZE063531] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Toufar Petr [CZE000197] |
2. | Naniaš Patrik [CZE062299] |
3. | Moučka Jiří [CZE024348] |
4. | Tomeček Jakub [CZE052964] |
5. | Vysloužil Josef [CZE005083] |
5. | Paděra Pavel [CZE018870] |
7. | Kůrka Jiří [CZE019350] |
7. | Maties Mihai [CZE037708] |
9. | Hrubá Kateřina [CZE000063] |
9. | Staněk Michal [CZE019059] |
9. | Vysloužil Ladislav [CZE054775] |
9. | Jorda Tomáš [CZE066016] |
13. | Steiniger Ondřej ml. [CZE060289] |
13. | Bureš Robert [CZE067473] |
13. | Pekárek Marek [CZE046697] |
13. | Doubravová Tereza [CZE060092] |
17. | Mičková Monika [CZE022874] |
17. | Jetel Jiří [CZE060661] |
17. | Vysloužil Ondřej [CZE056107] |
17. | Vysloužil Zdeněk [CZE002438] |
17. | Zatloukal Ondřej [CZE035134] |
17. | Waška Petr [CZE063531] |
Tento turnaj nemá přihlášky online