Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum12.04.2019
NázevJackpotCup
RozhodčíSrnová Barbora
Počet hráčů19
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoRestaurace U Péci, Kokonín
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Beneš Petr [CZE056264]
Bukáček Petr [CZE054031]
Cerman Aleš [CZE057262]
Čermák Vladimír [CZE052246]
Čermáková Iva [CZE056121]
Dobiáš Ladislav [CZE046671]
Hencl Miroslav [CZE024173]
Hybner Jan [CZE046438]
Kolník Zdeněk [CZE037740]
Kolníková Krystyna [CZE048912]
Kovář Jiří [CZE056265]
Schmidt Pavel [CZE011311]
Schmidtová Jana [CZE011313]
Schwarz Jiří [CZE048359]
Srna Petr [CZE048360]
Srnová Barbora [CZE048463]
Stehlík Libor [CZE051957]
Šantín Stanislav [CZE001811]
Tomek Pavel [CZE017315]
1VOLNÝ
Žádné utkání
2JackpotCup
Žádné utkání
3VOLNÝ
Žádné utkání
4VOLNÝ
Žádné utkání
  •  Stehlík Libor0
  • Dobiáš Ladislav0
    Stehlík Libor2
  •  
  • Tomek Pavel0
    Dobiáš Ladislav2
  •  
  • Tomek Pavel2
    Čermáková Iva1
  •  
  • Čermák Vladimír1
    Dobiáš Ladislav2
  •  
  • Tomek Pavel2
    Hencl Miroslav0
  •  
  • Čermák Vladimír2
    Cerman Aleš0
  •  
  • Tomek Pavel2
    Srnová Barbora0
  •  
  • Hencl Miroslav2
    Kolník Zdeněk1
  •  
  • Čermák Vladimír2
    Bukáček Petr0
  •  
  • Cerman Aleš2
    Schmidt Pavel1
  •  
  • Tomek Pavel2
    Kovář Jiří0
  •  
  • Hencl Miroslav2
    Srna Petr1
  •  
  • Schmidtová Jana1
    Čermák Vladimír2
  •  
  • Hybner Jan1
    Cerman Aleš2
  •  
  • Tomek Pavel2
    Kolníková Krystyna1
  •  
  • Volný_los0
    Kovář Jiří1
  •  
  • Volný_los0
    Hencl Miroslav1
  •  
  • Volný_los0
    Srna Petr1
  •  
  • Schmidtová Jana2
    Beneš Petr1
  •  
  • Volný_los0
    Čermák Vladimír1
  •  
  • Volný_los0
    Hybner Jan1
  •  
  • Schwarz Jiří1
    Cerman Aleš2
  •  
  • Volný_los0
    Tomek Pavel1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Schmidtová Jana1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Schwarz Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Kolník Zdeněk1
    Volný_los0
  •  
  • Tomek Pavel0
    Cerman Aleš1
  •  
  • Hybner Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Stehlík Libor1
    Volný_los0
  •  
  • Dobiáš Ladislav1
    Volný_los0
  •  
  • Čermák Vladimír1
    Volný_los0
  •  
  • Beneš Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Srnová Barbora1
    Volný_los0
  •  
  • Srna Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Schmidt Pavel1
    Schmidtová Jana0
  •  
  • Hencl Miroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Šantín Stanislav1
    Volný_los0
  •  
  • Kovář Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Čermáková Iva1
    Volný_los0
  •  
  • Schwarz Jiří0
    Kolníková Krystyna1
  •  
  • Bukáček Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Kolník Zdeněk1
    Cerman Aleš0
  •  
  • Hybner Jan0
    Stehlík Libor1
  •  
  • Dobiáš Ladislav2
    Čermák Vladimír0
  •  
  • Beneš Petr0
    Srnová Barbora1
  •  
  • Srna Petr0
    Schmidt Pavel2
  •  
  • Hencl Miroslav0
    Šantín Stanislav2
  •  
  • Kovář Jiří1
    Čermáková Iva2
  •  
  • Kolníková Krystyna1
    Bukáček Petr2
  •  
  • Kolník Zdeněk1
    Stehlík Libor2
  •  
  • Dobiáš Ladislav2
    Srnová Barbora0
  •  
  • Schmidt Pavel1
    Šantín Stanislav2
  •  
  • Čermáková Iva2
    Bukáček Petr1
  •  
  • Stehlík Libor2
    Dobiáš Ladislav1
  •  
  • Šantín Stanislav2
    Čermáková Iva0
  •  
  • Stehlík Libor0
    Šantín Stanislav2
  •  
  • Stehlík Libor0
    Šantín Stanislav2
  •  
  •  Šantín Stanislav0
#Hráč nebo pár
1.Šantín Stanislav [CZE001811]
2.Stehlík Libor [CZE051957]
3.Dobiáš Ladislav [CZE046671]
4.Tomek Pavel [CZE017315]
5.Čermáková Iva [CZE056121]
5.Čermák Vladimír [CZE052246]
7.Hencl Miroslav [CZE024173]
7.Cerman Aleš [CZE057262]
9.Schmidt Pavel [CZE011311]
9.Bukáček Petr [CZE054031]
9.Kolník Zdeněk [CZE037740]
9.Srnová Barbora [CZE048463]
13.Hybner Jan [CZE046438]
13.Schmidtová Jana [CZE011313]
13.Srna Petr [CZE048360]
13.Kovář Jiří [CZE056265]
17.Schwarz Jiří [CZE048359]
17.Beneš Petr [CZE056264]
17.Kolníková Krystyna [CZE048912]
#Hráč nebo pár
1.Šantín Stanislav [CZE001811]
2.Stehlík Libor [CZE051957]
3.Dobiáš Ladislav [CZE046671]
4.Tomek Pavel [CZE017315]
5.Čermáková Iva [CZE056121]
5.Čermák Vladimír [CZE052246]
7.Hencl Miroslav [CZE024173]
7.Cerman Aleš [CZE057262]
9.Schmidt Pavel [CZE011311]
9.Bukáček Petr [CZE054031]
9.Kolník Zdeněk [CZE037740]
9.Srnová Barbora [CZE048463]
13.Hybner Jan [CZE046438]
13.Schmidtová Jana [CZE011313]
13.Srna Petr [CZE048360]
13.Kovář Jiří [CZE056265]
17.Schwarz Jiří [CZE048359]
17.Beneš Petr [CZE056264]
17.Kolníková Krystyna [CZE048912]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz