Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum13.04.2019
NázevTurnaj Tunel 13.dubna
RozhodčíVeselý Milan
Počet hráčů23
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoBar Tunel, Domažlice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Auervek Lukáš [CZE056878]
Drsek Josef [CZE048191]
Duffek Jan [CZE048207]
Hojda Václav [CZE003010]
Hromádková Simona [CZE042608]
Konop Pavel [CZE009982]
Kout Alois [CZE028052]
Krejčířová Jaroslava [CZE000473]
Mašát Petr [CZE051385]
Mošnička Michal [CZE013253]
Pallay Štefan [CZE055233]
Schröder Tomáš [CZE047099]
Strádal Milan [CZE021992]
Šidvic Luděk [CZE013989]
Šindelář Petr [CZE061849]
Šťastná Alice [CZE037764]
Šťastný Karel [CZE040619]
Tomko Peter [CZE059579]
Trůbl Marek [CZE051169]
Varga Bedřich [CZE053338]
Varga Jan [CZE062287]
Veselý Milan [CZE007110]
Výběrová Martina [CZE055599]
1Turnaj Tunel 13.dubna
Žádné utkání
2Turnaj Tunel 13.dubna
Žádné utkání
  •  Auervek Lukáš0
  • Auervek Lukáš1
    Drsek Josef0
  •  
  • Mašát Petr0
    Auervek Lukáš1
  •  
  • Mašát Petr1
    Šidvic Luděk0
  •  
  • Šťastná Alice0
    Auervek Lukáš1
  •  
  • Pallay Štefan0
    Mašát Petr1
  •  
  • Strádal Milan0
    Šťastná Alice1
  •  
  • Pallay Štefan1
    Konop Pavel0
  •  
  • Mašát Petr1
    Tomko Peter0
  •  
  • Strádal Milan1
    Hojda Václav0
  •  
  • Šťastná Alice1
    Výběrová Martina0
  •  
  • Pallay Štefan1
    Šindelář Petr0
  •  
  • Mošnička Michal0
    Mašát Petr1
  •  
  • Strádal Milan1
    Veselý Milan0
  •  
  • Schröder Tomáš0
    Šťastná Alice1
  •  
  • Hromádková Simona0
    Pallay Štefan1
  •  
  • Volný_los0
    Šindelář Petr1
  •  
  • Varga Bedřich0
    Mošnička Michal1
  •  
  • Krejčířová Jaroslava0
    Mašát Petr1
  •  
  • Strádal Milan1
    Kout Alois0
  •  
  • Trůbl Marek0
    Veselý Milan1
  •  
  • Schröder Tomáš1
    Varga Jan0
  •  
  • Duffek Jan0
    Šťastná Alice1
  •  
  • Volný_los0
    Hromádková Simona1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Varga Bedřich1
  •  
  • Krejčířová Jaroslava1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Strádal Milan1
  •  
  • Trůbl Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Schröder Tomáš1
  •  
  • Duffek Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Auervek Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Šťastná Alice1
    Hromádková Simona0
  •  
  • Tomko Peter1
    Volný_los0
  •  
  • Varga Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Veselý Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Konop Pavel1
    Varga Bedřich0
  •  
  • Kout Alois1
    Krejčířová Jaroslava0
  •  
  • Šťastný Karel1
    Volný_los0
  •  
  • Šidvic Luděk1
    Volný_los0
  •  
  • Mašát Petr1
    Strádal Milan0
  •  
  • Trůbl Marek0
    Výběrová Martina1
  •  
  • Mošnička Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Hojda Václav1
    Volný_los0
  •  
  • Šindelář Petr1
    Schröder Tomáš0
  •  
  • Duffek Jan0
    Drsek Josef1
  •  
  • Pallay Štefan1
    Volný_los0
  •  
  • Auervek Lukáš1
    Šťastná Alice0
  •  
  • Tomko Peter1
    Varga Jan0
  •  
  • Veselý Milan0
    Konop Pavel1
  •  
  • Kout Alois0
    Šťastný Karel1
  •  
  • Šidvic Luděk1
    Mašát Petr0
  •  
  • Výběrová Martina1
    Mošnička Michal0
  •  
  • Hojda Václav1
    Šindelář Petr0
  •  
  • Drsek Josef1
    Pallay Štefan0
  •  
  • Auervek Lukáš1
    Tomko Peter0
  •  
  • Konop Pavel0
    Šťastný Karel1
  •  
  • Šidvic Luděk1
    Výběrová Martina0
  •  
  • Hojda Václav0
    Drsek Josef1
  •  
  • Auervek Lukáš0
    Šťastný Karel1
  •  
  • Šidvic Luděk0
    Drsek Josef1
  •  
  • Šťastný Karel1
    Drsek Josef0
  •  
  • Šťastný Karel1
    Auervek Lukáš0
  •  
  •  Šťastný Karel0
#Hráč nebo pár
1.Šťastný Karel [CZE040619]
2.Auervek Lukáš [CZE056878]
3.Drsek Josef [CZE048191]
4.Mašát Petr [CZE051385]
5.Šidvic Luděk [CZE013989]
5.Šťastná Alice [CZE037764]
7.Pallay Štefan [CZE055233]
7.Strádal Milan [CZE021992]
9.Výběrová Martina [CZE055599]
9.Hojda Václav [CZE003010]
9.Tomko Peter [CZE059579]
9.Konop Pavel [CZE009982]
13.Šindelář Petr [CZE061849]
13.Mošnička Michal [CZE013253]
13.Veselý Milan [CZE007110]
13.Schröder Tomáš [CZE047099]
17.Hromádková Simona [CZE042608]
17.Duffek Jan [CZE048207]
17.Varga Jan [CZE062287]
17.Trůbl Marek [CZE051169]
17.Kout Alois [CZE028052]
17.Krejčířová Jaroslava [CZE000473]
17.Varga Bedřich [CZE053338]
#Hráč nebo pár
1.Šťastný Karel [CZE040619]
2.Auervek Lukáš [CZE056878]
3.Drsek Josef [CZE048191]
4.Mašát Petr [CZE051385]
5.Šidvic Luděk [CZE013989]
5.Šťastná Alice [CZE037764]
7.Pallay Štefan [CZE055233]
7.Strádal Milan [CZE021992]
9.Výběrová Martina [CZE055599]
9.Hojda Václav [CZE003010]
9.Tomko Peter [CZE059579]
9.Konop Pavel [CZE009982]
13.Šindelář Petr [CZE061849]
13.Mošnička Michal [CZE013253]
13.Veselý Milan [CZE007110]
13.Schröder Tomáš [CZE047099]
17.Hromádková Simona [CZE042608]
17.Duffek Jan [CZE048207]
17.Varga Jan [CZE062287]
17.Trůbl Marek [CZE051169]
17.Kout Alois [CZE028052]
17.Krejčířová Jaroslava [CZE000473]
17.Varga Bedřich [CZE053338]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz