Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum29.06.2020
Název501
RozhodčíMasař Petr
Počet hráčů27
Typ turnajeMJČ U Žáby Dubičné
MístoU Žáby, Dubičné
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Albert Vít [CZE049037]
Benkovský Luboš [CZE051782]
Berky David [CZE056236]
Candra Ivo [CZE005122]
Čtvrtník Miroslav [CZE059805]
Fiktus Lukáš [CZE055100]
Galo Michal [CZE038756]
Granov Michal [CZE053458]
Hronek Stanislav [CZE001494]
Imrichová Šárka [CZE049830]
Janda František [CZE066035]
Jindra Karel [CZE001143]
Kobernová Aneta [CZE062366]
Krejčů Jan [CZE066814]
Kroupa Lukáš [CZE023152]
Lepša Jan [CZE049632]
Masař Petr [CZE043965]
Melicherová Zuzana [CZE051779]
Mička Michal [CZE060565]
Motáň Miroslav [CZE031978]
Nováková Eliška [CZE054735]
Olt Patrik [CZE051692]
Pauknerová Jana [CZE057272]
Šlosárová Veronika [CZE054054]
Tomková Nikola [CZE063256]
Veber Jan [CZE048881]
Vojtková Michaela [CZE054826]
1NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
2501
Žádné utkání
3501
Žádné utkání
4501
Žádné utkání
  •  Granov Michal0
  • Granov Michal2
    Hronek Stanislav1
  •  
  • Albert Vít0
    Granov Michal2
  •  
  • Mička Michal0
    Albert Vít2
  •  
  • Granov Michal2
    Jindra Karel0
  •  
  • Mička Michal2
    Kroupa Lukáš0
  •  
  • Janda František0
    Granov Michal2
  •  
  • Fiktus Lukáš0
    Mička Michal2
  •  
  • Candra Ivo0
    Kroupa Lukáš2
  •  
  • Lepša Jan0
    Janda František2
  •  
  • Benkovský Luboš0
    Granov Michal2
  •  
  • Imrichová Šárka0
    Fiktus Lukáš2
  •  
  • Candra Ivo2
    Krejčů Jan0
  •  
  • Lepša Jan2
    Veber Jan0
  •  
  • Benkovský Luboš2
    Kobernová Aneta0
  •  
  • Imrichová Šárka2
    Pauknerová Jana0
  •  
  • Fiktus Lukáš2
    Masař Petr0
  •  
  • Vojtková Michaela0
    Candra Ivo2
  •  
  • Nováková Eliška0
    Krejčů Jan2
  •  
  • Motáň Miroslav0
    Lepša Jan2
  •  
  • Veber Jan2
    Galo Michal0
  •  
  • Olt Patrik0
    Benkovský Luboš2
  •  
  • Kobernová Aneta2
    Tomková Nikola0
  •  
  • Volný_los0
    Imrichová Šárka1
  •  
  • Fiktus Lukáš2
    Melicherová Zuzana0
  •  
  • Volný_los0
    Vojtková Michaela1
  •  
  • Nováková Eliška1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Motáň Miroslav1
  •  
  • Čtvrtník Miroslav0
    Veber Jan2
  •  
  • Olt Patrik2
    Šlosárová Veronika0
  •  
  • Kobernová Aneta1
    Volný_los0
  •  
  • Tomková Nikola1
    Volný_los0
  •  
  • Imrichová Šárka0
    Jindra Karel2
  •  
  • Benkovský Luboš2
    Fiktus Lukáš0
  •  
  • Melicherová Zuzana0
    Kroupa Lukáš2
  •  
  • Galo Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Mička Michal2
    Vojtková Michaela0
  •  
  • Hronek Stanislav2
    Nováková Eliška0
  •  
  • Lepša Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Krejčů Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Motáň Miroslav0
    Granov Michal2
  •  
  • Čtvrtník Miroslav0
    Candra Ivo1
  •  
  • Veber Jan0
    Berky David2
  •  
  • Olt Patrik0
    Albert Vít2
  •  
  • Šlosárová Veronika0
    Masař Petr2
  •  
  • Kobernová Aneta0
    Pauknerová Jana2
  •  
  • Janda František1
    Volný_los0
  •  
  • Tomková Nikola0
    Jindra Karel2
  •  
  • Benkovský Luboš0
    Kroupa Lukáš2
  •  
  • Galo Michal0
    Mička Michal2
  •  
  • Hronek Stanislav2
    Lepša Jan0
  •  
  • Krejčů Jan0
    Granov Michal2
  •  
  • Candra Ivo0
    Berky David2
  •  
  • Albert Vít2
    Masař Petr0
  •  
  • Pauknerová Jana0
    Janda František2
  •  
  • Jindra Karel2
    Kroupa Lukáš0
  •  
  • Mička Michal0
    Hronek Stanislav2
  •  
  • Granov Michal0
    Berky David2
  •  
  • Albert Vít2
    Janda František0
  •  
  • Jindra Karel0
    Hronek Stanislav2
  •  
  • Berky David2
    Albert Vít0
  •  
  • Hronek Stanislav0
    Berky David2
  •  
  • Berky David2
    Granov Michal0
  •  
  •  Berky David0
#Hráč nebo pár
1.Berky David [CZE056236]
2.Granov Michal [CZE053458]
3.Hronek Stanislav [CZE001494]
4.Albert Vít [CZE049037]
5.Mička Michal [CZE060565]
5.Jindra Karel [CZE001143]
7.Kroupa Lukáš [CZE023152]
7.Janda František [CZE066035]
9.Benkovský Luboš [CZE051782]
9.Lepša Jan [CZE049632]
9.Candra Ivo [CZE005122]
9.Fiktus Lukáš [CZE055100]
13.Kobernová Aneta [CZE062366]
13.Veber Jan [CZE048881]
13.Krejčů Jan [CZE066814]
13.Imrichová Šárka [CZE049830]
17.Tomková Nikola [CZE063256]
17.Olt Patrik [CZE051692]
17.Galo Michal [CZE038756]
17.Motáň Miroslav [CZE031978]
17.Nováková Eliška [CZE054735]
17.Vojtková Michaela [CZE054826]
17.Masař Petr [CZE043965]
17.Pauknerová Jana [CZE057272]
25.Šlosárová Veronika [CZE054054]
25.Čtvrtník Miroslav [CZE059805]
25.Melicherová Zuzana [CZE051779]
#Hráč nebo pár
1.Berky David [CZE056236]
2.Granov Michal [CZE053458]
3.Hronek Stanislav [CZE001494]
4.Albert Vít [CZE049037]
5.Mička Michal [CZE060565]
5.Jindra Karel [CZE001143]
7.Kroupa Lukáš [CZE023152]
7.Janda František [CZE066035]
9.Benkovský Luboš [CZE051782]
9.Lepša Jan [CZE049632]
9.Candra Ivo [CZE005122]
9.Fiktus Lukáš [CZE055100]
13.Kobernová Aneta [CZE062366]
13.Veber Jan [CZE048881]
13.Krejčů Jan [CZE066814]
13.Imrichová Šárka [CZE049830]
17.Tomková Nikola [CZE063256]
17.Olt Patrik [CZE051692]
17.Galo Michal [CZE038756]
17.Motáň Miroslav [CZE031978]
17.Nováková Eliška [CZE054735]
17.Vojtková Michaela [CZE054826]
17.Masař Petr [CZE043965]
17.Pauknerová Jana [CZE057272]
25.Šlosárová Veronika [CZE054054]
25.Čtvrtník Miroslav [CZE059805]
25.Melicherová Zuzana [CZE051779]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz