Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum11.04.2019
NázevČtvrteční turnajování v OKU Švýcar
RozhodčíŠmrha Jan
Počet hráčů16
Typ turnajeČtvrteční turnajování v OKU
MístoKlub OKO Plzeň, Plzeň
PlánŠvýcarský systém
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Beran Lukáš [CZE007552]
Brejcha Jiří [CZE000268]
Demčák Petr [CZE053598]
Hamrozi Tomáš [CZE023441]
Jandík Vladimír [CZE057511]
Jašek Milan [CZE024342]
Kliment Ladislav [CZE058869]
Mačura Lumír [CZE018055]
Patka Pavel [CZE061371]
Přerovský Vítězslav [CZE064193]
Řehoř Martin [CZE057724]
Schoř Petr [CZE059756]
Schořová Barbora [CZE059755]
Štruncová Michaela [CZE037119]
Tolar Tomáš [CZE009625]
Tomáš Daniel [CZE037174]
1
Žádné utkání
2
Žádné utkání
3
Žádné utkání
4
Žádné utkání
5
Žádné utkání
6
Žádné utkání
  • 1

  • Brejcha Jiří3
    Hamrozi Tomáš0
  •  
  • Beran Lukáš2
    Jandík Vladimír1
  •  
  • Řehoř Martin3
    Schoř Petr0
  •  
  • Mačura Lumír2
    Demčák Petr1
  •  
  • Patka Pavel0
    Kliment Ladislav3
  •  
  • Jašek Milan1
    Tomáš Daniel2
  •  
  • Tolar Tomáš2
    Přerovský Vítězslav1
  •  
  • Schořová Barbora2
    Štruncová Michaela1
  •  
  • 2

  • Štruncová Michaela0
    Přerovský Vítězslav3
  •  
  • Jašek Milan3
    Patka Pavel0
  •  
  • Demčák Petr1
    Schoř Petr2
  •  
  • Jandík Vladimír0
    Hamrozi Tomáš3
  •  
  • Schořová Barbora0
    Tolar Tomáš3
  •  
  • Tomáš Daniel1
    Kliment Ladislav2
  •  
  • Mačura Lumír1
    Řehoř Martin2
  •  
  • Beran Lukáš0
    Brejcha Jiří3
  •  
  • 3

  • Štruncová Michaela3
    Patka Pavel0
  •  
  • Demčák Petr2
    Jandík Vladimír1
  •  
  • Schořová Barbora1
    Tomáš Daniel2
  •  
  • Přerovský Vítězslav2
    Jašek Milan1
  •  
  • Mačura Lumír2
    Schoř Petr1
  •  
  • Beran Lukáš1
    Hamrozi Tomáš2
  •  
  • Tolar Tomáš3
    Kliment Ladislav0
  •  
  • Řehoř Martin1
    Brejcha Jiří2
  •  
  • 4

  • Jandík Vladimír3
    Štruncová Michaela0
  •  
  • Patka Pavel0
    Schořová Barbora3
  •  
  • Jašek Milan2
    Demčák Petr1
  •  
  • Schoř Petr0
    Beran Lukáš3
  •  
  • Přerovský Vítězslav2
    Tomáš Daniel1
  •  
  • Kliment Ladislav0
    Mačura Lumír3
  •  
  • Řehoř Martin0
    Hamrozi Tomáš3
  •  
  • Brejcha Jiří2
    Tolar Tomáš1
  •  
#Hráč/iBodyBSBH
1.Brejcha Jiří [CZE000268],102972
2.Tolar Tomáš [CZE009625],92959
3.Hamrozi Tomáš [CZE023441],82745
4.Přerovský Vítězslav [CZE064193],82647
5.Mačura Lumír [CZE018055],81937
6.Jašek Milan [CZE024342],71924
7.Řehoř Martin [CZE057724],62935
8.Tomáš Daniel [CZE037174],62639
9.Beran Lukáš [CZE007552],62627
10.Schořová Barbora [CZE059755],61914
11.Demčák Petr [CZE053598],52328
12.Jandík Vladimír [CZE057511],52323
13.Kliment Ladislav [CZE058869],52312
14.Štruncová Michaela [CZE037119],4196
15.Schoř Petr [CZE059756],32518
16.Patka Pavel [CZE061371],0220

#Hráč/iBodyBSBH
1.Brejcha Jiří [CZE000268],102972
2.Tolar Tomáš [CZE009625],92959
3.Hamrozi Tomáš [CZE023441],82745
4.Přerovský Vítězslav [CZE064193],82647
5.Mačura Lumír [CZE018055],81937
6.Jašek Milan [CZE024342],71924
7.Řehoř Martin [CZE057724],62935
8.Tomáš Daniel [CZE037174],62639
9.Beran Lukáš [CZE007552],62627
10.Schořová Barbora [CZE059755],61914
11.Demčák Petr [CZE053598],52328
12.Jandík Vladimír [CZE057511],52323
13.Kliment Ladislav [CZE058869],52312
14.Štruncová Michaela [CZE037119],4196
15.Schoř Petr [CZE059756],32518
16.Patka Pavel [CZE061371],0220
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz